шини брекети или друго

  • 452
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,ако някой знае или някой стоматолог може да ми отговори ще съм много благодарна. Ако се извади зъб,които от едната страна попринцип липсва тоест,порасна на небцето,но от другата си е редовен и си е там,което реални изкривява усмивката ми,та ако се премахне,после разстоянието с какво най-лесно може да се коригира,нужни ли са брекети и има ли по-евтин вариант?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 334
Здравейте,ако някой знае или някой стоматолог може да ми отговори ще съм много благодарна. Ако се извади зъб,които от едната страна попринцип липсва тоест,порасна на небцето,но от другата си е редовен и си е там,което реални изкривява усмивката ми,та ако се премахне,после разстоянието с какво най-лесно може да се коригира,нужни ли са брекети и има ли по-евтин вариант?
Най-добрия вариант е да посетите ортодонт.

# 2
  • Мнения: 594
От кой град сте? Имам над три годишно лечение с брекети , както и сестра ми сега и сме изключително доволни от ортодонта.

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 09:46 от Tytti

# 3
  • Мнения: 162
При липсващ зъб може да се сложи и имплант, на мястото на което не ви е поникнал, ако имате достатъчно място и захапката и подредбата на зъбите е приемлива.Или ортодонт с брекети......като ако не е голямо разстоянието и не се разваля симетрията може да не вади другия зъб и пак да ги намести, но това много зависи от състоянието на зъбите в момента.И на дентален лекар може да идете, той ще ви насочи.

Общи условия

Активация на акаунт