Да украсим елхата с подаръци – спечелете ваучери от Orange Center

  • 4 970
  • 413
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 526
Шоколадов фонтан-видях го веднъж като дете, мислех си тогава, че е вечен и възобновяем, и шоколадът никога не свършва Simple Smile Та така и до днес, смятам, че всеки ще е мъничко по- щастлив с един шоколадов фонтан вкъщи! Simple Smile

# 226
  • Мнения: 326
Винаги съм смятала, че колкото повече желания има човек - толкова повече му се случват нещата. Мечтая и мечтая много! Пожелавам си здраве и щастие за мен и всчките ми близки. Мечтая за почивка в Барселона и на Малдивите, мечтая за направа на домашна библиотека; за кученце; за къща и така нататъкк... Flushed

# 227
  • Мнения: 434
Искам свободно време, за да пътувам

# 228
  • Мнения: 740
Винаги си пожелавам да сме здрави.
А си мечтая за екскурзия/пътешествие до някое по-далечно и екзотично място - Южна Америка, Австралия...

# 229
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Всяка година имам различни желания и често се сбъдват. Цялостно мога да кажа, че подарък, който винаги би ме зарадвал, е някоя книга. Иначе мечтите ми не се побират под елхата.

# 230
  • Мнения: 614
Всеки човек преминава през различни етапи от живота си,искаме материални неща,а всъщност не е ли най-важното нещо здравето  ,да бъдем здрави ,да се обичаме и уважаме.
Един по-добър свят без болести и зарази Sad

# 231
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
В началото на тази година, месец след миналата Коледа се роди дъщеричката ми. Това да имам дете сбъдна една моя 10 годишна мечта. За тази и всички Коледи занапред си пожелавам здраве и едно сплотено, любящо и задружно семейство.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Сплотено семейство и всички заедно да живеем в голяма къща някъде в планината😊

# 233
  • Мнения: 1 294
Колкото по-голяма ставам, толкова повече нематериални подаръци искам... Искам аз и близките ми хора да сме здрави и щастливи, да се наслаждаваме заедно на хубави моменти... Какво повече му трябва на човек.....

# 234
  • София
  • Мнения: 665
Мечтая си да сме живи и здрави, да има спокойствие и разбирателство и постоянна работа. Останалото може да се купи.

# 235
  • София
  • Мнения: 826
Най-мечтания коледен подарък...още не съм си го получила/родила/.Вярвам,че ако е писано ще стане. Simple Smile

# 236
  • Мнения: 786
Най-мечтаният подарък не е един, а няколко-родителите ми, мъжът ми, детето ни и приятелите.

# 237
  • Мнения: 911
Книги, козметика, домакински уреди.

# 238
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Обикновено подаръците, за които си мечтая ги получавам! Сега мечтая за екскурзия до Русия!

# 239
  • Мнения: 644
Мечтая си за екскурзия в Перу

Общи условия

Активация на акаунт