На пазар във Варна - тема 67

  • 35 034
  • 730
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте,
Търся по актуална информация къде в център/широк център ходите на йога, пилатес, йогалатес или нещо от сорта?

# 121
  • София
  • Мнения: 1 140
Преди време, ходих редовно на йога в Ом Шанти на ул. Преслав. Много ми допадаше и се чувствах прекрасно след йога практиката. Скоро не съм го посещавала, т.к. сега не живея във Варна, но погледнете уеб страницата им за повече инфо.

# 122
  • Мнения: 298
Здравейте,
Търся по актуална информация къде в център/широк център ходите на йога, пилатес, йогалатес или нещо от сорта?

Ако района на пазар Чаталджа Ви е удобен- MAXIFIT Fitness Club.

# 123
  • Мнения: 8 758
На мен централна част не ми е удобна, заради синята зона.
А и не исках клуб с много хора.  / визирам Макси фит/

За себе си избрах Fitgarden, зад Паркмарт, преди продаваха басейни, мисля там.

Паркирането е в паркинга на Паркмарт и няма синя зона или липса на места.

Преди посещавах power yoga, скоро не съм заради лични проблеми.

Но ще подновя пак със сигурност .


Вече имат и часове за Пилатес.

Работят с мултиспорт, а също и практиките  са само за жени./ за мен това беше много важно/

Линк във фб https://www.facebook.com/FITgardenCenter/


# 124
  • София
  • Мнения: 321
Благодаря за отговорите! Simple Smile

# 125
  • Мнения: 1 359
Здравейте, отново имам нужда от съдействие. От два месеца дивана ни в хола започна да се рони (изкуствена кожа), надявах се да издържи повече, но както и да е. Харесахме си дамаска, но не й тапицер. Естествено, във фейсбук излизат доста, но как да съм сигурна, кой точно ги препоръчва - техни клиенти или семейството им. Диванът не е малък, та имаме нужда от наистина добър и компетентен майстор, че и  без това ще е трудно пренасянето. Не ни се прави отново това в близките години, надявам се. Благодаря
Извинявам се за непоискания съвет, НО доколкото разбирам, диванът е нов, нали така? Имате право съвем спокойно да си пуснете жалба в КЗП и да искате замяна/корекция или поправка, макар и в гаранционната ви карта с дсбели букви данпише, че гаранцията не покрива тапицерия. Наредбата гласи, че тя е неразделна част от артикула, без нея експлоатацията му не би била възможна и всички фактори да претендирате нов са във ваша полза. Служителите от КЗП са повече от любезни и процедурата е лека и не изисква специални действия Simple Smile

# 126
  • Мнения: 10 757
Продават ли някъде из града някакви магически чорапи, които да стоплят ледените ми крака. Страдам от буквално ледени крайници, купувала съм си термочорапи от Декатлон, ефект нулев. Какво ли не съм пила за оросяване, какви ли не ботуши и обувки купувах... особено сега в тези минусови температури ми е кошмар в нас, а навънка просто ми иде да се гръмна... Та, ако някой има същия проблем, купувал е, доволен е.. може би трябва да са вълнени чорапи, ама от истинска вълна, не някакви изкуственяци.

# 127
  • Мнения: 1 709
Обувките ти трябва да са хлабави, подметката - дебела и качествена, самите чорапи също да не ти стягат краката. Забележи, дали въпреки че са ледени, не са леко изпотени. Тогава изпозвай жилет гел за между пръстите. Аз си купих нагреваеми стелки от Лидъл, но преди поне 5 години. Уж за ски обувките, но започнах и в боти да ги слагам, когато имам по дълго ходене на минусови температури.

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 09:36 от milanda

# 128
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Звучи смешно ама наскоро мярнах в реклама в нета (май във фейса беше) за ръкавици с реотанчета и на батерии. Нямам идея дали има и чорапи на същия принцип, но щом е такава мъка, може би да провериш...

# 129
  • Мнения: 10 675
Продават ли някъде из града някакви магически чорапи, които да стоплят ледените ми крака. Страдам от буквално ледени крайници, купувала съм си термочорапи от Декатлон, ефект нулев. Какво ли не съм пила за оросяване, какви ли не ботуши и обувки купувах... особено сега в тези минусови температури ми е кошмар в нас, а навънка просто ми иде да се гръмна... Та, ако някой има същия проблем, купувал е, доволен е.. може би трябва да са вълнени чорапи, ама от истинска вълна, не някакви изкуственяци.
Виж тук https://pirinhill.com/bg/  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 8 758
Звучи смешно ама наскоро мярнах в реклама в нета (май във фейса беше) за ръкавици с реотанчета и на батерии. Нямам идея дали има и чорапи на същия принцип, но щом е такава мъка, може би да провериш...

В Лидл ги има, аз си взех миналата година за ските.
Бяха добре за стопляне.



Джобни грейки ( снимката е от някаква стара брошура, в магазините вероятно сега са други)

Също препоръчвам и чорапи от алпака и камилска вълна
https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=773080489951769& … d=127693144490510

От тази страници поръчах от вторите.

# 131
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 447
Здравейте.
Работи ли нещо на Златните,Дружба през зимата?
Интересува ме наблизо до Варна,басейн,Спа процедури,масажи?

# 132
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аквахаус на Св. Св. Константин и Елена.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 746
Взех си чорапи 70% вълна от Фемили на ул. "Железкоеа", определено се усеща доста голяма разлика спрямо памучните. И аз ще повторя - леко по-свободни кожени обувки и дебела подметка.

# 134
  • Мнения: 3 874
Фино плетени вълнени чорапи. Мерино, лама няма голямо значение. На прилични цени съм купувала от едно магазинче до аутлета на Адидас на Чаталджа, но сега го преместих на Дрин до Колхозния. Предполагам във Фемили и Мадара също ги има.
Друго е стелки от овча кожа, купувала съм ги от едно магазинче вътре в самия пазар Чаталджа.
Вълнените чорапи се общуват на босо, никакви чорапогащници под тях, те прецакват всичко. Ако е много студено слагам термобельо или вълнен клин, но не и чорапогащник

Общи условия

Активация на акаунт