Лакове за нокти - 157

  • 39 601
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 478
Не знам направо откога не съм писала тук...


# 511
  • Мнения: 825
Не знам направо откога не съм писала тук...




Много красив маникюр! Аз съм  доволна от Catrice Sparkling Heart

# 512
  • Измир
  • Мнения: 644
Прекрасни сте!
Днес изпратих баща ми до ДМ за да закупи Тренд ит ъп новите лакчета. Февруари ще си идваме до София за седмица и се надявам да успее да ги намери до тогава. Тъкмо ще имаме с какво да се лакираме 😄.
@ni, благодаря 😊!
Аз съм с почти неоново синьо на Sinful colors за основа и Pierre Cardin топър.

# 513
  • Мнения: 2 230
Аз пък да питам: случва ли ви се светлите лакове да се набалончат? Не знам как става, но сложа ли нещо близко, или по-светло от цвета на кожата, излизат един куп грозни балончета. Особено ако ползвам топър или ефект някакъв отгоре... С по-тъмни цветове никога няма такова нещо. Това е и зима, и лято, вкъщи е постоянна стайна темп, така че не е и пт това. Също и не зависи от топ лака, последните месеци пробвах различни, но е все така.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 751
От моя опит балончета се получават от твърде дебели пластове и/или недостатъчното им изсъхване преди следващия.
Потапянето на пръстите в купа с ледена вода също ми образува балончета.

# 515
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336

Това са ми лаковете, чакат да ги подредя в новия скрин.
Ехе 😊 Как успяваш да не повтаряш цветове?
Моuntain_crystal  - много стилен маникюр. Това коя марка лак е?

# 516
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058

Това са ми лаковете, чакат да ги подредя в новия скрин.
Ехе 😊 Как успяваш да не повтаряш цветове?
Моuntain_crystal  - много стилен маникюр. Това коя марка лак е?

Това е новата холограмна серия на "Trend it up".Simple Smile

# 517
  • Мнения: 1 948
Благодаря. Както са ти отговорили, това е новата серия
на дм. Има 4 цвята . Напоследък говорим за тях и се снимаме 😄 Аз вече ги изредих на ноктите си и не ми е интересно толкова. Имам една кошница с лакове, не всички ползвам и не всички си харесвам вече. Трябва да изхвърля. Но се опасявам, че като го нямам вече и ще ми притрябва хахах.

# 518
  • Мнения: 605
Преди две седмици изхвърлих доста лакове и веднага след това започнаха да ми трябват нови Joy , останах с усещането, че нямам никакви. Започнах с покупката на различни видове и точно си мислех дали не попрекалявам, но се успокоих като видях количествата на Pampita, далеч съм още от тях.

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 13:49 от Ivelionora

# 519
  • Мнения: 1 948
То си трябва и място за всичките за съхранение. Като цяло гледам да се побирам в сегашната кошница и да не ми е нужен нов съд. Щото почва чуденето с какво да се лакирам. То повече място ми взимат несесерите и кутиите с лакове по цвят или принадлежности, колкото самите лакове по обем в шишетата.

# 520
  • Мнения: 1 294
Аз от време на време решавам да си направя чистка на лаковете, обаче като тръгна да изхвърлям и започват да ме гонят съмнения, че точно изхвърлените ще ми потрябват, хаххха... И нищо не изхвърлям. А наистина колкото повече имам, толкова повече не намирам с какво точно да се лакирам... Няма угодия...
Пампита, ти наистина изби рибата, хахха, даже съм показала на моямъж какво означава много лакове, че той си мисли, че 200 +е страшно много 😉
Арабеск, много идейно 🙂
На мен лакове са ми ставали на балончета много рядко, само лятото при голяма жега, но тогава гледам да се лакирам вечер.

# 521
  • Мнения: 1 996
Нищо не изхвърлям вече, преди 5 години разчистих 60 лака в пристъп на лудост, че бях решила само Еси да колекционирам, и още ми е мъчно за някои лимитки от дрогерийните колекции. Сега съм пак с 300+ ( Лакеграм брои и ме пази от повторно купуване), но си се успокоявам, че има дами в групата ми и с по 1600+ Grinning След голямото  купуване сега съм се укротила малко, че след всяка нова придобивка следва пренареждане на шкафовете по цветове.

# 522
  • София
  • Мнения: 10 577
Още едно лакче от скъпия Joy Joy


Нашарих го с брокатче.



Не мога да му докарам цвета на снимка, а на шишенцето си е точен, на ноктите много синее.

# 523
  • Мнения: 15 311
Дайсче, ти тоя мъж даваш ли го на заем, че Джастев все мрънка, че у нас било като дрогерия. Joy
Пп Обаче трябва да призная, че наскоро призна, че се радва, че си имам "хоби", което ми доставя удоволствие и ме краси, че и пред приятели го заяви, щото се похвалих, че по НГ помъкнах към свеки един сак с лакове, и те - а, у, за ко толкоз много. Ами, викам отде да знам какъв кеф ще ми дойде как и с какво да се лакирам, трябва избор да имам. Joy

# 524
  • София
  • Мнения: 1 172
Джасте, ако искаш и с ММ мога да ти услужа Joy Спряла съм се да купувам много-много, а той напоследък само ми разправя, че нещо не си купувам лакове JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт