Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 866
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 735
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Последната, не я знам коя е тази красавица, с тъмна коса е много по-хубава.
Джесика Алба

Дами, я кажете с какви бои се боядисвате? Искам да сменя моята, нарочила съм я, че ми капе косата от нея и сега се чудя с коя неизтощаващо прекрасна безамонячна боя да я заменя?
Mimi, аз си купувам Wella Koleston Perfect Me+ , както и всички плексове, маски след боядисване, етц, етц, от Вела. Не е лоша боята, косата ми изглежда прилично и с блясък, но пък расте бързо и седмица след боядисване си виждам белите новоизраснали корени, 2 седмици след боядисване и другите жени вече ги виждат, а 3 седмици след като съм се гърчила да ги правя се виждат от космоса с просто око.

Ако на някой са му интересни цветовете и системата на Колестон да отваря ПидиЕфа>>
https://www.wella.com/professional/m/_master/products/koleston_p … _UsageBooklet.pdf

Аз си подбирам от тези 2 групи - топлите оттенъци 6.3/7.3 etc + бази за ужасно побелялата ми коса. Бях ниво 5-6, сега искам да я доведа до 7-8.

# 736
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Ще ги разгледам, благодаря. И моята коса расте много бързо, а е кафява и бялото много личи. И аз планирам да я изсветля малко, но тъй като сама съм си фризьор, не знам докъде ще я докарам. Нещо отвикнаха да ходя в салон и сега не мога да се престраша, то ще кажеш, че голямото имане, ама нещо с възрастта почнах да си пазя косицата, преди много я тормозех.

# 737
  • Мнения: 2 077
Моята марка боя е Keune. Признавам, че нямам бели коси и в тази насока не мога да дам отзив за покритие и време на задържане върху такива коси. Косата ми бързо израства и както се казва "може да съм блондинка, но коренът ми е черен!"  При мен марката е избира фризьорката ми, защото гледаме крайния ефект като съчетание цвят/тон да не се бият с тези на лице/вежди.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 076
Inoa, L’Oréal.

# 739
  • Мнения: 1 997
не хареса жената на моите мечти Кейт Бланшет и разби сърцето ми, винаги съм мислела, че на съвършената Кейт никой не може да върже кусур!
Тъкмо това си мислих вчера когато гледах don't look up Simple Smile

и аз се боядисвам с Вела Колестон

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Кейт Бланшет излъчва класа,  аристократизъм, елегантна е, но красива не е, дори като млада. По моите критерии.

# 741
  • София
  • Мнения: 4 305
Кейт Бланшет е толкова фина и отличителна. Красива ми е за разлика от друга моя любимка Тилда Суинтън, която е тотално извънземно!

За боята и аз съм с Wella Koleston Perfect Me+ - покрива прилично бели коси, но при мен се поотмива и пак лъсват, което може да се дължи и на специфика на косъма, разбира се. Прави ми впечатление, че техните цветове се полуват малко по-тъмни, сравнено с други марки.
Lakme ужасно ми гореше косата и съвсем хвърчаща и суха ставаше.

# 742
  • Мнения: 2 264
Съгласна с  Harpalike и за двете дами.
Аз от години ползвам билковите бои на ХенаФокс и косата ми е благодарна за това Simple Smile. Като недостатък бих посочила ограниченият избор на цветове и невъзможността за изсветляване с тях. Но при моята лесно изтъняваща косица никакви по - силни препарати не са препоръчителни. Поддържам близък до естественият ми цвят.
Сняг не сняг - цветно ми е днес Simple Smile.

Последна редакция: пт, 21 яну 2022, 15:57 от pep_si

# 743
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Аз ползвам боята Compagnia del colore. Бих казала, че е доста трайна, вкл. и на белите коси. Но моята коса е светла и се боядисвам в близък цвят до естествения.

# 744
  • Мнения: 7 898
Има тема за боите.

# 745
  • Мнения: 8 873
Кейт Бланшет излъчва класа,  аристократизъм, елегантна е, но красива не е, дори като млада. По моите критерии.


Колко сме различни хората и вкусът ни - и слава богу!
За мен Кейт Бланшет е богиня. Намирам я за красива и хипнотизираща, статуя от слонова кост.

# 746
  • Мнения: 7 898
Кейт Бланшет излъчва класа,  аристократизъм, елегантна е, но красива не е, дори като млада. По моите критерии.



Красива или не, такава жена никога не остава незабелязана.

# 747
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Кое не ѝ е красивото на Кейт? Красива е, но не по баналния начин. Вие мъжът ѝ да видите Joy ..

# 748
  • Мнения: 28 450
И аз я обожавам...!

# 749
  • София
  • Мнения: 17 775
Всеки си има вкус и дефиниция за красиво. Аз не я намирам за еманация на красота. От този тип русоляви с фини черти бих посочила Грейс Кели.

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 00:00 от The Catcher in the Rye

Общи условия

Активация на акаунт