Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 046
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 113
Здравейте, Croco! Молбата ми е, ако може да ми отговорите на този въпрос. Интересува ме това, дали скоро ще започна работа? Казвам се Десислава, 36 год. Благодаря, предварително!

# 76
  • Мнения: 714
Здравейте,zlatinaas ,

Това е по-скоро медицински въпрос,който ми задавате.
Не знам дали ще забременеете естествено,но картите ми показват,че ще минете през големи трудности и трябва да сте готова да се борите с разочарованията.Имате шансове и смятам,че ще изгрее слънце и при Вас.

Може да си изтриете личните данни.

# 77
  • Мнения: 714
Здравейте,Small girl ,

В любовта тази година ще бъдете изправена пред избор.Ще се появи човек,който обаче ще бъде много манипулативен,чиято дума няма да тежи,който ще усуква,ще сучи ,ще върти.Бих казала направо мазник.От тези,които много говорят ,но не се знае кое е истината.Доста звезди ще Ви посваля.Ще имате сексуална връзка.
Семейство ще създадете ,но не тази година.Малко сте се поотчаяли в това отношение,но ще се случи.


Може да си изтриете личните данни.

# 78
  • Мнения: 478
Здравейте ,
Благодаря ви много за услугата,която правите предварително.
Бих искала да попитам защо отношенията ни в семейството не вървят?
Даниела 29г,Илиян 30г.
Благодаря.

# 79
  • Мнения: 7
Здравейте, Croco, благодаря ви ,че отделяте време.Доста дълго съм сама.Срещнах мъж, който в началото се интересуваше от мен ,а сега спря.Ще имам ли бъдеще с него?Казвам се Йорданка ,а той Георги.

# 80
  • Мнения: 714
Здравейте,Posledna roza ,

Съжалявам,но Вашата сестра няма да си намери мъж тази година.Може да си хареса някого,но няма да се получи между тях.

Вие много трудно ще си намерите работа.Виждам ,че процесът е бавен .Два пъти Ви теглих и виждам тук ,че някакъв мъж като че ли Ви възпира.


Можете да си изтриете личните данни.

# 81
  • Мнения: 714
Здравейте,*ĤĚŇĂ*,

Малко трудно като че ли ще бъде разкрита кражбата ,някак потулено е всичко.Или мъж ги е наел ,или той просто е организатор на кражбата.
Направили са го от омраза,гняв,много отрицателни емоции има натрупани тука.Изключително лоши карти.Завист,злоба ,всичко гадно ,което може да си помислите.


Може да си изтриете личните данни.



Здравейте,angels07,


Съжалявам,че пак използвам редакция ,но не ми разрешава нов пост,тъй като последното мнение е мое.

Въпросното момче към Вас е малко като в ступор.Никакво развитие наникъде.Изправен е пред избор,както и Вие сте казали-явно има защо.Уж се чувства добре в ситуацията,не му е пречка.Но и донякъде му е трудно.Малко мъчителни ми се струват Вашите отношения.В миналото като че ли доста сте го поотрязвали.Иска да започне с Вас някакво ново начало,но това само така му минава през главата.Няма да действа,за да развиете това,което имате.Като цяло подхожда незряло към цялата ситуация.Има чувства към Вас,не бих казала силни ,по-скоро трепети.Вие на работа ли се виждате,връзката Ви с някаква работа ли е свързана или просто по някакъв начин е материално съобразена?


Можете да си изтриете личните данни.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 01:56 от Croco

# 82
  • Мнения: 2
Здравейте , Croco  ! Благодаря за предоставената възможност!Въпроса ми е бременна ли съм в момента и ако не ще забременея ли скоро?
Името ми е Валентина на 21 години.

# 83
  • Мнения: 953
Здравейте ,
въпроса ми е работата ми ще се развие ли и ще получа ли така мечтаната си къща в скоро време.Десислава на 48г

# 84
  • Мнения: 714
Здравейте,scorpion0909,

Преживели сте някаква мъка ,която мисля,че все още напомня за себе си.В момента сте бих казала неориентиран,разсеян,сякаш живеете в илюзии и заблуда.Ще се събудите ,в един момент буквално ще се освестите.
До края на годината няма да намерите жена ,с която да имате връзка.Вие ще сте дръпнат и разочарован,просто няма да намерите подходящата.

Може да си изтриете личните данни.

# 85
  • Мнения: 1 804
Здравей, Croco! Благодаря за възможността да задам въпроса си, свързан с моя приятелка.
Защо тя спря да ми говори, да ме търси, да се прави, че не ме вижда? Общо взето да ме отбягва. Бяхме много близки. Тя е Виктория, аз съм Симона.

# 86
  • Мнения: 714
Здравейте,Simeon.Sl
,

Съжалявам ,но тези отношения ги няма.Остават в миналото.Дори и да има ново начало,а аз мисля,че ще си дадете такъв шанс,защото виждам,че ще има някакви разговори и усилия в тази посока,ще бъде много много трудно да ги възстановите.Те буквално са като отрязани със сърп.На този етап не виждам завръщане.

Можете да си изтриете личните данни.

# 87
  • Мнения: 19
Здравейте,Croco! Първо Ви благодаря за възможността и отделеното време! На кръстопът съм по много въпроси,но на дневен ред е ще имам ли най- накрая тази голяма любов с която да създам семейство? Казвам се Цветелина - 29 г.

# 88
  • Мнения: 84
Здравей, Croco,
Благодаря, че си склонна да отделяш от личното си време.
Дали ще имам истинска връзка, с човека в когото съм влюбена(Диян) до 2 месеца? Той има ли изобщо някакви чувства към мен? Каква е причината да се отдръпне леко от нашите отношения.
- Полина(10.11) - 28г

# 89
  • Мнения: 714
Здравейте,pv_,

Аз мисля,че ще си останете на сегашната работа.Сякаш не се чувствате добре на това място ,потисната сте,объркана ,донякъде има някакъв страх у Вас.Но проблемите са големи само във Вашите очи.Нещата ще се оправят.Ще си останете .
Дата на раждане не ми трябва.

Може да изтриете личните си данни.

Общи условия

Активация на акаунт