Книгата на Силвена Роу

  • 3 787
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте майки!

Знаете, за Коледа всички искаме да се поглезим и да си купим неща, за които сме се въздържали преди. Попаднах на книгата на Силвена Роу със 130 рецепти днес в книжарницата докато купувах други подаръци за децата и се замислих дали си струва. Със сигурност искам да попълня колекцията си от книги за здравословно хранене, а и шеф Силвена Роу е прекрасен готвач!

Въпросът ми е, обаче, дали предвид статутът на шеф Роу, рецептите в книгата няма да изискват скъпи и трудни за намиране продукти предвид високото ниво, на което тя готви. Като майка с 3 деца, не мога да отделям пари за много скъпи ястия и бих искала да готвя здравословни, но не много скъпи ястия.

Моля съветвайте!

# 1
  • Мнения: 188
Купих книгата и не останах особено очарована. Повечето ястия са със скъпи продукти, многокомпонентни, а някои от тях дори не ги познавам. Сготвих едва 2-3 ястия. Ако искате да попълните колекцията си и понякога да предизвикате себе си, да, заслужава си. Но лично на мен не ми е помощник в ежедневното готвене.
Тук по-скоро бих препоръла книгата на Ирина Тенчева, която също е добър кулинар и книгата е богата на идеи. Наскоро излезе и е луксозно издание на същата цена като книгата на Роу.

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 061
Интересни са, но е по-скоро фукня какво може да прави отколкото помощ за домакинята вкъщи.

# 3
  • Мнения: 354
Тя има  ли ресторант в София?

# 4
  • Мнения: 12 004
И от мен не за книгата. То едни продукти, едно чудо. Даже и да знаех, как изглеждат, няма от къде да ги купя.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 384
За мен книгата е да се погледне в един непознат, за повечето от нас, свят на кулинарни предизвикателства за много напреднали в това изкуство. Когато гледаме изложба на добри художници, не очакваме да нарисуваме същите картини, но пък е удоволствие за очите и душата. Така гледам на тази книга аз. И й се кефя много. А и защо да не се пробвам да направя нещо по нейна рецепта някой ден, ако се вдъхновя?!...

# 6
  • Мнения: 2 022
В крайна сметка- какво си направил от прочетеното/предложеното от тази книга?
Това не е изложба!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 384
В крайна сметка- какво си направил от прочетеното/предложеното от тази книга?
Това не е изложба!
Когато направя - непременно ще те уведомя.

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Книгата е много полезна за хора,които обичат и имат възможност да експериментират или за професионалисти,които искат да обогатят знанията си.

За ежедневно готвене и аз бих препоръчала книгата на Ирина Тенчева.
Или книга на Пенка Чолчева

# 9
  • Мнения: 17
Здравейте, въпреки че темата е стара, използвам да попитам дали сте закупили книгата Гурме бебе и какви са вашите впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт