На море в България 2022г без ОлИнк

  • 4 688
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Моля за споделяне на места, които НЕ СА ОлИнклузив. Паркинг, заведения за хранене и храна за вкъщи, оборудвана кухня, хранителни магазини, близост до плажа, допускане на кучета - всичко, което ви е било в полза по време на почивката.  Предостатъчно са темите за скъпи хотели с екстри.

# 1
# 2
  • Мнения: 143
Имах впредвид лични впечатления от определено място, а не препратки към теми, които сме изчели....И впредвид, че не знаем с какви изисквания ще бъдат хотелите през 2022г...

# 3
  • Мнения: 2 081
2022 май ще се откажа от ол инкл. Остава ми изискването за първа линия и Южно Черноморие , надявам се да има полезни коментари в темата .
Следя и другата , но там се препоръчват основно Ол Инклузив хотели

# 4
  • Мнения: 143
Отказахме се от ОлИнк, децата пораснаха, а ние нямаме нужда от 12 часово ядене и пиене. От корона истерията и разредените чадъри на плажа и басейните - само напрежение. Аз ходя на плаж от 6 до 10 и от 15 до 18 часа. Отивам - румънците намятали хавлии, след 3-ти ред свободни тук-таме. А се появяват в 9 и 30...Търся бунгала или къщички с ресторантче наблизо

# 5
  • Мнения: 19 482
И аз се записвам да следя. Търся апартамент с паркинг, по възможност чадър и шезлонг на плажа осигурени и прилични заведения или магазини в близост. Задължително условие е да не е лудница, ориентирала съм се или за юни или за началото на септември.

# 6
  • Мнения: 143
След дълъг преглед на офертите за 2022г, групата ни /3 семейства с деца, кучета и котки/ решихме единодушно - Кранево Бунгала Бийч хаус. Там бяхме миналата година. Безплатен паркинг, нощувка, закуска и вечеря срещу 32лв на човек. Към базата работи ресторант целодневно, с обедно меню. 50м от плажа, в близост магазини. Няма нужда от "зелен сертификат", защото няма общи части в които да се срещнеш с други хора. Това са единствените бунгала, в които съм почивала и които предлагат хавлии и сменят спалното бельо.  В ресторанта ползване на 10% отстъпка. Разнообразно меню. Не ни е опция да се затваряме в апартаменти, а цял ден да сме навън. Проблема е на плажа - чадъри и шезлонги са към хотелите и не знам дали може да си платиш и колко, за да ги ползваш. Ние си забивахме наши в свободната зона, която доста беше препълнена.

# 7
  • Мнения: 6 301
Ние резервирахме в Черноморец, на първа линия, вила "Мария 2", близо до заведения, надявам се само плажът да е спокоен.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 223
Здравейте и аз съм в търсене за море без  Олинк . Държа да е първа линия ,южно черноморие ,тип бунгала ,в краен случай апартамент или къща за гости.

# 9
  • Мнения: 890
Някои изисквания няма да бъдат удовлетворени и в 5* ОИ хотели...

# 10
  • София
  • Мнения: 284
Здравейте, за тази година ми се иска да сме на бунгала. Основната ми идея е, че там има и повече пространство в дворчетата и надявам се, повече деца. Да могат хлапетата да си имат наборчета да играят. Проблемът е, че на този етап нещо не мога да харесам нещо. Или са ама много соц или са страшна цифра. Аз искам да са чистички, да си имат собствен санитарен възел и възможност за приготвяне на храна. А иначе би било супер ако е заградено и има нещо от типа на пързалка, люлка, но не ми е задължително. Някой да е ходил на подобен тип бунгала?

# 11
  • Мнения: 979
Аз също искам на бунгала да ходим тази година, по-конкретно в Кранево.Има няколко в интернет,но още не съм разглеждала подробно и резервирала

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Харесваме Green Life Созопол за почивка без АИ. Наемаме от частни собственици. Прекрасен комплекс с апартаменти, хубави басейни в него, на няколко минути от плаж Каваци. Обикновено намираме собственик, осигуряващ паркинг. На плажа шезлонгите и чадърите са платени, но винаги има място. Морето е хубаво. Покрай плажа има много ресторантчета, някои от тях с много прилични цени. Наблизо е Созопол, приятно за разходка/вечеря.
Апартаментите са около 70-120лв на вечер, в зависимост от големината (казвам го за ориентир). НЕ е бюджетна почивка, но е хубава алтернатива на АИ.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 19:22 от NBM

# 13
  • Мнения: 19 482
Сега ако напишете и откъде ги намирате тези собственици ще Ви бъда много благодарна

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Сега ако напишете и откъде ги намирате тези собственици ще Ви бъда много благодарна

Има в booking, мога да пратя и тел на лично на един собственик, който има няколко апартамента.
Самият комплекс също отдава апартаменти, но не съм наемала през тях, защото не изпращат предварително снимки в кой апартамент ще си.

Общи условия

Активация на акаунт