Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 693
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 270
Предполагам, че тук има информация
https://shterevhospital.com/polezna-informaciya/finansova-informaciya/cenorazpisi
Май са ги вдигнали цените, аз пролетта замразявах, но цените бяха различни. Пак зависеше от бройката разбира се.
И на мен ми взеха към 350 тази пролет, но септември удължавах наново. Вече на второто плащане избрах годишна база за останалите снежинки.

# 61
  • Мнения: 10
Здр. На всички,

Предстои ми инвитро в клика Щерев. Все още не съм запозната с нищо. Може ли да ми обясните накратко колко време отнема цялата процедура (в случай, че всички междинни стъпки са успешни)?

Може ли да ми дадете ориентировачна цена с всички най-добри неща вкл. в процедурата. Аз си плащам инвитрото.

Благодаря за отговорите предварително!

# 62
  • Мнения: 64
Здравейте,
Някой дали има телефона на лабораторията в болницата- вчера си направих изследване, което още вчера трябваше да има резултат, но все още не е качено. Тъй като е събота не мога да се свържа с кол центъра да ме насочат към тях.

# 63
  • Мнения: 166
Здравейте,
Някой дали има телефона на лабораторията в болницата- вчера си направих изследване, което още вчера трябваше да има резултат, но все още не е качено. Тъй като е събота не мога да се свържа с кол центъра да ме насочат към тях.
Ако имате пропуснато плащане резултатите не излизат в профила.

# 64
  • Мнения: 64
Нямам пропуснато плащане, най-вероятно са забравили да качат, заради това искам да се обадя, но кол центърът не работи днес

# 65
  • София
  • Мнения: 11 761
Здр. На всички,

Предстои ми инвитро в клика Щерев. Все още не съм запозната с нищо. Може ли да ми обясните накратко колко време отнема цялата процедура (в случай, че всички междинни стъпки са успешни)?

Може ли да ми дадете ориентировачна цена с всички най-добри неща вкл. в процедурата. Аз си плащам инвитрото.

Благодаря за отговорите предварително!

Всичко за процедурите е описано на сайта им, ценоразписа също е на сайта, дала съм линк в предишния пост https://shterevhospital.com/invitro

# 66
  • Мнения: 747
Здравейте, някой знае ли дали клиниката издава болничен при ЗЕТ и каква диагноза пише?

# 67
  • Мнения: 5 057
Издават. И след двата ми размразени трансфера в стаята имаше момичета, които се възползваха от това. Доколкото си спомням си пишеше истината на болничния.

# 68
  • Мнения: 193
Момичета, относно въпроса с болничните. Интересува ме в същия ден от прегледа ли ви издават болничен или се чака няколко дни?
Каква е процедурата?

# 69
  • Мнения: 1 129
Момичета, относно въпроса с болничните. Интересува ме в същия ден от прегледа ли ви издават болничен или се чака няколко дни?
Каква е процедурата?
Отнема няколко дни, 2-3 по спомен. Взима се от трети етаж, имаше някакъв часови диапазон, в който ги дават.

# 70
  • Мнения: 193
Момичета, относно въпроса с болничните. Интересува ме в същия ден от прегледа ли ви издават болничен или се чака няколко дни?
Каква е процедурата?
Отнема няколко дни, 2-3 по спомен. Взима се от трети етаж, имаше някакъв часови диапазон, в който ги дават.
А дали го изпращат по куриер? Понеже не съм от София.

# 71
  • Мнения: 1 129
Момичета, относно въпроса с болничните. Интересува ме в същия ден от прегледа ли ви издават болничен или се чака няколко дни?
Каква е процедурата?
Отнема няколко дни, 2-3 по спомен. Взима се от трети етаж, имаше някакъв часови диапазон, в който ги дават.
А дали го изпращат по куриер? Понеже не съм от София.
Според информацията на сайта е възможно, но за най-сигурно можеш да попиташ на място като си на преглед или да звъннеш на кол центъра.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 761
Изпращат да, мен са ми го изпращали много пъти. Трябва само една бланка да се попълни с адрес и данни.

# 73
  • Мнения: 193
Изпращат да, мен са ми го изпращали много пъти. Трябва само една бланка да се попълни с адрес и данни.
Благодаря ви  за отговорите Маце и 2402.

# 74
  • Мнения: 1 129
Здравейте. Утре ми предстои трансфер на един ембрион, а те са замразявани по два. Питах репродуктивния си лекар, звънях на кол центъра, но никой не можа да ми даде точна информация какво ще трябва да заплатя в случая. Трансфер и размразяване са ясни, но се чудя ако втория ембрион има добра преживяемост дали го замразяват наново и това заплаща ли се. Някой има ли такъв опит?

Общи условия

Активация на акаунт