? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 488 880
  • 14 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 258
За апостроф натиснете бутон Fn+този с кавичките.

# 706
  • Мнения: 8 987
Сега стана. Значи първо натискам клавиша,(нищо не се появява) и след това натискам някоя буква,и се появява буквата със запетая в горният и край. Благодаря на всички. То било проста работа,стига някой да ти обясни.

# 707
  • Мнения: 4 204
Самозалепващо фолио, което не е залепено добре и лепилото му вече е изхабено.Пробвах и с Ц200, но пак не се залепи добре и ми трябва по-силно лепило.

А какво съдържа набора за супа?

# 708
  • Мнения: 12 116
А какво съдържа набора за супа?
Дробчета, сърца, воденички.

# 709
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
Тези цветя,които в момента се продават в Кауфланд кога се засаждат в градината?Зюмбюли и иглики конкретно(има и друг вид,но незнам как се казва).
Сега, но има и стайни зюмбюли, не знам кои имаш предвид. Градинските трябва да са в саксия с пръст и леко поникнали.

# 710
  • Мнения: 12 116
В градината може да засадите и игликата, и зюмбюла, но не сега. В момента те са форсирани, за да цъфтят и са много крехки. През пролетта, когато температурите са трайно над 15°С тогава може да засадите игликата, а зюмбюла ще му изсъхнат и листата, приберете го като луковица само и през октомври го засадете в градината. При отрицателните температури в момента, оставяне даже и само в автомобил за няколко часа, без отопление, ще ги усмърти.

# 711
  • Мнения: 35 109
Има ли от тези капачета за ключове, на които да си надписваш кой ключ за къде е?

# 712
  • Мнения: 68 643
От ключарско ателие си избрах. Отиваш и  си избираш. При нос имаше всевъзможни видове...

# 713
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Също има шарени ключове. Аз така си ги направих навремето, щот имах гадже ключар 😂 и много имот. Да не се бъркам.
Вече са изстрадали, ма са на 100 години. Много ме кефят цветни ключове .

# 714
  • Мнения: 4 999
Какво представлява този формуляр за здравен контрол, който трябвало да се попълни при пътуване в някои държави?

# 715
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
За всяка страна е различен, кажи за коя ти трябва?
За Германия се попълва от къде идваш, на кой адрес ще отседнеш,... такава информация.

# 716
  • София
  • Мнения: 11 566
Всяка държава си определя какво да включва, аз съм попълвала за различни държави. За някои питат само за хотел и дали си здрав и не си бил контактен. За други е имало въпроси и къде си пътувал последните два месеца, прикачва се снимка, тест, номер на полет и час на влизане и напускане на страната, как човек ще се придвижва. Тези подробните бяха за Египет, за Европа са ми искали съкратена версия, два-три въпроса и това е.

# 717
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
За Англия и дали имаш закупен ПСР тест за втория ден (ако си ваксиниран). Ако не си ваксиниран трябва да имаш закупени ПСР тестове за втори и осми ден.
На този сайт има за всяка държава: https://www.mfa.bg/bg/covid19map/Europe/United%20Kingdom

# 718
  • Мнения: 4 999
За Испания питам. Но горе долу добих представа, нищо особено и страшно значи

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Здравейте. Колко време е валидно електронното направление за ПСР след издаването му?

Общи условия

Активация на акаунт