Лакове за нокти - 157

  • 39 601
  • 734
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 27 486
Долче, кои са тези флейксове, много са красиви!
Кои флейксове? На блистера отдясно има само от трите лака от първата снимка- H&M Flake it (златистите частички), H&M Electric pearl, Есенс 82 Time warp- върху различни цветове лак. 🙂 Харесва ми, че Flake it е с по-малки златисти частички- това е покритие на 1 пласт, по четката се задържа добро количество с частички и лесно се разпределят.
За чорапите- може би трябва повече време, за да подействат съставките и на по-загрубялата кожа? Иначе не ми хрумва друго, освен да накиснеш стъпалата в топла вода с разтворена сода бикарбонат и после да обработиш с обикновена пила (тези за "мокро" ползване) или пемза.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 21:39 от dolce miele

# 436
  • Мнения: 2 230
Киснеш в топла вода, по желание може и соли (ДМ имат с хубави аромати), после с пила остъргваш излишното. Повтаряш, докато постигнеш изчистиш всичко. Накрая подхранващ крем.
Пемзата върши работа при малко излишна кожа, според мен, ако е повече - само разрошва и никаква полза.

# 437
  • Мнения: 27 486
Зависи и от пемзата/пилата за стъпала май...
Скрит текст:
Аз имам няколко броя (3-4, едното си е направо ренде, другото пак има метални повърхности) от Лидъл- доста съм доволна. И лидълска нокторезачка имам- страхотна и вчера си взех даже още една- не съм я пробвала на ноктите, но вярвам, че щом реже без проблем клечка за зъби на гладки парченца, значи е ок и за нокти (не съм на % в Лидъл😅, но примерно с ножица изобщо не мога да нарежа клечка за зъби).
Имала съм преди лидълските разни други пемзи- ами, само една на Differо вършеше работа и една от Пепко донякъде...

# 438
  • Мнения: 2 230
Може, и аз имам 2 пили, но само от едната съм доволна (Титания). Ренде имах, но не ми допадна, накрая пак трябва да се минава с пила да се заглади. Но общо взето, откакто имам пила, не поглеждам към пемзата.

# 439
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Малко извън темата се включвам, така че, няма да се обидя на администратора 🙂 ако ме делитне 🤪
......Какво още да направя - вани със соли?
Преди време, като дойдеше зимата, вечер си киснех краката в много гореща вода и сол или сода за хляб. В съотношение - едно към колкото ти дойде 😁 /мин. 1 с.л./  Стопля цялото тяло и много приятно отпуска. Стоиш докато изстине водата.
Понеже носех чорапогащник, той спарва ходилата. И за да няма неприятна миризма, слагах в обувките малко сода за хляб.
И от двата варианта кожата ми на краката започваше сама да се рони. Та може да опиташ, поне няма да навреди 🙂

# 440
  • Мнения: 27 486
Моето ренде е с 3 страни и заглаждам с най-фината или с пила.
Сондата за хляб в обувките не се ли усеща?🤔

# 441
  • Мнения: 3 019
На мен ми върши работа на SNB едрата 60/80 .След баня Wink .

# 442
  • Мнения: 7 708
Някой ползвал ли е този заздравител или нещо на марката? Днес се сдобих с този, за първи път виждам марката.

# 443
  • Мнения: 27 486
Ел, това не е ли гел лак?

# 444
  • Мнения: 7 708
Ел, това не е ли гел лак?
Не. Етикетът се разкъса, но се чете

dolce, купуван е от Лекси на Марица

# 445
  • Мнения: 27 486
Ел, мисля, че Витаминче е показвала маникюри с тази марка лакове. 🙂

# 446
  • Варна
  • Мнения: 1 751
W7 съм поръчвала от Англия, имах топ лак и тогава ми харесваше. Имам и 1-2 лака, но не и заздравителя.

# 447
  • Мнения: 9 812
Аз имам лакове на W7 и не съм доволна, много миришат и са гадни за нанасяне перлените и брокатите. Но пък от един неон техен съм много доволна. Не се сгъстяват изобщо, иначе, и имат много красиви цветове

# 448
  • Мнения: 7 708
Ел, мисля, че Витаминче е показвала маникюри с тази марка лакове. 🙂
Цяла енциклопедия си ! 🤗

# 449
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Да похваля тази маска за ръце, май я взех от ДМ. Представлява найлонови ръкавици с тъкан, напоена с маската.


Вчера след свалянето на броката ноктите ми бяха доста надрани, а след маската вчера вечерта и днес, са гладки и подхранени. Запазих си ръкавичките, тъй като има още от продукта, и ще ги ползвам отново 1 или 2 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт