Да украсим елхата с подаръци – спечелете ваучери от Orange Center

  • 4 967
  • 413
  •   1
Отговори
# 150
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Пътуване до екзотична дестинация.

# 151
  • Мнения: 6 491
Подаръците ми са съгласувани. Smiley Напоследък мечтая за подарък изненада, бил той малък и скромен.

# 152
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Винаги съм си мечтала да отида до Казабланка. Но засега само мислено се разхождам там, докато слушам едноименната песен.

# 153
  • Мнения: 2 112
Дълго време мечтаех за дете... Сега се радвам на моите две прекрасни дечица - момче и момиче!
Сега мечтая за уютен дом за семейството и да са ми живи и здрави!

# 154
  • Мнения: 1 122
За дете. Получих две 💙❤️ Сега мечтая да са живи и здрави, щастливи.

# 155
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Мечтая за дълго пътуване.

# 156
  • Мнения: 795
Настолна игра

# 157
  • Мнения: 800
По принцип най-големия подарък който искам е здраве за мен и близките ми. Но никога няма да откажа една екскурзия на Малдивите или  друга екзотична и топла страна.

# 158
  • Мнения: 389
Една почивка със спа процедури ще ми е перфектния подарък

# 159
  • Мнения: 1 327
Коледния подарък, за който винаги съм мечтала е да има здраве, любов и разбирателство в семейството и приятелите ми. Така ще се чувствам спокойна и щастлива!

# 160
  • Мнения: 1 902
Напоследък подаръците ми са практични, получавам това, което ми е нужно в момента. Преди няколко години съпругът ми ми подари екскурзия до Франция. Празнувала съм Нова Година в Москва и беше уникално. Такъв подарък искам да получа и сега - пътешествие, до по-далечна дестинация!

# 161
  • Мнения: 2 147
На всяка Коледа си мечтая да вали сняг, защото това прави усещането ми за този прекрасен празник още по-празнично и вълшебно. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 2 127
Мечтая да замина със семейството си в САЩ и разбира се, здраве!

# 163
  • Мнения: 174
Обичаме да пътуваме, да посещаваме нови места и затова мечтата ми е да го правим свободно, както преди пандемията, а и също да бъдем здрави!

# 164
  • Мнения: 13 257
Мечтая за повече свободно време и почивка.

Общи условия

Активация на акаунт