НПМГ - тема 7

  • 55 331
  • 761
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 13 198
Стискаме палци за девойката.🤞
А пък една от нашите девойки, най-силната математичка сред девойките, ще кандидатства в НАТФИЗ - актьорско майсторство. Наистина много цветни, талантливи и умни деца!
Оо, пожелавам й успех! Може някой ден да ги срещне сцената 😉

# 601
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, по-рано беше имаше подобно питане, но и аз да питам за профила математика с информатика, как е подготовката по предметите и също така нивото на първия език. Ще се радвам, ако някой сподели нещо повече.
Благодаря.

# 602
  • Мнения: 11 398
Здравейте, по-рано беше имаше подобно питане, но и аз да питам за профила математика с информатика, как е подготовката по предметите и също така нивото на първия език. Ще се радвам, ако някой сподели нещо повече.
Благодаря.
Вие ден за ден ли питате как е подготовката или какво? Какво очаквате да се промени за няколко дни...
Прочетете поне последните 5 страници и ще останете шокирана от успеха на децата - среден успех на цялото училище към днешна дата е 5.68.                 
Това "нещо повече" включва ли решения на конкретни задачи или пикантерии някакви може би очаквате.
От Школо:
зелената линия- мое дете годишен успех
синя линия - клас с математика и информатика, годишен успех
оранжева линия -  на цялото училище

# 603
  • София
  • Мнения: 4 911
Полезен линк за подготовката в гимназията на база резултатите от матурите: https://dideva.alle.bg/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B … 0%B8%D1%82%D0%B8/

# 604
  • София
  • Мнения: 1 316
На Дидева всички линкове са полезни Simple Smile

# 605
  • Мнения: 109
Честно казано не съм впечатлена от резултатите точно по математика. Браво за БЕЛ и английския, но по МАТ очаквах по - напред да е точно това училище.
Полезен линк за подготовката в гимназията на база резултатите от матурите: https://dideva.alle.bg/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B … 0%B8%D1%82%D0%B8/

# 606
  • Мнения: 11 398
Честно казано не съм впечатлена от резултатите точно по математика. Браво за БЕЛ и английския, но по МАТ очаквах по - напред да е точно това училище.
Полезен линк за подготовката в гимназията на база резултатите от матурите: https://dideva.alle.bg/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B … 0%B8%D1%82%D0%B8/
Честно казано в гимназията има 2 класа с профил математика, демек около 52 деца, а са се явили 77. Явно не са се явили математиците само.

# 607
  • Мнения: 832
Честно казано не съм впечатлена от резултатите точно по математика. Браво за БЕЛ и английския, но по МАТ очаквах по - напред да е точно това училище.
Полезен линк за подготовката в гимназията на база резултатите от матурите: https://dideva.alle.bg/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B … 0%B8%D1%82%D0%B8/
Нищо чудно, та някой от паралелките с ПП математика смениха за 5 години 4 преподавателя по Математика.

# 608
  • Мнения: 109
Имам го предвид и това, че не всички са математици.  Но ПМГ в Бургас дори са доста по - напред и то с повече явили се по МАТ.

# 609
  • Мнения: 11 398
Имам го предвид и това, че не всички са математици.  Но ПМГ в Бургас дори са доста по - напред и то с повече явили се по МАТ.
Ами значи, отивате в Бургас Simple Smile

# 610
  • Мнения: 328
А статистиката колко деца показва като брой в цялото училище?

Виждам, че като се извадят частните училища и тези от страната, НПМГ е на пето място в София по успех за ДЗИ по БЕЛ.

# 611
  • Мнения: 3 269
Ако всички учители по БЕЛ са като Златкова не е чудно.

# 612
  • София, Младост
  • Мнения: 36
Ако всички учители по БЕЛ са като Златкова не е чудно.

Хаха , познаваме я много добре тази госпожа от 5 и 6 кл., добре че в седми дойде един млад господин завършил скоро СУ, та да се доберем до 6 по БЕЛ...

# 613
  • Мнения: 3 269
Ако всички учители по БЕЛ са като Златкова не е чудно.

Хаха , познаваме я много добре тази госпожа от 5 и 6 кл., добре че в седми дойде един млад господин завършил скоро СУ, та да се доберем до 6 по БЕЛ...
Къде ви е преподавала?

# 614
  • София, Младост
  • Мнения: 36
Ако всички учители по БЕЛ са като Златкова не е чудно.

Хаха , познаваме я много добре тази госпожа от 5 и 6 кл., добре че в седми дойде един млад господин завършил скоро СУ, та да се доберем до 6 по БЕЛ...
Къде ви е преподавала?

В 125-о..

Общи условия

Активация на акаунт