Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 62 339
  • 907
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 502
Да, евтинее доста, особено като чантата няма собствена форма.
Но основният проблем идва от съчетанието бежов лак. Бежовото е мек, "безцветен" цвят е стил "не ме заговаряй", а лакът е крещящ и търсещ внимание. Очевидно и на дизайнерите не им се е получило това съчетание.

Аз пък си купих дълга, карирана риза и сега се чудя дали да я задържа. Модерни ли са? Почти не излизам навън и вече не знам какво се носи.

Аз лично няма да се откажа от карета, райета и точки.
Така че гласувам "за" да я задържиш.

# 706
  • Мнения: 3 403
Момичета, носите ли чанти с вериги вместо дръжки?
Харесала съм си няколко модела, но ме спира едно леко притеснение, че металната верига може да изтърка/развали/разбрида/т.н. кожа, фин плат, коприна.....

# 707
  • Мнения: 7 898
Да, имам няколко такива чанти и не съм имала подобни проблеми.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 726
Не, защото не ми е удобна. Но то всяко нещо се изтърква с времето.

# 709
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Момичета, носите ли чанти с вериги вместо дръжки?

НЕ, ако говорим за ежедневна (честа) експлоатация.
Създават ми дискомфорт по три причини:
1. Пълня чантите си доволно, стават тежки; металът се впива и ми пречи;
2. В/у повечето материи се плъзгат, носейки ги на рамо; също мразя директен допир с кожата;
3. Металните елементи потъмняват/избеляват/стават петнисти с времето.

# 710
  • Мнения: 7 244
Имам такива чанти, проблеми съм нямала. Ефектни са за определени случаи.

# 711
  • Мнения: 7 898
Сега си погледнах чантите и дръжките не са ми изцяло метални, обаче дори да бяха изцяло метални пак нямаха да правят проблем.

# 712
  • Мнения: 2 255
Аз имам само малки чантички със синджирче вместо презрамка, поради изброените от  Tyra причини. Събират само ключове, някоя лична/ дебитна карта, шофьорска книжка и цигари. За по - големи чанти предпочитам по - стабилни и гладки дръжки.

# 713
  • Мнения: 2 502
Аз имам само малки чантички със синджирче вместо презрамка, поради изброените от  Tyra причини. Събират само ключове, някоя лична/ дебитна карта, шофьорска книжка и цигари. За по - големи чанти предпочитам по - стабилни и гладки дръжки.

И аз като Пепи, че даже и без цигарите.
Така не ми създава дискомфорт метала.

# 714
  • Мнения: 7 244
Едната от моите е с комбинирани дръжки: метал и кожа. На мен ми харесва. Големи и тежки чанти нямам, не са моето.

# 715
  • Мнения: 3 504
Предпочитам да има и кожа на дръжката, за да не ми прежуля рамото металната част. Нямам съсипано облекло от вериги на чанти.
За по-фина материя на тоалет (коприна, както е споменато) бих посегнала към клъч.

# 716
  • София
  • Мнения: 17 773
Момичета, носите ли чанти с вериги вместо дръжки?
Харесала съм си няколко модела, но ме спира едно леко притеснение, че металната верига може да изтърка/развали/разбрида/т.н. кожа, фин плат, коприна.....

Да, много обичам, защото захващането на синджира реално минава през самата чанта и е много по- здраво, отколкото зашити дръжки. Почти всички чанти са ми такива, но имат кожена част на рамото. Удобни са ми, само на много дебело палто се плъзгат и понякога ми захващат косата, но се преживява.

# 717
  • Мнения: 3 640
Нося и са ми много удобни. Размерът на чантите, които нося, е среден.
Отделно имам работна чанта - лаптоп, тефтер и т.н.

# 718
  • Мнения: 1 120
Много ли е бабешка комбинацията? За палтенце...

# 719
  • Мнения: 7 898
Зависи с кво ще го носиш.

Общи условия

Активация на акаунт