Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 94 994
  • 989
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 930
Кодът в sprayparfums e само за Initio, Parfums de Marly и Nishane.
Вие какво се опитвате да ударите и не работи?

# 496
  • Мнения: 3 672
Кодът в sprayparfums e само за Initio, Parfums de Marly и Nishane. Вие какво се опитвате да ударите и не работи?
Знам, че си претрупана с поръчки, ама айде да четем темата, а ?Айде да я четем? SmileSmileSmile

Скрит текст:
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....
Това видя ли го ?

Искаме да ударим джакпота, ама покрай него си викаме, абе що не вземем да ударим и една Орианка: https://www.sprayparfums.com/en/product/oriana/ с код за 22%.

Имат проблем, ясно е, не  е от нас. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 15:26 от Milen™

# 497
  • Франция
  • Мнения: 898
Ти пробва ли дали става, при мен също не работи,  аз съм регистриран.
За много години и за много успешни поръчки на всички! Nature Star2
Не, не съм пробвала, ама бързам да давам съвети, за да не изпусне някой друг далаверата! Stuck Out Tongue Winking Eye
Понеже двете промоции съвпаднаха, обмислям по-скоро да уважа Sense Unique. Не съм решила все още с какво точно.

# 498
  • Мнения: 4 422
Кодът в sprayparfums e само за Initio, Parfums de Marly и Nishane. Вие какво се опитвате да ударите и не работи?
Знам, че си претрупана с поръчки, ама айде да четем темата, а ?Айде да я четем? SmileSmileSmile

Скрит текст:
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....
Това видя ли го ?

Искаме да ударим джакпота, ама покрай него си викаме, абе що не вземем да ударим и една Орианка: https://www.sprayparfums.com/en/product/oriana/ с код за 22%.

Имат проблем, ясно е, не  е от нас. Flowers Hibiscus

Delina имам в кошницата ,работи си кода при мен..

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 16:18 от bubanka

# 499
  • Мнения: 3 672
Ти пробва ли дали става, при мен също не работи,  аз съм регистриран.
За много години и за много успешни поръчки на всички! Nature Star2 Не, не съм пробвала, ама бързам да давам съвети, за да не изпусне някой друг далаверата! Stuck Out Tongue Winking Eye Понеже двете промоции съвпаднаха, обмислям по-скоро да уважа Sense Unique. Не съм решила все още с какво точно.
Така, така, и ми отговаряш и ме лъжеш, че не си решила! Айде ще ти простя този път, че не можем да почерпим от твоя изтънчен вкус. Все пак има и други, които обичаме ванилиии, цитруси и алдехидни коктейли.  Flowers Lemon

kovacheva, направи най-доброто нещо вчера, като взе Mad About You на Pierre Guillaume от Sense Unique. Flowers Hibiscus

Аз ще изчакам да го спрат от производство и тогава ще започна да го търся. Simple Smile

Мимозке, моля те, заради мен, демонстрирай ми един скрийншот, че работи? Нито Делина, нито Ориана?

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 15:44 от Milen™

# 500
  • Мнения: 2 956
Имам регистрация, отново пробвах код WINTER22 - не работи, работи само кода за мострите на стойност 30 евро ....

# 501
  • Мнения: 5 078
В Нотино ексклузивната Делина е по-евтина

# 502
  • Мнения: 2 956
В Нотино ексклузивната Делина е по-евтина
В Нотино излиза 353.90 с 2- та лева наложен платеж , а в sprayparfums 358.50, но получаваш и пет мостри подарък, които няма къде да поръчаш от тук ....визирам бг сайт

# 503
  • Мнения: 3 672
В Нотино ексклузивната Делина е по-евтина
В Нотино излиза 353.90 с 2- та лева наложен платеж , а в sprayparfums 358.50, но получаваш и пет мостри подарък, които няма къде да поръчаш от тук ....визирам бг сайт

А ти екслузива ли искаш, аз мисля Ориана.

Мострите ми от последната поръчка бяха на стойност около 100 евро. И да, няма никъде такива безплатни мостри.

# 504
# 505
  • Мнения: 3 672
Milen
Скрит текст:
Мимозке, значеш, че не съм се съмнявал, но трябва да има логика да не бачка при нас. Много странно нещо, и през Chrome пробвах и къде ли не.

# 506
  • by the sea
  • Мнения: 628
да не би да  важи само за Delina, а не за Exclusif?

# 507
  • Франция
  • Мнения: 898
А ти екслузива ли искаш, аз мисля Ориана.
Milen™, при мен кодът сработи с Ориана (с Гугъл Хром съм):

Изчисти си кукитата или пробвай от друго устройство?

# 508
  • Мнения: 3 672
А ти екслузива ли искаш, аз мисля Ориана.
Milen™, при мен кодът сработи с Ориана (с Гугъл Хром съм):
Скрит текст:
Изчисти си кукитата или пробвай от друго устройство?
Мерси Мияко, всичко изчистих, какво ли не пробвах. Другият код работи, този новия - не.

Не, че имам зор за там, но ми стана много интересно, че не бачка.

# 509
  • Мнения: 2 816
Чакам с нетърпение Boucheron Boheme от Нотино, тествах го днес на китката  и веднага се влюбих от първо помирисване. Дано се окаже и траен , че днес нищо не разбрах от трайност. 100 пъти се  мих ту с вода ту дезинфектант 🤣🤣🤣.Абе мани ще пиша като дойде.

Общи условия

Активация на акаунт