Едно момче и Watsapp

  • 1 831
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте.
Искам да споделя един казус, който малко ме тормози и ще се радвам да ми помогнете.
Преди месец писах на едно момче с което се познаваме от училище в Watsapp.
Той ми отговори, но веднага успоредно с това ме беше и нали блокирал, защото вече не се виждаше нито снимката му на профила, нито и активността му.
А те преди се виждаха.

Доста се разочаровах, не съм и правила опити да му пиша пак, просто приех виждайки картинката че съм блокирана.
И буквално вчера, отваряйки приложението изведнъж видях с периферното си зрение нещо различно на екрана и това бе, че отново ми се показва снимката му на профила, но този път с разликата, че не му се вижда статусът, кога последно е бил на линия.
Промяната реално е, че отново ми се показва профилната му снимка, която е същата отпреди, но този път без да му се вижда статуса на активност.
Дали това означава, че ме е отблокирал, но си е скрил активността(за мен или за всички абонати)?
(Знам, че най-бързо може да се провери ако му пиша или ако пробвам да го добавя към група, като втория вариант няма как да се случи, ако абонатът ви е блокирал и реално това е белег за блокиране.
Но това, че ако го направя то той ще разбере, защото веднага ще го извести че е добавен към нова група).
Дали пък може да е нещо друго, което не ми хрумва? И да съм блокирана, въпреки че нали точно знак за блокиране е като не виждащ профилната снимка на даден абонат.
Другото което е, че блокирането и отблокирането съответно на даден абонат е ясно за всички ни, че няма как да стане случайно или погрешка, защото за да се случат се изискват и няколко съзнателни така да ги кажем стъпки-действия, чиято последователност не може да е случайно, защото е свързана със специфични кликания в менюто.
Ще се радвам да чуя вашите мнения.

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 02:37 от Klarisajota

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 326
След като ти е писал, защо просто не му върнеш отговор, за да разбереш?

# 2
  • София
  • Мнения: 35 056
Приятелката му те е блокирала.

# 3
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
www.teenproblem.com

# 4
  • Мнения: 2 147
Ще побелееш от кахъри, момиче. Или му пиши, или намери общ познат да "разследва" ситуацията. Ако трябва, измислете някаква техническа врътка там.. че имаш проблем с приложенията, известията, телефона.. Много енергия губиш в тез тежки размисли, пък хич не си заслужава.

# 5
  • Мнения: 1 570
Права е Conteplamdora😅Драсни му нещо, де. Колко му е да напишеш " Здрасти, радваш ли се вече на Коледа?, Имаш ли коделно настроение? " нещо такова.

Защо трябва да те блокира без причина всъщност?

Моя WhatsApp е ограничен така, че последната ми активност не се вижда, но не виждам и на другите, както, ако постна статус е ограничен за когото искам и не виждам кой го е видял. На моята възраст обаче нямам статуси😅

# 6
  • Мнения: 6 764
Ти на 12 ли си? Не мога да повярвам, че някой над тази възраст би се тормозил толкова от евентуално блокиране в чат.

# 7
  • Мнения: 12 725
В никакъв случай не го включвай в групи, дразнещо е.
Най-добре ти му напиши нещо неангажиращо.

# 8
  • Мнения: 2 039
Боже,какви проблеми имат хората.Дали сте над 12 години?
Пиши му и го питай,ние откъде да знаем!

Общи условия

Активация на акаунт