Desafio - The Box

  • 9 210
  • 47
  •   1
Отговори
  • London
  • Мнения: 6 732
17 издание на нашумялото риалити шоу в Колумбия " Desafio" се проведе през 2021 година в Колумбия. Първоначално локацията бе планирана за чужбина, но пандемията накара продуцента да изгради цяло работно село в джунглата за осъществяването на формата на родна земя. По традиция шоуто бе излъчено по канал Каракол, а за втори пореден сезон водещи бяха Андреа Серна и Даниела Алварес. Себастиян Мартино се явява съдия във всяко едно от състезанията. На финал печелят един мъж и една жена и си поделят
 800 000 000 песо като в това не включваме отделните печалби, които са се състояли по време на самата игра, които също не са малко за всеки един участник. Тъй като успеха на шоуто бе огромен и през 2022 ще има заснемане на нов сезон на същата локация в джунглите на Колумбия под наименование Desafio The box 2. За осъществяване на сезона се набират кандидати от всички части на страната , които са представители на своите региони. Състезанието измежду тези кандидати започва в битка между група бивши мъже участници от предни сезони ....първите трима сред тях в тази битка оглавяват отборите си като капитани и избират мъж и жена от кандидатите, избраните от тях правят същото със следващите двама от отбора и така докато не се формират отбори от по 8 човека - Алфа, Бета и Гама. Отбор Омега се формира след битка измежду всички останали кандидати. В този отбор влизат първите 4 мъже и 4 жени, които успеят да завършат съревнованието.

Алфа



Бета




Гама



Омега



Локация


Водещи



4 те кутии за битки - Бялата е за изометрия и баланс, Синята за водни битки, Червената за битки с контакт, Жълтата за военни битки, Черната ....е за елиминации, там се играе само вечер.


Протичане на седмицата


1 -  Ден за номинации и глад - Отбора, който печели в битката остава с цялата си храна и избира един мъж и една жена, които да са номинирани измежду всички участници, може дори да са хора от печелившото племе или от различни племена.  Завършилият на второ място трябва да избере само един тип храна - плодове, зеленчуци или зърнени. На 3 и 4 място остават без храна.

2 ден - Номинации и услуги. Отборът, който спечели си запазва газ, електричество и вода както и правото да номинира следващите двама ( мъж и жена  на горния принцип. Завършилото на второ място племе запазва по избор една от услугите измежду газ, вода и електричество. 3 и 4 място остават без всичко това.
3 ден - Номинации и удобства - Който спечели първо място запазва всички удобства като басейн, спортни съоръжения, легла, столове, маси, легла и тн. Отново има правото да номинира на същия принцип от предните два дни. Завършите на второ място избират едно удобство ( например легла в общия случай ). Останалите два отбора остават тотално на земята в гола къща.

4 ден Номинации , награда и наказание - спечелилия отбор получава награда, обичайно парти, но може и да е друго. И а привилегията да избере и последните номинирани на същия принцип като предните дни. Избира и кой отбор да е наказан. Наказанието го избира продукцията.

5 ден - Смъртно предизвикателство - Всички номинирани се бият в черната кутия за оставането си. Това са 4 жени и 4 мъже. Елиминирани са 1 жена и 1 мъж. След битката всички се връщат по домовете си....където за една вечер имат всички удобства и цикъла започва на ново на следващия ден.



Къщи - те са идентични за всички



Това е като начало....за желаещите има епизодите в Телеграм!






Telegram, Skype и Whatsapp, имат
 и - отварят се в браузъра.
  на страницата зарежда баркод
 

  на телефона, в настройките на Телеграм
 

  клик на синият бутон, сканираш и влизаш


Когато зареди, в търсачката избираш ЧАТОВЕ
и търсиш desafio the box 





 
 след като е инсталиран на мобилен,  в десктоп версията се вписваш с телефонният номер и кода който ти изпращат

 в полето за търсене, пишеш  desafio the box 



 Видеото може да се изтегли или да се гледа в плеъра, който се отделя от приложението


Шокиращото за мен е, че са се заформили двойки след шоуто. Паола наскоро се е сгодила за Гаго.....като той до този момент е имал 4 годишна връзка с друга участничка с която също се запознават в първото му участие в шоуто през 2017.  Друга двойка са Мадрид и Гало от Омега, които аз заподозрях в невинни искри, но явно е прерастнало в нещо повече, както се казва в лошото са се намерили предвид какво преживява отбора. Тепърва ще следя тези 4 Мата....з защото Паола с Гаго дали и дума е разменила, те са от различни отбори и той дори все споменава приятелката си.....с която пак в Десафио се запознават в предното му участие. Ще допълвам....с времето, а и темата ще е удобна и за новия сезон да приюти гледащите.


Уау.....Когато само си падал, само веднъж си бил на второ място и най-накрая мачкаш. Изревах си очите на тая победа, толкова изстрадана, чакана ...така мила за отбора. Карен изигра много силна битка за отбора си.....



И Мадрид успя да има своя РД с храна....., А храната идваше рядко в техния дом, веднъж на 4 дни.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 13:50 от La Catrala

# 1
  • София
  • Мнения: 27 160
Благодаря за темата. Simple Smile
Доста труд си положила, браво!
Спокойно можеше да се коментира и в темата за ИВ, но няма проблем щом така са решили модовете след неправилен доклад според мен.

Значи това е 17-ти сезон, така ли да разбирам? Т.е. от 17 години го правят, така ли? Или е имало и по 2 сезона на година.

И обясни моля ти се какъв е този Телеграм, това да не е приложението за телефони? Абдурд да гледам така.
Линк нещо за онлайн гледане на компа?
Няма ли ги някъде сезоните на торент (рарБг ; пиратския залив ; руснаци, ала бала).

Иначе съм гледал клипове в Ютюб (миналата година бяха доста популярни в основната тема и Тодор искаше точно такива битки ама 'нъц') на отделни битки и какво да кажа, на светлинни години са от нас като сложност на трасетата и като сила и класа на играчите. Там Манита няма. Grinning

# 2
  • Мнения: 9 700
Да.
Колумбийците имат 17 сезона, започнали са през далечната 2004.
Гърците имат само един сезон, сниман през 2017.
Това е според Уикипедия.

# 3
  • London
  • Мнения: 6 732
Сега видях, че много моя любима актриса от миналото е била водеща доста сезони в началото. Бенгън вече ти е отговорил ....е предполагам стереотипа на предаването е претърпяло доста изменения в годините, което сигурно е логично за толкова много години.

Телеграм е приложение за телефон Да....

Интересно гърците дали са направили нещо качествено или бози като нас.....

Много яка битка










Гало красота....

Гаго

2 място за сладурите от Омега


Тази Паола хъм....не спря да се усуква на Олимпико.....чудно как пък след предаването ще се сгодява за Гаго. Луда работа ...., А го раздава москита муерта както се казва.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 13:53 от La Catrala

# 4
  • София
  • Мнения: 5 551
Линк нещо за онлайн гледане на компа?
Няма ли ги някъде сезоните на торент (рарБг ; пиратския залив ; руснаци, ала бала).
Diavolo, всички 17 сезона ги има в платформата на Каракол - CaracolPlay, знам лесен начин за гледане без регистрация, който мога да ти изпратя в лично съобщение, но само на сезоните, които са предоставени гратис (т.е. не са ограничени само в Колумбия и излизат в търсачката на платформата), за другите също знам начин, включително и за последния, само че ти трябва vpn - ако ти се занимава да си теглиш разширение за Chrome или Firefox, което да ти смени локацията на Колумбия, не за да гледаш, a само за малко, докато вземеш данните за видеото, които ти трябват. Аз позлвам Urban VPN,  но има и безплатни приложения като Hola VPN,  които можеш да изпозлваш. Иначе има 4 безплатни сезона в КараколПлей, давам ти линк за директно гледане на първи епизод на сезона от 2014, ако искаш мога да ти пиша как да получиш такива линкове за всички безплатни сезони, достъпни в платформата на Каракол, не са необходими никакви програми, просто знам кодирането на сайта и само трябва да смениш една малка част за различните епизоди:

Скрит текст:
Код:
https://us-b4-p-e-qg12.cdn.mdstrm.com/video/p/589b117c7e34c50b559d3ef5/5c11528b9ec9c0014ba94c12.mp4?cP=1693000&access_token=MIBUVqLjAsbYQ6tMOK3gYJRCyqBM4Js1T8L2GlnzwMlL43uRIZgW7Ha1KHqFoQFcMcxdKGsasZB&ote=1639135374720&ot=zODc9s7zzLGPuAcKud-yUg&pid=0WPbvuL5IkSwl9hWBbDX1jKBJKzobP49&sid=Q8SWeSOgpVcRXcfGUlB1USvPTktaZBJy&uid=X13O1dFwV6MffJi2CuNBIiW8QpBMb55U&aid=589b117c7e34c50b559d3ef5

Освен да се гледа директно, видеото може и да се запази с десен бутон.

Бих ти предложила, аз да ти "извадя" линкове за новия сезон, достъпен само в Колумбия, за да не трябва да си сменяш локацията, но са 78 епизода и не знам кога ще имам време, може би някоя от следващите седмици.

Междудругото, в Колумбия това риалити е по-скоро като Сървайвър с по-тежки изпитания, защото много сезони са провеждани на други места, т.е. водят участниците на някое екзотично място.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 14:23 от La Vikinga

# 5
  • London
  • Мнения: 6 732
Тя и Колумбия си е достатъчно екзотична даже мисля,че идеята да снимат там е била много добро решение. Естествено според мен е опасно, заради герияс в джунглата и всякакви други контрабандисти по тези места, но предполагам са се обезопасили.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 429

Telegram, Skype и Whatsapp, имат
 и - отварят се в браузъра.
  на страницата зарежда баркод
 

  на телефона, в настройките на Телеграм
 

  клик на синият бутон, сканираш и влизаш


Когато зареди, в търсачката избираш ЧАТОВЕ
и търсиш desafio the box 





 
 след като е инсталиран на мобилен,  в десктоп версията се вписваш с телефонният номер и кода който ти изпращат

 в полето за търсене, пишеш  desafio the box 



 Видеото може да се изтегли или да се гледа в плеъра, който се отделя от приложението

# 7
  • London
  • Мнения: 6 732
Мерси, Мари Мар. Добавих го в 1 вия пост!:hugs:

Капитана на Алфа е Олимпико. ...( Това очевидно е прякор )


Има олимпийски медали по таекуондо. Печели Десафио 2018 с вота на зрителите на финал.

Породи се конфликт с Гаго ....капитан на Гама, който е олимпиец по вдигане на тежести. Той пък завършва втори през 2017. В неговия случай не е имало вот на публиката, а битки....и се подигра на Олимпико, че бил титулуван победител, а не си е извоювал сам победата. Гласуването на зрителите не се взима за сериозна победа....та се разразява тиха война....


Последния бивш участник победител от Десафио 2016 е Тин, шампион по мотокрос.  Най-добрия капитан според мен и голяма част от успеха на Бета е заради него.


Само Омега няма капитан и бивш победител и изобщо участник в предни сезони....заради начина по който се формира. Доколкото разбирам Карен ще вземе....лидерството и ще се обяви за капитан в даден момент. Единствената жена..... капитан!



Уау ...1,2....и отново 1 во за Омега ....след нон стоп сериозни поражения и последни места. Бравоооо

Мадрид е колоездач, слабичка....,а как се справя на тая стълба.

Тази част затрудни доста някои принципно силови играчи

Карен готви за останалите и гледа състезанието


Победа...както знаем тези двамата навън са заедно Мадрид и Гало.


Най-слабият участник реално е този келеш.....далеч е от Мани, сигурно е на нивото на Андрей, но в отбора Алфа смятат, че трябва да напусне доброволно, защото се излага пред цяла Колумбия.
Ачо от Гама си пече буболечка

Цаката е бубата да стане кроканте или казано на наш език....хрупкава. Адски се хареса от жените не на шега....

Яде се основно корема, главата на скакалеца се маха


Уау каква седмица за Омега....поредна победа

Карен падна само на един дуел, на всички останали победи







И наказание за Бета ...да им върнат за техните както се казва. Ходеща пътека и там трябва да има постоянно човек цялото денонощие чак до ходенето на битка на смъртта където ще има елиминирана жена и мъж.

А Омега в това време разпускат, само да не се напият. Joy

Изкараха и 4000 песо след играта в този тип игри на късмета се тегли сума ..на късмет на една табла винаги от победения отбор. А тук летят парите по земята....фалшиви са мисля. Получават се после реалните като излезеш.


Нееее това беше най-великия епизод и Женска битка която съм гледала в риалити. Запишете си и запомнете....епизод 16! Ще го гледам пак и пак....невероятен. Въпреки че знам....Карен не печели шоуто, най-вероятно някакъв психологически момент й е попречил, но тук в тази дълга и невиждано тежка битка за жена...тя игра интелигентно, показа невиждана сила, дух, търпение. Горда съм с наборчето.....и ще ви запозная с битката и моментите в които Карен игра умно и реално би сериозно бъдещата шампионка в предаването в играта на жени капитани от която зависеше кой отбор ще се разпадне.
От Омега на мига избраха Карен и я изпратиха с тотема на отбора към арената.



АлФА иЗБРАха ПАОЛа


Гама избраха Мели


А Бета - Ване




Схема на битката
Отмотаваш лост на който закачаш после двете тежести от по 25 кила всяко и тръгваш по трасето.


В началото Паола тръгна най-бързо и пазеше този ритъм известно време.

Карен бързо се позиционира втора  заради силата си


Паола тук води с около минута....на този лост се срещнаха за малко. Всеки трябва да виси на него минута и после продължава...

После взимат гума и я пренасят по трасе зигзагообразно без да я търкалят

Виждаме преднината на Паола......зад нея Карен

После 1 Мин на тази висилка
Тук взе преднината
[/img]

ТУК Паола пак е първа
БУТА ГЮЛЕТО. Забележете Карен отзад го носи



С НЕГО РАЗБИВАТ Кутия вериги от 35 кила с които се връщат по същия начин

 
Карен води



ПАОЛА





[/img]

Победа


Гама се разпадат. Второ място за Ване, трето за Паола,4 Мели..

Последна редакция: пт, 10 дек 2021, 00:48 от La Catrala

# 8
  • London
  • Мнения: 6 732
Чудя се защо само победителите се оказват в нова връзка след риалити .....не ми се ще да съм лоша, но този зъбльо Гаго съм почти сигурна, че се е завъртял заради парите на момичето. Дано греша....за Мадрид по-скоро ми се ще да вярвам, че не е това, тя поне беше свободна. А и още от началото имаше някаква химия преди да се знае кой какво ще спечели. А на Паола й се чудя....един и обърна внимание и веднага се закачи като удавник, толкова пък да не се цени. Сега искал да се жени....да сподели хубаво парите.Joy


Та тези там са много влюбчиви, все се женят, все любов най-голяма ....и никакво постоянство. Това е масово ...ужасно е направо. Този Гаго интересно дали и трети път ако влезе пак от предаването с жена ще излезе...

Този Гаго много противен. Тук получава тениската на Алфа и имайки предвид, че беше капитан на Гама така гнусно си метна тениската на земята, още малко да я стъпче. Друг така да стори не видях.....


В това време индивидуалната награда за битката от 10 000 песо Карен реши да сподели със съотборниците си. Шапка долу!

Тук бившата на Гаго....как такова хубаво момиче се е хванало с такъв зъблив ром. Направо не знам....с 10 Тина години по-млада от Паула. По-красива със сигурност.....лешпера се оправдал с това, че тя нещяла да се омъжва и да има деца на рози етап пък той много бил застарял на 30 е....там явно много бързат да нацвъкат децата и после по 6 от различни жени.



Уау

Карен ми отговори!❤️💪

Последна редакция: пт, 10 дек 2021, 17:15 от La Catrala

# 9
  • London
  • Мнения: 6 732
Люлки

Когато тръгнеш да падаш, но се задържиш


Игра за контакт....тук се борят за топка. Трябва да я подадат на съотборник отвъд мрежата, който я подава на друг, който вкарва в подобно на баскетболен кош.

Тази беше за време между отборите, играеха по отделно. Тази огромна топка се разнасяше по трасе.

Зора е баира

Последното наказание е да гледат кокошки.Joy

# 10
  • Мнения: 231
Интересна тема, благодаря. Наградата на колко лева се равнява? Много нули бре, инфлацията явно е голяма в Колумбия.
Също ме вълнува, освен игрите, какво показват в епизодите? Има ли интриги, стратегии? В нашите ИВ игрите са приблизително 50 % от телевизионното време. 

# 11
  • London
  • Мнения: 6 732
Епизодите като цяло ми се струват по-дълги в общия случай. Няма синхрони, но дават разговорите между отделните участници и отношенията.

Бях пускала на колко се равнява чрез онлайн калкулатор, но явно е било в темата за игрите и е заминало. Иначе май съм добавила с три нули отгоре в първия пост. Сори ...
По 800 000 песо за мъж и жена победител. На всеки по 400.000 песо. Има и награда от вота на публиката от 150.000 песо, която може да спечели съвсем друг участник.


Но има всяка седмица и награди парични по време на самите игри та никой не стои там за слава и взима по нещо реално. Не като при нас....

Вечерта преди деня за елиминации Омега яко се напиха ...подозирам, че утре ще отпадне някой от техните номинирани.

Само на плодове са тази седмица...ама алкохол явно има.

Падат танци яки


Карен и без белезници си я следват в кенефа

Разпуснаха здраво ще изиграе лоша шега това.

Хах бях в грешка ...когато се напиеш може и да надвиеш.



Завършека е винаги до логика, търпение и мисъл


Жалко за Тин беше ми любимия капитан и изобщо играч от Бета, но пък не спря да номинира и нарочва Омега...така че си го заслужи в крайна сметка просто му отвърнаха.


Ачо се спаси на косъм


А продукцията е закачлива.....хах презервативи беше доставила в къщите.Joy




Поредния РД в Омега....Ачо както се казва след елиминация има РД.



Мъжете в Омега знаят как да мотивират жените в отбора на арената. Мият и после им спретват вкусна изненада.



Продукцията раздава прашки поне.


Когато хапнеш първата си буболечка




Тази битка беше много на съспвенс за 2 и 3 то място....направо ме държа под пара

Карен се справи сравнително добре, от втория път вкара обръча. Имаше жени да вкарват по доста време....предвид, че май баланса и водата не са много нейната сила.


Там са 20 Тина дни сигурно,  а вече ме изненадат, че всички с деца казват, че почват да не могат да си спомнят лицата на децата си. Видя ми се странно....но там нямат снимки. Не си представям да не мога така за кратко да си спомня. Всички на снимката са с деца....но са самотни майки, другите разделени също с майките на синовете си двама. Само Татика тук май е без деца....не я чух да споделя за такива.



От тази страна са тези без деца, които ги изслушаха с копнеж бих казала. Карен иска деца....искала е, но партньора й я е оставил като е трябвало това да се случи.


Гало като гледа Мадрид как разказва за сина си....който е на 11 години, а тя е само на 29 мисля. Така де както знаем понастоящем той е втория баща на това дете.Heart Eyes Така че вече явно и той добива опит ....



Сладури



 Heart Eyes


За да ви извикат на кастинг задължително ви трябва видео как тренирате.


Ачо


Тук с Моралес

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 00:36 от La Catrala

# 12
  • London
  • Мнения: 6 732
Положението е такова.🤣 Когато наказанието е да търпиш този досадник дето не млъква цял ден.




Тоя им ..е .. мамата! Цяла нощ тормоз! Най-нагло яде пред тях....те не са яли 4 дни вече. Реално това е цикъла на глад на 5 тия....всички ядат и после както си постелеш за следващите дни.

Доста се изнервиха...и го оставиха сам да си яде.


Цяла нощ с тоя фенер ги буди. А имат и номинирана...







В това време Алфа са на рафтинг.


Въженца ама чак след като бая са те изпотили



Обожавам игрите в червената кутия....тези за контакт. 😉 Те и тези в жълтата май са ми любими.Тази игра лесно може да се изиграе и в нашия сезон. Не изисква почти никакви реквизити.

По кол за всеки отбор. Хваща се един човек....няма въжета и тн. В това време по двама от всички отбори отиват на трасето и почват да дърпат човек от противников отбор от кола. Трябва двама да изкарват 1....зад определена линия. Като го изкарат и двамата, които са вътре да дърпат излизат и остават да се борят останалите отбори на трасето. Отбора който направи пръв 5 спечелени игри печели. Разбира се, 99% от игрите на контакт са възможни и честни като играят само мъже с мъже и жени с жени както е тук. Сега се замислям защо БГ сезона е пълна дупка....отчасти и заради този факт да изправяш мъже срещу жени.Stuck Out Tongue Winking Eye


Обаче имаше и мръсна игра и бяха извадени в две игри Бета и Алфа. Като Гаго....този ужасон си позволи да шляпне направо Моралес в момент в който изобщо не се дърпаха в играта. А уж бяха заедно в Гама....мммм


Тук Дагомес пък изрита Гаго в лицето.


Оттам му е кръвта по устата горе.


Карен ги подкарва


Положението ох малеле

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 22:42 от La Catrala

# 13
  • London
  • Мнения: 6 732
Когато те болят отново ръцете, но не искаш лекар да те прегледа.


Тази игра ми беше досадна,постоянно ставаше мешана скара със саковете на различните отбори. Явно обаче беше тежичка, защото масово имаха болки след нея.



Гало! Знаете ли кое е най-интересното, че до момента не е фаворит. А ще спечели шоуто в крайна сметка. И той и жената победител реално отпадат...., Но ги връщат като последните отпаднали след излезли с контузия други участниците. Та има и доза късмет в цялата работа....орисия, да ти е писано!


Когато си свалиш жилетката

Две наказателни минути при Елиминациите.

Колко синки....

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 18:06 от La Catrala

# 14
  • London
  • Мнения: 6 732
Тази игра ми допадна!





Тези двамата разбирам защо станаха двойка....то се е случило след шоуто в този момент няма нищо все още, но....така трябва да работи една двойка за общото благо.

И победа


Наградата е нощ в луксозен хотел със СПА....,а наказанието е да си със затворнически вериги на краката с 30 килограмова стоманена топка, която трябва да пренасяш като се движи, а не да влачиш.

Ако те напъне не знам как с топката се стига до тоалетната.Joy



За да не ти е студено. Вечерта явно си става бая студенко, а нямат легла Бета.


В това време




Харесвам все повече Карен. Най-вече, защото няма нищо общо с думичката кифльок.
Много добра идея с туби и точилка да си направиш домашни тежести.
Реално точно така се извайва дупе и крака


Такъв колан ще трябва да си потърся...идея как се назовава този артикул?




А Гаго отпадна.... наказателната минута се оказа решаваща, липсата на храна в техния отбор и наказанието с гюлето. Явно с Паола са се залюбили като тя е взела парите.....😐

Играта беше ммого интересна. Обичайните обични стоманени гюлета на продукцията. Тук змейка с такава топка....Stuck Out Tongue Winking Eye

Чудя се на Паола техните какво мислят за Гаго....вижда ми се маргинал не знам. А тя е така беличка, руса....той и с дете на 13 години. Няма самочувствие на тя никакво, не си знае цената.

Тук от хотела с Омега


И Гало се появява

Последна редакция: пт, 17 дек 2021, 23:09 от La Catrala

# 15
  • London
  • Мнения: 6 732
Мъжа на Тифи я готви за предаването
https://www.instagram.com/reel/CXlnF0PjLS7/?utm_medium=copy_link

Паола




Тифи с дъщеря си. Това е участничката, която бяха обръснали

Много ми харесва тялото й. Само е много зле когато се опира до точност в игрите. Обичайно е причина да се загуби заради този компонент.


Моно



Хуан Да


Карол


Камила - нейния спорт воден хокей дори не знаех, че съществува. Вижда ми се доста луд спорт.






И да ви пусна женската капитанска битка....за която казахз, че много ме е впечатлила. Май досега в шоуто няма равна на нея. Поне аз засега не съм видяла....и май пак ще си я изгледам.

Последна редакция: нд, 19 дек 2021, 01:48 от La Catrala

# 16
  • London
  • Мнения: 6 732
Доста инфарктна битка откъм произшествия.

Това съоръжение е доста трудно, защото пролуките са много големи.


Ето тук си даде и жертва




Това може би е най-добрата техника за това съоръжение, особено ако жената е ниска. Минават по двойки иначе мъж с жена. Напълно реализируемо съоръжение и за нашия формат.



А това със спускането си даде две жертви




И другата паднала. Абе куржалиики са тия двете. Горната Соня ...е онази дето измлати и дърво на една стена.

Тук Камила




А тук си показват жертвените крачета, но победи техния отбор. Явно си струваше....ще имат храна.





 Лелелле. Тази преди време беше на косъм да загуби зъб. Сега това.....не съм имала такава цицина. Плашещо е.

Играта е да минаваш по греда и отнесеш торбичка в това време те целят топки на синджир от противниковите отбори, ако паднеш се връщаш и така докато всички занесат торбичките.





И за финал просто да наредят цифрите от торбичките по ред. Никакви малоумни пъзели за щастие.Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 23:13 от La Catrala

# 17
  • London
  • Мнения: 6 732
Синините на Камила вече ме плашат


Омега обраха наказанието тази седмица. Оцеляване на реката. 4 ти ден без храна на следващия е елиминацията й Карен ще се бори за оставане и ще е единствената гладувала на тази елиминация.

Добре че е Ачо, който е от Амазония и за него това си било ежедневие.


А дори и така стигна първа до финалната част, но там за малко да изгърми на точност. Но не беше честно, че разчисти камъните на всички по трасето, а те минаха на готово....считам, че това отнема сили.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503


За много години! Живи и здрави, весели и щастливи, късметлии и паралии!


Готово! Изгледах целия 17. сезон на Desafío. The box. Браво на колумбийците! Страхотен формат за разлика от цирка, който правят нашите. Няма и една милимунда общо с оригинала.

Инфо за финала:

Скрит текст:
Исках да спечели Олимпико, който всъщност се казва Óscar Muñoz, но и Galo (Andrés Pinzón) става, макар че не блесна особено през сезона. От жените исках да спечели Madrid, която е страхотна - за мен най-добрата от жените. Paola е за преглъщане - силен състезател е. Добре, че Karen отпадна.
Скрит текст:
Очарова ме как Олимпико отиде да помогне на ХуанМа по време на полуфинала, макар че бяха съперници за класирането на финал. След това казаха, че Естебан също е помогнал на Гало. Не го видях този момент. Хареса ми, че ХуанМа се извини на Олимпико за това, че го е съдил неправилно, въпреки че не го е познавал.

La Catrala, благодаря, че ме подсети да гледам сезона. Както писах, бях гледала отделни епизоди от различни сезони, но всички епизоди от един сезон - не.

Интересно ми е да видя сезона, в който е спечелил Олимпико. Намерих всички серии. Ето ги http://desafiosuperhumanoshd.blogspot.com/2018/07/desafio-super- … os-completos.html
Първата опция за гледане при мен не излиза, но втората - да. Надявам се да е така с всички епизоди.

Много може да се каже за хубавото в структурата на формата. Бях го писала в темата за "Игри на волята", където е мястото да се пише за оригинала на формата.

Единствената ми забележка е, че колумбийците рядко изписват имената на участниците.

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 16:08 от Smileys 🙈🙉🙊

# 19
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм доста назад още явно. Браво на теб, направо си го глътнала Смайли. Интересно ми е защо не харесваш Карен? Аз я обожавам буквално.Heart Eyes Честно казано, ако на този етап или в начален съвсем ми кажат, че Паола или Гало печелят ще се изсмея, но пък и факта, че и двамата имат втори шанс....според мен изиграва роля. Тоест и късмета! Паола е бременна в 5 ти месец от Гаго.....да хвърля бомбата.Grinning Не знам дали да се радвам, не ми харесва този индивид....., А Паола сякаш имаше заигравка с Олимпико или поне той с нея....някакви искри и моменти,които долових и неща които не бяха нормални за обвързан човек като него.
Например това....вярно, че е в наказание и някой следва да помогне ама защо точно мъж? И защо точно той? Някак съмнително се намушка ....



При горнището отново

Не го харесвам ...някак ми е подмолен и странен. Иначе като състезател се справя и мисли много добре, може да се каже че сигурно е най-добрия от мъжете в комплексен план ..., Но като човек ми е кофти нещо.

Мадрид е симпатяга, но ми се струва незряла и някак повърхностна .....поне до момента.

Аз смятам да гледам сезона от 2019....☺️, Този с Олимпико сякаш не ме блазни засега, защото е чрез вот на зрители победителя.

Весели празници!

# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лелееееееееее, извинявай!

Сега скрих текста, ама късно. Четох тук до някой пост и видях, че си много по-напред от мен. Помислих, че си го изгледала и понеже друг не пише, не скрих нищо. Извинявай, извинявай, извинявай!

Когато започнаха с уста да си закопчават дрехите, умрях от смях. Тогава си дадох сметка, че така съм се смяла в малко моменти и само в началото на нашия формат.

Олимпико ми харесва през цялото време и точно извинението на ХуанМа накрая за мен показва, че съм права. Не си е позволявал волности, според мен.
Той е носител на бронзов медал от олимпийските игри през 2012 година, а не като "нашия" олимпиец на 57-о място в скиатлона , 64-то място в спринта свободен стил и 19-о място в отборния спринт.

Карен не ми харесваше през цялото време. Като играч става, но не винаги. През цялото време намусена, единствената, която говореше лошо за съотборници. И още мога да напиша по неин адрес, но няма. Когато видях баща ѝ, ми стана ясно, че прилича на него.

Не знам какво намери Паола в Гаго /ужасно същество/, а тя ми харесва /с изключение на някои погледи, които често камерата засичаше/. Важното е, че те /вероятно/ се обичат. Да бременее леко и да ражда здраво детенце! Да са живи и здрави.

Сега започнах Desafío Super Humanos XV и видях, че съдията е същият сладур от последния сезон, само че без вечните тъмни очила. "¡Preeeeeeeeeeeeeeparados! ¡Listooooooooooos! ¡Ya!". Голям сладур. Аржентинецът Sebastián Martino.

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 16:11 от Smileys 🙈🙉🙊

# 21
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз се чудех защо акцента му ми идва аржентински, хи хи. Joy

Аз пък Карен все я намирам за много уважаваща и сплотяваща отбора си. Виж колко различно сме я възприели? Тя играе за мен умно играта, мисли и няма типичния колумбийски манталитет. Явно е от такъв район знам ли.....белите колумбийци.Grinning

Паола според мен отначало, а и до момента който гледам харесва Пипе....Stuck Out Tongue Winking Eye Тя и заради това така вътрешно приема Омега до този момент, но явно нещата навън не са се получили. Като цяло я виждам като жена която си търси баща за детето....в Колумбия на 33 без деца е рядкост и явно бърза да отговори на настроенията. Този Гаго и родата му са много черни и по всичко личи от ниска прослойка....., той вече има голямо дете, после приятелка съвсем друга, сега Паола. Много несериозна работа. Дано бъркам и накрая не си го гледа сама бебето.....

На Мадрид пък сина щял да повтаря годината. За наказание не е получил коледни подаръци и тн. Но наистина се изумих, защото това е нещо което се случва хипер рядко в Колумбия. А пък изглежда симпатично и възпитано дете ....Мадрид просто май не е много зряла и като майка, струва ми се, че мисли най-вече купона.

Я не си издала нищо аз знаех вече победителите.Blush

# 22
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, Паола и Пипе се харесваха. Нали спяха в едно легло. Няма да ти кажа в кой момент ме учуди, че имали нещо общо с Гаго, защото още не си го гледала.

Не ги следя в социалните мрежи, защото съм заета с куп неща, но за разтоварване гледам формата.

Мадрид я видях във формата като изключително силен и комплексен участник, а като човек - пеперуда, която каца от цвят на цвят, свикнала да е център на вниманието.

Себастиан /съдията/ е този, който изпробва всички игри и казва дали трябва да бъдат пуснати в играта или не.
Адвокат е и е работил като такъв. През 2000 г. участва във формат, подобен на Desafío - ‘Expedición Róbinson en Latinoamérica’.

# 23
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, те с Гаго са започнали нещо навън....тоест явно какво било, било преди това. Все пак той и приятелка имаше и както видяхме на излизане пак за нея говореше, но от това което споменава тя не е искала деца от него и брак. Все пак е и доста по-млада от него.....а по всичко личи и от добро семейство. Отървала се в според мен.....
Да Мадрид наистина обича да е център на внимание.Joy
А Пипе и Карен са се познавали и са приятели отпреди шоуто.....

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 18:00 от La Catrala

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще видиш какво ще му предрекат на Олимпико.  

Добре е, че правят изменения с годините. Според мен - за добро. Все още съм на втория епизод от 2018, но тазгодишният формат определено ми харесва повече.

# 25
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз мисля днес да видя пилотния на 2019....ще дам мнение после.Stuck Out Tongue Winking Eye

В нета имаше класация за най-добрите сезони....мисля,че този от 2018 не беше в нея. Мисля, че има и други много добри сезони.

Хареса ми епизода. Ама такава красота е тая Доминикана.....

Кофтито е, че има цели 10 отбора от по 4 човека от всички региони на Колумбия и реално така малко трудно ще опознаеш всеки или поне така ми се струва като начало. Тук печели отбор....не отделен човек. Локациите са Златна, Сребърна и Бронзова

Тази е адски луксозна къща.

Сребърната е може би още по-приятно място за мен


А локацията за Бронз е един стар разбил се самолет


Реално всеки отбор има пари....и пазарува с тях онлайн храна и си харчи от голямата награда, ако е на втора или трета локация. Само в златната всичко е много и гратис. Така че не е задължително да се гладува, но всичко е много скъпо та ако се харчи може ако спечелиш са си отидеш с 5 лева хах.

Харесах на прима виста някои участници. Този много ми допадна в Териториалната битка....силата му основно.



Този визуално. Май е малко тип Гало....явно такива муцунки обичам.


И тази мацка....тя е без три пръста на едната ръка. Ще й стискам палци определено въпреки че в отбора й има един много на пръв поглед противен мъжки участник.

Друго е , че има дървени съоръжения за вода, които трябва да въртиш за да получиш вода в оскъдно количество...това при Сребърна и Бронзова локация.

Това е засега!

Последна редакция: пн, 27 дек 2021, 00:56 от La Catrala

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за описанието. Близо е до това от предишната година. Пак е от Доминикана. Локациите са същите, но бронзовата е в една дупка. В локация живеят по две племена. Освен това има четвърта /много неприятна локация/ - "Плажът на ада", където командва един крещящ психопат - много известен персонаж в Колумбия. Той си избра един от седмото племе и го взе при себе си, за да го юрка. След това при него отиват и други отпаднали. Едно момиче не издържа и си тръгна. Само плачеше и казваше, че я е страх от този персонаж, на когото само могат да му отговарят със "Señor, sí, señor". Той държи и магазина, от който пазаруват племената.

Това с много племена е натоварващо. През 2018 започнаха седем, като първото отпадна още първия ден.
Смешно ми е, защото няма плазмите от тази година, а им съобщават всичко по високоговорители и завършват, че това е информацията от радио "Desafío".

Игрите досега ми харесват, съоръженията - също. Хич не им е лесно. Гледах 6 епизода. Една девойка Mulata вече си тръгна по медицински причини.

Неприятното за участниците е, че единото племе Super humanos е съставено от участници в предишни сезони и са много силни. Названията на племената са различни региони на Колумбия. Едното племе е cafeteros, но това не са собственици на кафенета, а на региони, в които отглеждат кафе.

След първите два епизода не бях сигурна, но сега - да. Ще се гледа! Епизодите са 80!

# 27
  • London
  • Мнения: 6 732
Те май всички години са наименовани племената според регионите. Все едно у нас.....Шопите хахах от Петрич и региона.Joy Точно така си е реално или помаците от кърджалийско и тн. При нас ще има много обидени естествено, а и навярно сложно биха се сформирали така отбори, но в Колумбия хората се радват на своето национално разнообразие. Примерно колко бели са в някои региони, колко индиански изглеждат представителите на Амазония. В сезона който гледам за пръв път са представени съвсем всички региони и дори някои споменават, че дори не знаели, че има такива групи хора в страната. Тук водещата Даниела изглежда прелестно......направо ми е тъжно да я гледам в двата сезона едновременно. Тя няма да вземе участие в 2022, друга ще я замести, че имала много терапии, които няма как да съчетае със снимките.
Ето това много ми допадна от златната къща



И тук моята Карен.....така и не схванах защо Гало не се качи на гърба на някой мъж.

Тук пък защо Дагомес изнесе тая тежест почти сам

Докато в Омега Карен пак мъкнеше .....наравно с мъжете. Оттам са им проблемите на Бета....жените са слаби, въпреки че Камила е упорита и има качества, но желанието сякаш е повече от умението.

И въпреки това много харесвам Камила....борбена млада дама.


Като се замисля кой ме дразни е Мели....🤣

Ах този Ачо....💞




Пак връщам на 2019....първа капитанска. Е няма такова трасе ....маратон на баир песъчлив + гюлета И една малка джинка ги отвява.....този дето не ми допадна от Кафетерос понеже блъсна лошо жена в първия епизод, но сега шапка му свалям на тая моторетка.




Велико зрелище, а харесвания от Сантандерците в лилаво от вчера и днес играе умно. Хвана се за въжетата на баира.


Оставям ви за да си догледам този балсам за душата. Зрелище!

Не не ....този Диди е велик....сигурно няма и 1.60...като го гледам.


И с гюлетата и как бяга....аз още съм в ступор какви атлети има. И не е бегач ....Stuck Out Tongue Winking Eye

Всичко хубаво, но гюлетата станата на третата обиколка 4.....и Диди не издържа. Много е слабичък....

Спечели Ернан от Толима Гранде - олимпиец е.

Не знам как нямаше някоя тахикардия при това изпитание за някой.....брутално

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 00:24 от La Catrala

# 28
  • London
  • Мнения: 6 732
Омега или Вомега

Когато мъжете се напият като кучета


Ачо май грам не носи


🤣


Това може би беше най-гадното наказание. Да висиш сума пъти във ледена вода за 1 Мин всеки. Натовари ме сериозно това....



Тифи е голям образ. Joy


Хареса ми разговора на Мадрид и Татика. Изглежда ми истинско приятелство.


Друго мое прозрение е, че Естебан харесва София.Stuck Out Tongue Winking Eye Дано остане....искам да видя някаква развръзка в тези отношения. Stuck Out Tongue Winking Eye

Навярно Анхела би ми била най-малко интересна да гледам, а и вече веднъж беше отпаднала.

Ех ....

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 21:41 от La Catrala

# 29
  • London
  • Мнения: 6 732
Неее, тоя малкия е роден за спринтьор. 👌🤗


Това беше брутална игра. Като цяло в игрите го има елемента някои племена да се съюзят срещу други. Да се играе мръсно и в подкрепа по време на играта за даден отбор. Бях го виждала и в последния сезон, но тук самата продукция по време на самата игра създава такива предпоставки сама. Доста по-гадничко е....от последния сезон и бих казала по-опасно всичко.Cold Sweat
Да се навреш в клетка с чували и да трябва всички от отбора ти да излязат и стигнат финиша за да спечелите и на отворите на клетката има запушват, душат се ...правят мръсно. Вече доста се оплакаха от извити пръсти под сурдинка камера да не види и много груба игра срещу жените.
Всеки напъва да излезе...ужас




Тук една у измами....размести решетките и я хванаха на камерата та имаше дисквалифициран отбор. Това е и отбора, който не харесвам хич...изграден от африканци и си личи. Циганят се на дребно и се чудят как да измамят или удушат и контузят някой.



Много интересен отбор са ми амазончетата. Изключително ми е интересно да ги наблюдавам и изучавам. Макар да раснат в сламени колиби, живеят племенно, ловуват и тн ....нищо общо с цивилизацията са адски мъдри, играят умно, разсъжденията са им чудесни. Просто удоволствие, а и вече имат спечелена битка ...


Пастусос също харесвам....заради Дуеняс хах....и те имат вече спечелена битка.



Какви мъже....ох Асерос...папасито рико.🤗☺️😃Жалко,че жените са им много слаби, а и май другия мъж също. Трудно ще ми е с такава компания.



Най-малката и като детенце пък всички ги би...ей така най-обичам изненади.


Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 19:52 от La Catrala

# 30
  • London
  • Мнения: 6 732
Паола ме плаши с тренировките си докато бременее. Тежки топки да мяташ ...по-лошото е някоя бременна да не последва примера и да свърши с преждевременно раждане или аборт.


Тази малката ми взе сърцето вече съвсем. В това риалити от 2019 май джобните хорица са много подготвени и играят сърцато.




Трябва да проучат защо южните райони на Колумбия мразят толкова Антиокия.....севера! Забелязах, че хората от Антиокия и района на Богота Качакос са по-бели.

# 31
  • London
  • Мнения: 6 732
Тук новата ми любимка от сезона 2019 разказва историята си. Много интересна....осиновена е от участничка от 2016 година, когато е на 16 години.....след като бяха от вкъщи заради домашно насилие от страна на пастрока си и реално е от дисфункционално семейство. Започва да тренира във фитнеса на въпросната участничка...и тя завършва взимайки я в дома си и осиновявайки я заедно с партньора си.



Малеее Диди бил висок 1.53....колкото мен значи кажи речи. Не мога да повярвам, че с този ръст слага там големите мъже в джоба си постоянно с играта си.
Горкия и майка си не е настигнал на ръст.

Голяма скица е малкия.Ама и зрънчо и лимонада му сложили на бебо. Joy.


Смайли от сезона който ти гледаш случайно научих, че се е удавила участничка на име Мафе от Костеньос.

Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 01:48 от La Catrala

# 32
  • London
  • Мнения: 6 732
Ха въпросните варели.....ама я вижте колко високи! На нашето му викам хубава работа ама българска.....🤣






Ех тоя малчо




Камила от сезон 2021....падна много ниско. Както я харесвах сигурно ме разочарова повече от всеки друг в играта до момента. Може ли да каже на Паола. ...да дадат жилетката на София. Много гнусно ми се видя и после я прегръща и обяснява как щяла да в справи с тънка усмивка. Не даваше вид на такава дрисла.

Иначе играта на футбол със завързани ръце ми хареса доста.




С Моралес винаги е смешно

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 17:31 от La Catrala

# 33
  • London
  • Мнения: 6 732
Химна на Антиокия ми е любим.....Камила с детския си глас като викне....

Vamos pues con berraquera, con esas paisas no pueden cualquiera. Antioquia mijo!

Хайде смело напред с тези селяни не може всеки. Антиокия синко!

Записах ги в един от моментите


https://www.facebook.com/china.kostadinova/posts/5401638056529672/
Представяне



За да участваш трябва да направиш мотивирано видео с това как тренираш, какво умееш, кой си....основното е да докажеш спортните си качества.

Ето този човек се явява от 4 години....ето видеото което е пратил за този сезон. Ами успех!



Кафетерос ....оттук харесвам май само Диди и малко Феникс!



Амазончетата....първо включване на отбор от този регион.



Костеньос...тоест живеещите на крайбрежието.



 Сантандерците....харесвам оттук май Асерос, ама той бързо излезе заради контузия



Пастусос ....от тях харесвам Дуеняс и Карла, макар че няма много последователност в играта им.



Хората от долината Ваджекауканос



Джени от тях се оказа пич....шампионка световна по вдигане на щанги. Макар в началото с някаква измама да си послужи и да не я харесвах ...Лукаку е смешен но на моменти напряга с много дрънкане и малко мисъл.Joy Хулиана бива. НИНДЖА много слабо не знам какъв шампион е по карате до....ама пиене, ядене и пърдене му дай. Накрая се контузи и нелепо докато се влачеше като костенурка. Joy А горката Джени му беше дала такова предимство....срам. Та си излезе набързо.....

Качакос ...това столичаните. За срама и първи излязоха. Тази Масмела голям срам....на вода леко го докарваше до Мани
...



Толима Гранде....не ги харесвам



Джанерос....хората от равнината....



Пастусос се оказаха без каквато и да било финансова култура. Почти си изхарчиха парите в предаването и вече не могат да дадат залог за капитанските битки и ги отсвириха без право да участват в тях.


Ха за пръв път видях змейка в колумбийския формат.


Много жал ми стана за Хота



Та Хота е отгледан от баба си и дядо си, бедно.....израснал е изцяло кажи речи на улицата. Пеел в автобуси, на улицата научава и за спорта паркур, който реално го спасява от това да почне да се занимава с престъпления. За жалост за да се издържа е правил и интимни уеб видеа за мъже ( нещо с което не се гордее ). Абе сирота...... Тъжно а  реално в играта бе може би по-добър и от малкия Диди.


Камила и семейството, което я е осиновило имат апп за тренировки. Абонирах се за цяла година и съм хипер ентусиазирана да започна. ☺️💞💪 Докато се завъртя и вече имам задача за деня....всичко срещу скромните 35 паунда на година. Ще споделя после повечко като мина една седмица. И а и рецепти за хранене и тн.....още не съм разучила всичко.



Когато участник от отбора ти напусне заради контузия и ти изпратят за заместник Солетко.....горките Сантандер, виждам ги напускащи състезанието този цикъл. Двама контузени и заменени и с по-кофти участници. С ДДС само на Вадже заместника беше по-добър от оригиналния участник.Реално до 34 епизод има 5 напуснали заради контузия и заменени с резерви.



Ех тази Карен.....ако бях мъж щях да съм луд по нея. ❤️❤️❤️❤️💞💪💪🤗


Веро Антиокеньос в действие


Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 19:11 от La Catrala

# 34
  • London
  • Мнения: 6 732
Хайде шести контузен напуска. Първата жена от контузените.


Красива е Карла. Много екзотична, имат си типичен облик представителите на Пасто.


Връщам се на 2021
Последното наказание преди новия цикъл е ужасно. Някакви ужасни изфабрикувани чехли с железни боцки. Болезнено .....


Тифи ..."Можем да уринираме в чаша"🤣 това понеже не могат и да станат с обувките.🤣

Ставането и придвижването до леглата бе мъкаааа с по един стол отпред като проходилка.


 Обожавам ги! Отборът който държи половината пари в цялото предаване, най-мразеният отбор, най-критикуваните и тези на които желаят елиминация .....Антиокия Михо!






И черешката е че Камила плати от каталога за романтична вечеря и покани Кевин от Кафетерос. Диди му подаде букетче да се отсрами. Кога се харесаха така и не разбрах.....🤣 Да не говорим, че Кевин ми идва пън на мен.



И това с парите от наградата въпросната вечеря и съобщиха по радиото и тия останалите ужасени.Joy

Вечерята....

Камила - Ти дойде тук сам нали? Нямаш ангажименти навън?
Кевин - Разделих се с приятелката си, защото живее в Богота....далеч от мен, месеци преди началото на снимките.
КАмила - Аз няма да те лъжа ...имала съм само едно гадже и беше в  училище. Никога не съм имала приятел в истинския смисъл на думата.  

Кевин почва да се поти.Joy
 Милата е такава душичка. Този пън не е за нея.


Положението се нажежава дадоха си нежна целувка

Кевин я изненада със закуска



На вечеря пък организира това.....след като Кафетерос се спасиха от елиминации. Тя милата пърха ....една срамежлива. Усещам вече ще забрави за играта.



Е това стеняло не спира да дудне....🤣


Това със Сантандер е подигравка.....вижте какво резерви мъже им пратиха. Този каиш отдясно прилича на 13 годишен с жълто около устата. От този отбор се конкурират с Мани не на шега....


В Десафио има и 15 годишни доколкото знам в историята му това е и началната възраст да те вземат....този май е от тях.


Антиокия пак харчи ....наеха яхта. 🤣 Другите отбори вече са решени някак да ги изкарат. А романса с Кевин продължава.....прави са хората, ако не бяха похарчили и видели Доминикана какво щеше да им остане ? Аз се чудя как са спечелили Костеньос ....вярно имат и силни игри, но имат и ужасно слаби ....такива които са далеч от лек неудач на шампион. Нямам идея как са били Антиокия....още по-чудно ми е как Амазончетата са стигнали финал.

На яхтата

Доминикана е прекрасна.....толкова красиви места посетиха участниците. Същински рай.

Тази битка аз лично щях да бия отбой ...или да се удавя.

Има го такъв тунел с топки и в сезон 2021 , но е много по-плитък ......тук е достаааа дълбоко и басейна като цяло е по-мащабен. Доста местности ползват в Доминикана и са огромни Сигурно излиза скъпичко.


Тук бункер стая в която влизат и е тотален мрак да търсят ключове...


Връщам 2021.....интересен лабиринт управляваш го с крака.

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 21:17 от La Catrala

# 35
  • London
  • Мнения: 6 732
Смайли интересно ми е какво мислиш за мъжката капитанска при която Омега се разпадна? Пипе можеше да завърши втори.....недоумявам защо? Сякаш нарочно го направи. Не можах да го разбера, после и гузен изглеждаше.  Карен обаче май удари няколко юмрука на вратата в кенефа, беше бясна....Joy
За мен иначе женската капитанска беше по-трудна.


Хуан Мануел като на война изглежда тук



Какво му беше в главата на Пипе.....защо?


Паола плаче за него според мен


Карен ще го удави в капка вода

Тука блъска в банята


Хах тук как го фрасна....не се дава Карен. А много гадно се бориха с нея мъжете от Алфа





Тази битка беше жестока за задниците на жените, които не оцелиха бързо бая си ги разпраха на камънаците под платформата





А това може би една от най-тежките битки да не кажа най-тежката. Особено в тия метеорологични условия на които се игра.....

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, и аз мисля, че Пипе нарочно загуби. Карен, знам, че ти е любимка, но има излъчване на битбул. Груба, агресивна, със самочувствие до небесата, вечно надута, вечно недоволна - е, мъжете действат спрямо нея огледално. И в битките, и извън тях видях да припадат по нея. Тя също играе много грубо срещу момичетата. Мисля, че е пълна комплексарка.

Няма как да знаем какво е главите им. Паола също е от намусените, но ми е симпатична, защото е резервирана и умерена. Не е първосигнална.

Брутална битка беше, когато момичетата се изпоразкървавиха. Само като ги гледах, аз изпитвах болка. Представях си нашите кифли там, по-точно не си ги представях. Може би само Красима и Ваня, евентуално.

Изгледах с удоволствие 2018. Доволна съм, че гласуваха зрителите, защото гласуваха очевАдно за най-добрия. Удоволствие за гледане е Олимпико (Oscar Muñoz). Слабостта му е в носенето на тежести. Той е една шепа човек, но когато е за преминаване на препятствия, лети. Разкървавиха лицето му още в първите епизоди и докрая му остана белег под ъгъла на дясното око. От самото начало всички участници изпитваха огромен респект към него - нещо, което не видях през 2021. Но той си остана скромен, мълчалив и обран. Никога не каза излишна дума, не се изтъкна нито в един момент. Изявата му беше на арената.
Водещата Ката, както и домакинята на златния плаж - Камила са много приятни, както и Андреа и дебютиращата в този сезон Даниела през 2019.

Започнах онзи ден 2019. Не ми харесва, че състезанието не е индивидуално. Винаги има свински черва /макар че в нашия формат биха били фаворити от най-високо ниво/ в регионите и по-добрите няма защо да влачат на гърба си другите. Добре е, че прилагат новости, няма повторения, не ти доскучава. Но има жестоки игри, които ме потрисат /клетка, пълна с чували и четири региона по четирима състезатели, опитващи се да влязат и да преминат през клектата; ами те се унищожиха там!/. Предполагам, че опитват и неудачните игри не се повтарят никога повече. Повторенията в колумбийския формат са рядкост.

Ще изгледам сезона 2019, но от трите /2018, 2019 и 2021/ най-добър е 2021.

# 37
  • London
  • Мнения: 6 732
Да явно сме на едно мнение за Пипе, но ми е чудно защо го направи.....каква полза?

Карен не е надута, ако я следваш в инстаграм ще ме разбереш. Според мен неудачи с мъжете и това, че бившия й я е зарязал точно като тя е поискала дете й тежи в предаването......и сега е сама, винаги ми се струва тъжна някак. Паола поне намери мъж, но ме е яд, че не са се взели с Пипе..... личи си там емоцията. Сигурно той е дал отбой.....както и в капитанската, има нещо несигурно в него. А Олимпико е бесен за Паола....хлътнал е хах. Аз го харесвам като атлет, нооо Бога ми като човек ме дразни много. Ето изкара 10 000 и предложи по хиляда само на няколко човека. Карен например предложи да раздели всичко, не е като да в по-богата от Олимпико. Той хем е взел олимпийска пенсия и пак се оплаква, че е " банкрутирал " едва ли не, че и награда преди някоя и друга година от шоуто. Говори лошо това поне за мен.

Аз харесвам май повече 2019 сезон, смисъл има повече народ и някак е по-непредвидимо в битките. В последния сезон особено под редата адски доминираше Алфа....беше ми станало леко скучно, хубаво, че измислиха разпада на едно племе да стане отново интересно. Аз се чудя кой да е следващия сезон, който да гледам....но да приключа с тоя от 2021, че малко ми остана.Joy

А 2019....ще ти хареса постепенно като запомниш отборите и хората.

Мадрид обаче има нечовешки секси тяло


А на пролет ще гледаме и новия сезон Юпиииии и няма да е на запис. Няма да можем да научим нищо предварително, което ще е супер.Heart Eyes


Аз да си кажа,че амазонците много ми паднаха в очите ....както уж бяха скромни, хрисими и тн....сега ми се струва, че присвиват очите, лукави са, гледат да те прецакат грозно. Мъжете индианци се оказват мачисти, скръндзи, държат се кофти с жените от отбора, жените пък са безгласни и подозирам в Амазония ядат здраво бой по принцип жените. Абе развалих си мнението ....за този район. Не ги харесвам....лоши ми се струват и злобни. Как само Антиокия....им вика за съюз а мазния Ичи " Кажи им да и ще им забием нож в гърба ".  А хората след две спечелени капитански и прецакани от същите амазонци....не ги наказаха нито веднъж. Много са долни и неблагодарни. Заслужено ще го гризнат на финала.....☺️🤣🙏
Така, така...Вадже, Костеньос и Толима играят заедно .....дадоха си сметка глупавите амазонци! Сега ще обърнат палачинката да играят с Кафетерос и Антиокеньос, Пасто и останалите.

Ох сърцето ми трепти. ...чудя се тия тежки кубове как ще мъкне дребничък 1.52....Диди и дребничък Хота срещу Олимпиеца по борба Ернан или 2 метровия и сигурно 100 кила Лукаку? Ама аз знам, че ще дадат битка....пускам бързо с ентусиазъм!


Каква битка само.....

Доста дълго Хота буташе най-отпред....после Джери изпревари, но после дойде частта с пъзела....и Дуеняс го нареди пръв от Пастусите и след него Хота и тръгнаха. Силните горили прости като катили, дори не зацепиха там си и останаха. Ама Дуеняс много глупав излезе....стигна финала и взе да празнува без да се е качил на куба. И както се хвалеше, благославяше и тн....премина Хота, качи се на куба и би.Joy Егати прецедента, то си казаха, че е прецедент де....странни са ми хората от Пасто. Joy


Акъл на високо не вирее. Същото беше със сходен типаж през 2021...Раса....не мислят, като клонинги са.


Тия игри направо ме правят разногледа. Невероятни и наистина за супер хора. Амазонците тоест тоя Ичи ли е Хичи ли е много ме дразни. Няма такъв катил....
Тежко ми беше, че на косъм от бързо спасение не успяха Антиокия. Според мен жените прецакаха нещата и донякъде Дани ....не е пластичен, а при амазонците и двамата мъже са такива. При Антиокия само Хота.
Но тая стена беше брутална и след басейна хлъзгава ужас.




Ха доста нелепо си замина Олимпико, но на всеки му беше ясно, че ако се случи ще е на точност. В предаването доста пъти имаше проблеми точно в това, а Игрите на смъртта завършват винаги с нещо такова.  Но победата е за смелите и ме изненада Хуан Мануел....все пак е антиокеньо, те по характер и дух са ми най на сърце. Преди не се бях замисляла, но Тин явно заради това ги е взел с Камила, защото бяха от Антиокия като него.Joy

Аз пуснах вчера пилотния на 2016....май това ще е следващия сезон, който ще гледам. Изобщо това е началото на серията Супер хора....до преди това са участвали не само атлети както е и при нас и смятам е време спешно да променим. Точно с това се започва ...." имаше много кандидати, но само малцина отговаряха на условията за супер хора ,другите в обикновен сезон можеха да се справят, но не и в такъв ".....Това е сезона на Тин....от Бета, аз него доста харесвах, тук е и по-млад, което оказва влияние предполагам. В отбора му е и жената дето взима под крилото си Камила от 2019....( За което изпитвам голямо възхищение ). Тринидад и Тобаго ....неземни плажове и вода. Още в началото много плуване....водещата си е емблематичната такава във формата, мисля това е последния сезон с нея. Предполагам, защото е поостаряла ....тук се усеща това под някаква форма вече, ако трябва да съм честна на прима виста оставам с Андреа, някак по-силен и твърд глас има. Ще видим....вчера заспах на 1 ви епизод.

Охххх много искам и ние да направим сезон Супер Хора....и да разделим отборите по региони - Столичани ( София област ), Шопи ( От Радомир надолу до Кулата ), Крайбрежие ( Райони Варна и Бургас ), Майни ( Пловдив и района ), Дунавци ( по поречието на Дунава районите ) и тн.....нещо в този дух ....или направо 9 те ни области представени. Ама си мечтая само......едва ли ще направят нещо такова.

Леко разочарована от пилотния на 2016....много бързо изпратиха хора от отборите наведнъж. Досега от другите два сезона това е най-слабо замисления сюжет според мен за начало....ще видим тепърва.

Играта иначе не бе лека





Ух, ух.....тука имаше целувки виждаше се как си мърда главата Пипе ...а за нещо друго знам ли. Joy И всичко след като получи вести от сина си.....Явно това му вдъхна смелост!

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 13:59 от La Catrala

# 38
  • London
  • Мнения: 6 732
Изгледах няколко епизода от 2016....още не съм сигурна искам ли да го гледам. Определено не ме грабна като другите сезони на прима виста ...още 2-3 епизода и ще реша окончателно.

Моно ...ми се струва болен. Нещо не е добре това момче. Май като не яде му се отразява брутално специално на него. Един летаргичен, вял....изпит и блед.


Мадрид как учи Камила как да позира....голям смях



Хах много забавна битка беше ..., Но интересното тук е, че силата на Лукаку е предимство като бута, обаче е ущърб като него следва да бутат. Това ми харесва в игрите, че винаги всички следва да участват и ако имат предимство в нещо, то в следващата стъпка то се превръща в ущърб.....та така Кевин и Диди успяха да бият силните Вадже



Любовите обаче се отразяват зле ...сега и Веро от Антиокия се забърсва с единия пастус. И накрая разконцентрирани. Това ще им изиграе лоша шега и Дани вечно мърмори ....Хота май е най-концентриран там вече.

Не знам защо като им дойде ред да разсъждават на изцяло силоваците никога не им се получава. Браво на Камила и Веро....макар любовите очевидно да ги разсейват тук показаха добра памет и интересна техника на Веро....с ръце и знаци.


Обожавам косата на Камила и като цяло като тяло ми харесва май повече от Карен и Паола. Извайва се равномерно някак....


Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 01:36 от La Catrala

# 39
  • London
  • Мнения: 6 732
Имаше лайф тренировка и във Инстаграм с Камила, там е достъпно и за хората извън приложението. Аз разбира се участвах ....пуфтях, потих се....почервенях. Но доволна...беше идеално за начинаещи.


Ще видим днес ще имам ли време за епизоди. Това което забелязвам е че спрямо 2016 персонажите 2019 са много цветни и открояващи. Ще е хубаво някои от тези хора да ги поканят за 2022.....да се борят за капитанските ленти.

# 40
  • London
  • Мнения: 6 732



Отец Торби - Desafio The Box 2

Последна редакция: пт, 11 мар 2022, 10:07 от La Catrala

# 41
  • London
  • Мнения: 6 732



Нов клип в канала ми.🤞❤️

И Мария Клара.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 01:40 от La Catrala

# 42
# 43
# 44
  • London
  • Мнения: 6 732
Малко да бутна темата .....сега протичат кастинги реално.🤪 Април-май някъде ще се излъчва.

Карен😍

# 45
  • London
  • Мнения: 6 732
Стартира нов сезон

# 46
  • Мнения: 1
Има ли къде да се гледат the box сезоните преведени?

# 47
  • Мнения: 27
Провет ,и аз имам същото питане. В тубата го има целия сезон но не е преведен.Днес намерих тази тема и сляа богу поне разбрах дните от седмицата какво се случва.Гледала съм и сезона SuperHumanos 2017 отново не преведен.Много ще съм благодарна ако има къде да се гледа със превод.Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт