Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 126 848
  • 2 192
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 7
Здравейте, Кроко.
Благодаря за отговора и отделеното време. Абсолютно точно е това което прочетох, казвал ми е че ме чувства близка също.
Бис искала да знам дали се задават още въпроси и ако да , то въпросите са ми свързани с настоящия ми приятел, които са:
Верен ли ми е?
Обича ли ме?
Ще продължим ли връзката си във времето?

# 826
  • Мнения: 713
Здравейте,Altana и Flower rain ,

Altana

Мисля,че ще останете на тази си работа .

Flower rain

Харесва Ви ,близка сте му .Знам за какво ме питате,но явно днес тегля много кофти карти.Не бих казала ,че взаимоотношенията Ви за в бъдеще ще бъдат по-различни от сегашните.Любов,страст -няма такива неща у този човек.Той приема Вашите взаимоотношения като по детински ,детска радост.Безгрижни ,невинни ,но и повърхностни.

Може да си изтриете данните.

# 827
  • Мнения: 67
Благодаря, Croco, за времето, което отделяш и отговорите!
 Много те моля да ме извиниш, останах с погрешно разбиране и затова написах отново въпросите си. Моля за извинение!

# 828
  • Мнения: 411
Здравейте, Croco
Пак съм аз Светла. В четвъртък ми изпратиха нова обява за работа. Отговарям на всички изисквания, но ме притеснява факта че ако не се получи ще си загубя и сегашната работа. Дали да се пробвам? Имам ли шанс за успех?

# 829
  • Мнения: 971
Здравей отново,croco!Не мога да си намеря работа, която да ме удовлетворява и да ми е удобно с децата,писала съм,че сама ги гледам.Появяват се оферти,но нещо все не ми е точно.Ще има ли скоро нещо, което да ми пасне? Наближава началото на учебната година, трябва нещо да се започне.Какво не правя както трябва,в мен ли е проблема? Благодаря!

# 830
  • Мнения: 713
Здравейте,Пит , Fiore6767
 и Kar1 ,

Пит

При всеки е различно.Аз например не мога да гледам на себе си.Всеки ден си тегля карти и нищо .Нищо не предвещаваше това,което ми се случи.И много се ядосвам ,но нищо не мога да направя.Аз и друг път съм казвала ,че на мен никой досега не ми е познавал,не могат да ми гледат и това е.На какво се дължи,защо става така ,нямам идея.Нито пък някой може да ми помогне за моя проблем,защото виждам ,че се въртя в кръг не само в личен ,но и в професионален план.

Fiore6767

Ще се приберете ,тука се появяват едни много хубави срещи ,много радост .Ще стане .Сега дали ще е за два месеца ,не мога да кажа.

Kar1

Уф ,явно е ,че днес тегля ужасни карти.Ми някак не ми харесват тези отношения.Ще има отръпване ,затваряне в себе си.Някакви скрити тайни ...пффф абе не така както трябва да бъде.Един вид премисляне ,обмисляне на ситуацията ,почивка.Това до края на годината.

Може да триете данни.

# 831
  • Мнения: 713
Здравейте,Nataliya Mincheva 615627,

До края на годината не се очертава постоянен партньор при Вас.Амбицирана сте да си намерите.Ще си намерите някой ,с когото може да се забавлявате ,с когото си мислите ,че сте изкарали късмет ,обаче няма да е той.Той просто ще Ви нарани.Той ще е така между другото -за приятна компания .
За сродна душа -там нещата са малко по-различни ,сродната душа може изобщо да не  е партньорът Ви в живота,може да Ви е дете ,може да е роднина.Не е това ,което Вие си мислите .

Може да си изтриете данните.

# 832
  • Мнения: 948
Здравей,Croco!Имам следния проблем.Във връзка съм от 10 години и вече с желаната работа.Появи се колега и съсед с когото често пътуваме заедно.В края на миналата година ми призна,че ме харесва и това в интерес на истината ме поласка.Сега обаче нещата много се промениха.Започна да става много настоятелен и да ме преследва.Това много ме натоварва психически и се опасявам да не даде отражение.Ще приключи ли този кошмар и кога,ако може да се каже.Имена ще изпратя на лични.Благодаря предварително!

# 833
  • Мнения: 153
Здравей, Croco,

знам, че звучи изтъркано, но в живота няма само хубаво, няма и само лошо. Вярвам и стискам палци доброто при вас да се появи съвсем скоро!

Преди 2-3 седмици бях писала с въпрос и мисля, че отговорът ви беше напълно точен (колкото и да не ми хареса, въпреки че и аз така го усещах). Давам го като фийдбек и за останалите хора, на които им е интересно и следят темата. Simple Smile

Сега се включвам с нови въпроси:
1. Обмислям покупката на един конкретен апартамент - чудя се дали ще съм щастлива с решението да го взема и дали всичко ще мине безпроблемно?
2. Преди почти 2 години излизах с един мъж известно време, но поради различни причини го отрязах тогава. Миналата седмица пак се видяхме. Сега не е в София, но скоро ще се върне. Чудя се какви са му намеренията сега към мен и дали имаме понтенциал за някакви сериозни взаимоотношения? Намирам го вече доста променен, преди определено ми се струваше много по-хлътнал... сега не мога да преценя доколко сериозен му е интересът.
3. Дали до края на годината ми се очертава започването на сериозна връзка?

Пращам имената отново на лично.

# 834
  • Мнения: 430
Здравей, Кроко.
Х. ще се разведе ли заради Ц.?

# 835
  • Мнения: 1
Здравей,Кроко.
Ще си намеря ли работа до 3 месеца?И каква ще бъде горе-долу?
И още един въпрос.Т.ще напусне ли сегашната си работа?

# 836
  • Мнения: 713
Здравейте,sona , Vesi31081985
,sweetdream3 и  ssiigg ,

sona

Колежката Ви си  е такъв човек,трудно се сработва,ще ѝ мине.Предпочита да си работите задълженията ,отколкото да се занимава с друг човек.А тя е доста добър професионалист.Има си самочувствието.Гледа малко надменно.
Не знам колко време ще работите там,но лично по картите смятам,че ще напуснете в един момент.Както всичко ще е хубаво ,сама ще се откажете.

Vesi31081985

Чувства -не,но Ви харесва и Ви чувства близка.За него сте неговата дама.Объркан е към настоящия момент ,но има някакви намерения към Вас.Интересна позиция на бивш партньор.

sweetdream3

Верен Ви е ,обича Ви.Е,може да има някой невинен флирт ,да подкачи някоя ,да подхвърли някой комплимент,но това в никой случай не е изневяра.Някакви новини скоро ще получите.Иначе е умен и разсъдлив човек.Малко е рязък понякога и хладнокръвен.Не обича много да му се противоречи.Но се опитва да запази баланс.
Във времето не знам какво да си мисля ,трудни карти ми излязоха ,но ще Ви кажа какво мисля по въпроса с уговорката ,че това не бива да Ви влияе-в един момент някой от Вас ще бъде изправен пред кръстопът и то любовен -сега дали ще е между сегашния и бъдещия партньор или просто да остана или да си тръгна ,не знам.Но единият ще се оттегли.И май всеки ще си поеме по своя път.Ще стане бавно и може да се каже безболезнено.

ssiigg

Два пъти Ви редя карти ,щото не искат да дадат конкретен отговор.Показват Вас ,как преценявате ,претегляте ,балансирате ,все едно сте на един кантар и поставяте плюсове и минуси.Тегля специално за новата работа -началото ще е блестящо ,супер зареждащо ,прекрасно ,гадното е после -няма да се чувствате на място.Все едно като в затвор.Ще има стабилност ,но вътрешно няма да Ви удовлетворява.

Изтрийте си данните,ако желаете.

# 837
  • Мнения: 14
Много благодаря, Croco, за цялото време, което отделяш за нас!
Имам още един въпрос.
Ще се раздели ли с настоящата си партньорка и има ли силни чувства към нея?

# 838
  • Мнения: 411
Здравейте,sona , Vesi31081985
,sweetdream3 и  ssiigg ,

sona

Колежката Ви си  е такъв човек,трудно се сработва,ще ѝ мине.Предпочита да си работите задълженията ,отколкото да се занимава с друг човек.А тя е доста добър професионалист.Има си самочувствието.Гледа малко надменно.
Не знам колко време ще работите там,но лично по картите смятам,че ще напуснете в един момент.Както всичко ще е хубаво ,сама ще се откажете.

Vesi31081985

Чувства -не,но Ви харесва и Ви чувства близка.За него сте неговата дама.Объркан е към настоящия момент ,но има някакви намерения към Вас.Интересна позиция на бивш партньор.

sweetdream3

Верен Ви е ,обича Ви.Е,може да има някой невинен флирт ,да подкачи някоя ,да подхвърли някой комплимент,но това в никой случай не е изневяра.Някакви новини скоро ще получите.Иначе е умен и разсъдлив човек.Малко е рязък понякога и хладнокръвен.Не обича много да му се противоречи.Но се опитва да запази баланс.
Във времето не знам какво да си мисля ,трудни карти ми излязоха ,но ще Ви кажа какво мисля по въпроса с уговорката ,че това не бива да Ви влияе-в един момент някой от Вас ще бъде изправен пред кръстопът и то любовен -сега дали ще е между сегашния и бъдещия партньор или просто да остана или да си тръгна ,не знам.Но единият ще се оттегли.И май всеки ще си поеме по своя път.Ще стане бавно и може да се каже безболезнено.

ssiigg

Два пъти Ви редя карти ,щото не искат да дадат конкретен отговор.Показват Вас ,как преценявате ,претегляте ,балансирате ,все едно сте на един кантар и поставяте плюсове и минуси.Тегля специално за новата работа -началото ще е блестящо ,супер зареждащо ,прекрасно ,гадното е после -няма да се чувствате на място.Все едно като в затвор.Ще има стабилност ,но вътрешно няма да Ви удовлетворява.

Изтрийте си данните,ако желаете.
Благодаря Ви от сърце. Пожелавам Ви бързо излизане от облаците и много слънце в душата.

# 839
  • Мнения: 7
Кроко, както се отзоваваш на нас, така да се отзовават и в живота ти. Пожелавам ти много верни хора до теб,защого го заслужаваш. Нека пътя ти бъде озарен с много положителни емоции и сбъднати мечти.

Общи условия

Активация на акаунт