Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 843
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 509
Честити да сте, козленца! Все така умно-упорити и с рогцата напред да си отстоявате принципите! Моето диване в понеделник става на 16.

Пинки, аххх, жалко за кутийката! На здраве да е!

# 586
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
А моето рогато стана на 11 на 11.01.

# 587
  • София
  • Мнения: 38 419
Аз си отглеждам две козленца - на 11 и 17. Установих, че трябва да ги оставя да се оправят сами. С малко помощ, но само ако я поискат. 🤔

# 588
  • Мнения: 9 669
Тарти, да ти е жива и здрава дъщеричката. Само хубави неща да й се случват. 🎉
Пепси, честита да си и ти!🌷

# 589
  • Мнения: 2 075
Вече ми мина!
Честита ти дъщеричка, Тарти! Да е здрава и сбъдва мечтите си!

Само кози тука... и моето е такова. Grinning
А у дома сме трима и то сме представители на трите рогати зодии - аз съм уфсъ, детето - козле и ММ е теле. Голяма борба за надмощие пада!
Скоро й пратих тази снимка на телефона

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
И аз имам козле Smile

Хубавото на жените козирози е, че за тях годините са наобратно-колкото повече остаряват, толкова повече младеят и се разхубавяват.Виждам го и на живо около мен, не е измислица. За мъжете не знам, в темата за зодиите много ги оплюват, аз нямам наблюдения, освен върху моето.

# 591
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
+1 козирог и вече официално 40 +,чета ви от доста време и ви се кефя,нямам какво да покажа,че още се нося спортно (по обикновено),ниска и дребна съм и не се приемам по друг начин облечена ,а и не искам да приема ,че "остарявам" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 592
  • Мнения: 2 559
Цитат на: lacuna coil а[b
[/b] и не искам да приема ,че "остарявам" Stuck Out Tongue Winking Eye

Правилно в кавички. НЕ остаряваме. Старостта е състояние на духа. Грижейки се за опаковката и поддържайки живеца, старост няма. Интересното е, че всяка възраст ти предлага различни емоции. Неусетно се увличаш и забравяш възрастта си Wink

# 593
  • Мнения: 2 502
У дома сме 3 кози и 1 теле. Не е лесно, но пък си е интересно. Що се отнася за остаряването на козите и аз мисля, че на дърти години сме в пъти по-добре.

# 594
  • София
  • Мнения: 38 419
Леле, и моят мъж е Теле. Дъщерята по характер е точно като него - коза с асцендент Овен. Като малка даже челото и беше изпъкнало като рогца!
Забавно е, няма спор. Все някой от тримата се сеща да ме командори, а аз не им се връзвам.

# 595
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
И аз имам козле Smile

За мъжете не знам, в темата за зодиите много ги оплюват, аз нямам наблюдения, освен върху моето.
Много козлета имало в тази тема, да са ни живи и здрави и те и майките им!

Кажи за мъжете Козирози, моля Simple Smile

У дома сме 3 кози и 1 теле. Не е лесно, но пък си е интересно.
A, Телците сме голяма любов с Козите, докато не се скараме и не се заинатим, тогава наистина става страшно Simple Smile

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
И аз съм Теле.Разбираме се много, но голямо командорене, голямо чудо.

Темата е Най-гадната зодия за мъж и там мъжете козли са един от фаворитите.

# 597
  • Мнения: 1 306
Ако броите и асцендент козирог, значи и мен включете 🙂

# 598
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Да са живи и здрави всички! И моята дъщеря е козле!

# 599
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Хе-хе! И малкият ми син е козирог, даже днеска е рожденик... Simple Smile
Но ние всички сме в карантина и празнувахме с домашна пица и вино. И сок за децата.

Общи условия

Активация на акаунт