ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 108

  • 44 332
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 700
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
ТЕМА 108

Здравейте, девойки!
Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти,
обединени от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло.
Основното ни правило е, че няма универсални рецепти!
Всеки организъм е различен и реагира по различен начин на разнообразните режими.
 
Как диетуваме в нашата тема:

1) Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага, може да се включи

2) Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.  

3) Всеки да споделя какъв хранителен  и двигателен режим  прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                 
                                                                                                                  
 У С П Е Х!

Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит, било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни
Желая НИ вдъхновение, разбиране, приемане и прогрес



старата тема:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1353767

# 1
  • Мнения: 22 343
Честита Нова Година момичета!
Здрава и успешна да е!

Миналата имах план да сваля 20кг и го постигнах.
За тази амбициите са за още 10кг.

И в тази връзка моля за препоръка за нещо отводняващо.
Вече ще се гръмна...вчера пак бях на едно тегло...днес 1.2кг отгоре.
Пълен абсурд е това, защото не съм яла така че да погълна 9000ккл.
По празниците ям съвсем умерено и нямам иначе покачване на тегло...освен днес.

# 2
  • Мнения: 1 176
Честита нова тема и честита нова година!
2021 започнах на 59 кг. С броене на калории и въглехидрати от началото на годината, спининг от март, табата от Великден и стомашен вирус малко преди празниците, посрещнах бъдни вечер 50.500.
Това беше и денят, в който и за пръв път се огледах в огледалото и искрено се изкефих на бедрата си (по-старите диетуващи знаят, че Бричовете ми винаги са били финалният бос в играта).
Пътят изглеждаше така:

Надолу-нагоре, грозно, непоследователно, с подхлъзвания тук-там, последните месеци силно либерално и с нередовно мерене, както и се вижда, но пак някъде по между другото се получи.

Естествено успях да трупна 2 кила сега по празниците. Целта за новата година е да ги махна, да се установя трайно на 50 кг и най-вече да се върна пак по-последователно на по-здравословен режим.

Успех на всички и бъдете преди всичко здрави!

# 3
  • Мнения: 7 700
✨ЧНГ!✨
отчет за миналата година няма, кг са същите

за януари - моно, омад, нвд и спорт
цел - 58 кг

пожелавам ви лесно и бързо да сбъдваме мечтите си през новата година Mr. Green
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 2 518
Честита, здрава и слаба 2022!

Essentiall, на какъв ръст ги искаш трайни 50? Трудно се поддържат. Аз бях 2 год. 49-50, не се харесвах, но бях доволна. Ръст 160. Сега от 3 год.поддържам 52-51 (в този ред), но без усилия и лишения.
Пак си мечтая за 50, но само за да имам мегдан Grinning

# 5
  • Мнения: 1 176
Това май беше за мен.
На 160 ръст ги искам. Не ми е фикс идея, ако стане - стане.
Нямах конкретна цифра като цел преди да ги видя на практика. Няма да се тръшкам и ако натежа на мускул.

# 6
  • Мнения: 22 343
Успех момичета на всички в постигане на белите

pepa57, аз се боря за 60кг и даже над тях...а първа цифра 6 не съм виждала от 10години. Всъщност последния път беше преди 3г но за много кратко.
Сега обаче яко съм се амбицирала и няма да допусна да се проваля както предишните пъти. Стигам до някъде и после се отпусна.

# 7
  • Мнения: 2 518
Пардон момичета, объркаФ се Grinning Значи си с мойте габарити, Even. Успех, но и си е труд да се поддържат.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 045
Здравейте,
досега не съм се включвала в темата. Покрай празниците качих поне 3 кг. Много се ядосвам на себе си. Много съм лакома.
Аз съм 160 см. И 64 кг. Засега искам да стана 59 кг.
Единственият режим, който харесвам и мога да спазвам е Зоната. Лесна ми е и ям всичко. Днес последно ям безразборно и от утре стартирам. 😄
Успешна година на всички и дано се разделим с излишните килца 😉

# 9
  • Мнения: 3 281
Честита Нова Година, дами! Нека тази година постигнем целите си, и от там нататък пожеланията да са само да запазим постигнатото. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 25 675
За много години!
Живи и здрави и много минусчета.

Благодаря за темата.

# 11
  • Мнения: 153
За много години! 🍷 Хубаво си хапнахме и пийнахме, сега трябва да се върнем във форма отново. Не искам да се качвам на кантара, че ще се стресна. Днес съм на две кисели млека и много вода, за да изхвърля от снощи и от утре си влизам в режим с броене на калории + 5 тренировки седмично. Успех на всички! ❤

# 12
  • Мнения: 22 343
Хайде днес пак 1кг нагоре...ама сигурно е от цикъла който започна днес.
Това едно кило ще ме побърка вече искам трайно да се разкара.

# 13
  • Мнения: 3 281
При теб поне е само 1кг, при мен винаги са били 2кг плаващи Simple Smile Като се тегля изобщо не ги и смятам.

# 14
  • Мнения: 22 343
При теб поне е само 1кг, при мен винаги са били 2кг плаващи Simple Smile Като се тегля изобщо не ги и смятам.

Е как да не ги смятам те са си там.
Вече втори месец подхванах и не мога трайно да се установя където искам.

Другата седмица в Лидл пускат спортни уреди за вкъщи.  Някой пробвал ли е ластиците че ги загледах. Дали стават?

Общи условия

Активация на акаунт