Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 237
  • 746
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 129
Попитах Мирчевска н
 за мигрирането на филъри и тя ме увери, че до сега поставяни от нея филъри не са мигрирали и че зависело от начина на поставяне, и че също така мигрирал ако мястото бъде дълго и продължително натискано, например ако спиш по лице.

# 451
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Точно така. При мен всичко е било много добре премисляно - какво, кога, къде, каква плътност, колко, как (в 99% с канюла), защото съм с много, много тънка кожа, почти без подкожие (не само на лицето) и всяка грешка се вижда от километри.

Не случайно се доверявам на един лекар - доказан във времето. Не съм съжалила нито веднъж.

# 452
  • Мнения: 448
Имам поставяни много филъри, по цялото лице, вкл. Volux. Моята лекарка ми е обяснявала, че може да има миграция на филър, ако зоната е със силна мимика, например под очите, това, от което много се оплакваха в темата. При мен се получи също едно уплътнение под окото, което от много четене тук реших,че е капсулиран филър. Е, лекарката го разгради буквално с 1 капка от езима. Обясни ми, че това е филър, избутан от мускула към повърхността. Така че всякакви писания за капсулирани, мигрирали и прочие филъри, дето не могат да се оправят никога, вече не им се връзвам.

# 453
  • Мнения: 650
Здравейте,
За ревитализация на околоочнен контур ми предложиха RRS мезотерапия.
След мезотерпията Ботокс за чело, мимически бръчки и гневна. Juvederm Volite 1 ml. за назолабиалните гънки.
Дали имате опит с RRS за бръчиците около очите и ако има отзиви от Volite, ще се радвам да споделите.

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 17:56 от brumbarche

# 454
  • Мнения: 166
Точно така. При мен всичко е било много добре премисляно - какво, кога, къде, каква плътност, колко, как (в 99% с канюла), защото съм с много, много тънка кожа, почти без подкожие (не само на лицето) и всяка грешка се вижда от километри.

Не случайно се доверявам на един лекар - доказан във времето. Не съм съжалила нито веднъж.

a.l.e.n.a, на кого си се доверила за филър на брадичката и на устните, на теб бих ти се доверила за мнение.

# 455
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
В брадичката не съм слагала никога, моята си е анатомично прекалено издадена, от там дори ми е взимана кост, за да се присади на друго място (поради дефицит, не за разкрасяване). Устни не съм правила от години - доволна съм от постигнатото и ми е достатъчно. На д-р Михайлов от Скинлайн се доверявам.

# 456
  • Мнения: 8
Здравейте, може ли да споделите отзиви за Д-р Чокоева от Pro art clinik в Пловдив?

# 457
  • Мнения: 3 412
От миналия ден с една процедура Хайфу на зона под брадичка. Трябвало да имам веднага някакъв ефект. Нямам. Сега ще се надявам след месец да забележа нещо.

# 458
  • Мнения: 2 046
Aз и след 5 месеца не забелязах такъв , Казаха и че трябвали 2-3 процедури , но при мен беше много нерпиятно усещането  и като не видях ефект , се отказах.

# 459
  • Мнения: 425
Аз сложих ботокс на чело и пачи крак както и 0,5ml филър Жуведерм при д-р Лекова. Към този момент съм доволна. Много добре ме обезболи с крем и изобщо не усетих поставянето на филъра. Може би трябваше да сложа 1мл, но предвид че ми беше за първи път в устните реших от по-малко да започна.

# 460
  • Мнения: 1 803
Аз сложих ботокс на чело и пачи крак както и 0,5ml филър Жуведерм при д-р Лекова. Към този момент съм доволна. Много добре ме обезболи с крем и изобщо не усетих поставянето на филъра. Може би трябваше да сложа 1мл, но предвид че ми беше за първи път в устните реших от по-малко да започна.
Тя работи много премерено и постига естествени резултати. А на колко години сте ?

# 461
  • Мнения: 425
Аз сложих ботокс на чело и пачи крак както и 0,5ml филър Жуведерм при д-р Лекова. Към този момент съм доволна. Много добре ме обезболи с крем и изобщо не усетих поставянето на филъра. Може би трябваше да сложа 1мл, но предвид че ми беше за първи път в устните реших от по-малко да започна.
Тя работи много премерено и постига естествени резултати. А на колко години сте ?

За втори път ходя при нея и определено съм доволна. Харесвам именно премерените процедури. На 48г. съм

# 462
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Момичета искам да ви попитам някой от вас правил ли е Хидрафейшъл и дали си заслужава? Имам предвид има ли видима разлика за 3 процедури например или е ала - бала....

# 463
  • Мнения: 12 965
Ала бала е. Почистване на лице, бая скъпо . Разлика трайна няма да има

# 464
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Ала бала е. Почистване на лице, бая скъпо . Разлика трайна няма да има
Благодаря за бързия и искрен отговор. Ще разгледам за други процедури.

Общи условия

Активация на акаунт