За ... на момиченцата

  • 14 970
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 522
Преди години мъжът ми измисли "папа" (женско) и "пипа" ( мъжко)  Twisted Evil  - не беше по повод на бебета, ама на мен ми звучи сладко. Постоянно се бъзикаме за папата и пипата, а околните недоумяват  Laughing

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
От мъжа ми запо4нах така да казвам на дъщеря си да измием
"шундата" . Той е от Нова Загора, аз в София не съм 4увала такова нещо, но свикнах с тази дума. На сина  засега пишка.
Браво Боо, интересна тема ще про4ета вси4ки мнения с интерес.

# 17
  • Мнения: 4 406
не се ли казва "чочкa"?

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
"4о4ка" не съм 4увала. "4урка" се сещам за мом4е

# 19
  • Мнения: 1 895
като бяхма малки със систъра мама казваше "пеперудка",аз обаче съм се спряла на комплексното "дупе" Laughing

# 20
  • Мнения: 3 569
Като искам да подразня жената наричам въпросното нещо вагина или вулва Simple Smile Така й казваше и гинеколога й. Инаше май най-приятно звучи пишо Simple Smile

# 21
  • Мнения: 99
Ние сме на "шуша" и "дупара".

# 22
  • Мнения: 1 533
"Трътчица" му викаме ний!

# 23
  • Мнения: 5 713
Като бяхме малки с брат ми майка ми казваше на мен " цоне " , а на брат ми " тоте ". В момента май използваме за щерката най-често " дудка ".

# 24
  • Мнения: 2 274
Според мен най- добре е думичка, която да е най-близка до истинското име. Вярно, че вагина или вулва звучи не много...Аз обаче нямам момиченце  Confused  А синът ми си има пишка и така си я наричаме...Е, понякога използваме   по-нежни имена, но коренът е един и същ!!!! Laughing

# 25
Ние миехме преди доста време - предно и задно дупе. Ама като се замисля сега,много много не сме обсъждали какво мием.Просто се къпем.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Хе-хе, каква тема! Бу най-после се показа! Simple Smile
Аз викам "дуня", "дунечка" Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 770
При щерката - изполвам комплексното "дупе" или ако искам да конкретизирам - "пише". При сина ми - "пише" или "пишле".

# 28
  • Мнения: 3 926
Ние все още не сме родители, но си имаме много сладко именце, което мъжа ми използва за мен Wink Четохме един индийски любовен трактат и там женската богиня, покровителка на жената и съответно на половите органи се нарича Йони. Много мило ни прозвуча Simple Smile  Та сега съм с йони Wink

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
е...."пише" е при нас...
все пак говорим за мястото от което се пишка...за едни други места, които служат за други работи още и е малко раничко да я просещавам...

Общи условия

Активация на акаунт