Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 125 457
  • 2 178
  •   2
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 439
Много ти благодаря Croco. Да си жива и здрава и само един последен въпрос. Започнах работа. Ще се справя ли с работата и дали ще ме оставят на работа?

# 1 861
  • Мнения: 439
Здравейте,tornado790,Nikoolx
,fiona03,mashaaa12
,Astrea,Happy mom😊,narni и Zornica_ZZ
,

tornado790


Предполагам,че въпросът не е актуален,но искам да опитам един нов метод-повече клоня към откраднат ,тук така ми се подреждат нещата ,сякаш потвърждават Вашите съмнения.


Nikoolx

Не знам дали ще се съберете ,но се гледате един друг.Приятелски чувства и топлота между Вас винаги ще има.Имате големи шансове за повторно събиране.Какво да направите-покажете ѝ,че може да се разчита на Вас,че сте верен.Има духовна близост между Вас,като сродни души сте.
Относно хазарта-ще Ви омръзне,сам ще се откажете.


fiona03

Доста противоречиво отношение излиза ,някак раздвоен е този човек.Хем я има за готина ,има харесване ,приятна му е ,от друга страна нещо го възпира вътрешно.Ако питате за любов-то тук просто я няма .Почти няма развитие,от негова страна е малко детинско поведението.


mashaaa12


Ами,в началото никак не го е харесвал ,но това ще остане в миналото ,ако все още не е станало.После ще мине в периоди на колебания ,ще го преценява.Но в един момент ще го приеме ,сякаш ще поставят двамата ново начало.
Приятелят Ви ще смени квартирата,само да внимава да не го излъжат нещо ,да не скрият нещо от него.


Astrea

Тази вечер много противоречиви карти ми излизат.На сексуална основа ли е ?Като цяло Ви харесва,като идеал за жена сте му.Така си я представя своята жена той .От друга страна ,той е човек ,който иска голямо подчинение ,двойствен човек е ,манипулативен,контролиращ тип е .Има високо мнение за себе си ,цени се.Това може и да Ви отблъсне и това да е причина за отдръпване ,защото тук картите ми показват загърбване ,отдалечаване,всеки си хваща пътя.Но този лед в един момент ще се стопи -сега за връзка все още нищо не мога да кажа ,но разбирателство и може и ухажване да има.



Happy mom😊


Шанс има ,с повече амбиция и без пораженчески дух .с твърда вяра в собствените си умения,дори и да не сте одобрена ,кандидатствайте пак.Няма да  е леко.


narni

За дъщеря Ви-категорично да.
Проблеми ще има ,но ще бъдат преодолени-нищо драматично.
Сгрешили сте и мисля,че сте го знаели ,още когато сте я предлагали.
За шефа Ви мога да отговоря и без карти-защото е идиот като всички шефове -моят не само че ме прецаква ,но и съм задължена да работя с работното време на обекта-12 часа.
Съпругът -от време на време флиртува все още.



Zornica_ZZ

Имам чувство,че нещо се заблуждавате за тази връзка.Вие гледате с надежда към него и Вие имате желание да се поднови.Този човек ще Ви подлъжи и ще Ви нарани,ако му позволите.Той се влияе от мнението на други хора и най-вече от женски роднини.Засега нищо хубаво не мога да кажа по тези карти.Надявам се да е временно това положение.

Може да си изтриете данните.
Какво означава противоречиви карти? Мисля, че отдръпва нето е от негова страна.

# 1 862
  • Пловдив
  • Мнения: 379
Здравей Кроко,
Може ли да попиташ картите:
1. какво ме очаква в лично отношение, ще имам ли сериозна любовна връзка до два месеца?
2. Ще си намеря ли добра работа в посоката, която искам и дали ще се справя?
3. Ще срещне ли дъщеря ми мъж, с който да стигне до семейство?

Имената на лично?
Предварително благодаря!

# 1 863
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Здравей, Croco! Дали ще има промяна при мен в професионален план или по-точно дали ще сменя работата си и ако да-дали ще се справям? И в семеен план как стоят нещата?
Благодаря.
Имена на лични.

# 1 864
  • Мнения: 1 327
Привет , отново
Ще започна ли сериозна връзка до края на лятото?
Поли съм ☕🧁

# 1 865
  • Мнения: 77
Привет, интересува ме дали в близко бъдеще се очертава смяна на работата с по- добра? Или е по- добре да не правя опити за смяна?
Имена на лични.
Благодаря!

# 1 866
  • Мнения: 44
Здравей Кроко
Е има ли чувства към Него и иска ли нещо?
Имена на ЛС

# 1 867
  • Мнения: 6
Здравейте, Кроко.
Бих искала да знам какво ме очаква с И., какви са му реалните намерения , защото дава не точни сигнали към мен, а и твърди че си има приятелка.отскоро общуваме иначе.аз като го видях и веднага го харесах много, мисля че съм влюбена.ще си проличи с времето колко биха могли да ми се задълбочат чувствата.като цяло имаме ли бъдеще и какви са му емоциите, чувствата.към мен..?
Имам и друг ухажор, с буквата К.
Чудя се с кого имам път за напред?
Благодаря😇

# 1 868
  • Мнения: 18
Здравей, Сroco, благодаря предварително за отговора!
Ще срещна ли изобщо любовта, човека за мен и да имам човек до себе си и нормална връзка
Изпращам имена на лично.
Поздрави

# 1 869
  • Мнения: 131
Привет Сroco.
От едно известно време( може би 3 години) през някакъв период от време, някой/и търси контакт с мен по мобилният. През скрит номер, и с явни по-рядко , и по нощите най-вече, но понякога и през деня. Като цяло не обръщам никакво внимание и не връщам, но един път през деня случайно вдигнах. Човекът беше много гневен. Произнесе името ми и викаше че трябва много, ама много да се замисля. Последно тази година по в началото пак се звъня и някакъв човек искаше да ми обяснява нещо, обаче аз затворих и повече не му вдигнах. Никога не съм обръщала внимание, лошо не се е случвало, но след последния път нещо се притесних.
1. Един човек ли е това ?
2. Това Х ли е ?
3. С каква цел е това, или просто на някой му е скучно?
4. Ако не е Х, то някакъв ориентир кой е?
5. Някой наблюдава ли ме ?
Имената на лично.

# 1 870
  • Варна
  • Мнения: 558
Здравейте, Croco! Ще намерим ли квартира за дъщеря ми в Нидерландия и ще завърши ли образованието си там? Име на лс.

# 1 871
  • Мнения: 793
Здравейте, благодаря за възможността, която предоставяте! Искам да попитам дали отношенията ни ще продължат и дали той ще ме потърси. Имената на л.с.

# 1 872
  • Мнения: 656
Здравей Croco, как си?

Имам въпрос пак… нещата при мен са много сложни, намерих човек, който искам да е винаги до мен, толкова силна връзка имаме, че чак се плаша. Моля кажи ми как виждаш нещата, как ще се развие всичко и дали е искрен в чувствата си?
Благодаря имената на лс

# 1 873
  • Мнения: 707
Здравейте,Elea Lea и *moonstone*,


Elea Lea

Неговото отношение към нея-бих казала трагично по картите,то направо си няма такова.Оттеглил се е от чувствата си ,живее собствен живот ,излиза като супер наранен .
Тя към него-тук стоят по-различно нещата ,държи на връзката ,иска си го .
Как ще се развие връзката -на мен ми прилича на раздяла ,не искам да съм лош пророк ,но по картите нещата са трагични -много конфликти между тях в миналото ,които не могат да преодолеят ,известна доза инат се вкарва ,всеки си мисли,че е прав .Мисля,че няма да продължи дълго.


*moonstone*

Колкото и да е странно,пак излизат положителни карти.Тук обаче нещо не мога да разбера -има ли жена между Вас,този човек ми изглежда раздвоен.Аз мисля,че ще преодолеете тъмния период ,ще стигнете до някакво равновесие .На поредното теглене вече ми излязоха някакви драми и трагедии .
Вие ще си стъпите на краката ,мъж ще Ви помогне.Но е важно да се възползвате от шанса и да не попадате отново в плен на илюзиите и фантазиите.
С младежа ще се разберете ,ще постигнете баланс ,не знам дали ще продължите и занапред заедно ,но ще има помирение.

Може да си изтриете данните,ако имате.

# 1 874
  • Мнения: 167
Здравейте,Elea Lea и *moonstone*,


Elea Lea

Неговото отношение към нея-бих казала трагично по картите,то направо си няма такова.Оттеглил се е от чувствата си ,живее собствен живот ,излиза като супер наранен .
Тя към него-тук стоят по-различно нещата ,държи на връзката ,иска си го .
Как ще се развие връзката -на мен ми прилича на раздяла ,не искам да съм лош пророк ,но по картите нещата са трагични -много конфликти между тях в миналото ,които не могат да преодолеят ,известна доза инат се вкарва ,всеки си мисли,че е прав .Мисля,че няма да продължи дълго.


*moonstone*

Колкото и да е странно,пак излизат положителни карти.Тук обаче нещо не мога да разбера -има ли жена между Вас,този човек ми изглежда раздвоен.Аз мисля,че ще преодолеете тъмния период ,ще стигнете до някакво равновесие .На поредното теглене вече ми излязоха някакви драми и трагедии .
Вие ще си стъпите на краката ,мъж ще Ви помогне.Но е важно да се възползвате от шанса и да не попадате отново в плен на илюзиите и фантазиите.
С младежа ще се разберете ,ще постигнете баланс ,не знам дали ще продължите и занапред заедно ,но ще има помирение.

Може да си изтриете данните,ако имате.
Здравей Croco, много благодаря за отговора! Само ако, може да попитам допълнително , в какво се изразява това негово раздвоение, не ми е известно да има друга жена.. И като цяло какво излиза за него и мен, обича ли ме истински , тръпка ли съм му, той ли е моят човек? Ще се върне ли това, което имахме преди, всички чувства и емоции? Или това разбирателство е с цената на притъпени емоции? Жива ли е все още нашата връзка, или ако не, ще бъде ли като преди? Ако картите могат да покажат.. Имахме доста конфликти и проблеми, свързани със силни емоционални изблици и т.н. И сега, въпреки това разбирателство, сякаш липсва нещо което имахме преди. Сякаш и на двамата ни се притъпиха емоциите след всичко станало, не знам. Аз определено усещам някакъв емоционален блокаж, който не знам как да разреша. И сякаш изгубих връзка със себе си.. Какво би ми помогнало? Имам много въпросителни.. Извинявам се че точно след отговора почвам въпроси. Благодаря Ви 🌸 ще пратя имената на лично

Общи условия

Активация на акаунт