Facebook / Фейсбук – 5

  • 33 980
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 084
Здравейте,не мога да си вляза в профила,изписва ми сесията изтече опитайте отново натискам ок и до там.
Това ли е,че са ти хакнали профила ?😟
Получава се. Няма нищо общо с хак.

# 421
  • София
  • Мнения: 7 869
Здравейте,не мога да си вляза в профила,изписва ми сесията изтече опитайте отново натискам ок и до там.
Това ли е,че са ти хакнали профила ?😟
Изчисти си кеша, рестартирай си браузъра и влез отново във фейса.

# 422
  • Мнения: 1 118
Здравейте,не мога да си вляза в профила,изписва ми сесията изтече опитайте отново натискам ок и до там.
Това ли е,че са ти хакнали профила ?😟

Пробвахте ли през друго устройство?

# 423
  • Мнения: 363
Здравейте,не мога да си вляза в профила,изписва ми сесията изтече опитайте отново натискам ок и до там.
Това ли е,че са ти хакнали профила ?😟
Изчисти си кеша, рестартирай си браузъра и влез отново във фейса.

Как да рестартирам браузъра?

# 424
  • Мнения: 732
Защо вече не откривам възможност да последвам някой?

# 425
  • Мнения: X
Това е опция, която човек сам избира да е активна или не.

# 426
  • Мнения: 1 698
Здравейте! Имам следния проблем и дано да има спасение. Постоянно като влизам автоматично ми излизат сторитата на мои приятели. Искам да спра това нещо. Заглушавам, но се появяват на други. Не си вра носа в чуждия живот, а заради тия сторита, все едно не спя от вълнение какво правят някои хора. Благодаря предварително на отзовалите се!

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз влизам от браузър, не от приложението, и трябва специално да пусна стори за да го видя.

# 428
  • Мнения: 54 402
Аз съм с Лайт, ако не ги отворя, нищо не виждам. А аз не гледам сторита.

# 429
  • Мнения: 1 698
Там пък има друг кусур, че не може да се пращат снимки. Май все пак ще мина на него.

# 430
  • Мнения: 54 402
Снимки може. Разговори не може. Но има Месинджър Лайт.

# 431
  • Мнения: 68 643
Нов апарат. Прехвърлих почти всички данни от стария на новия с кабел. Вкл.приложенията. фейсът също се прехвърли, но нелогнат...тоест като отворя на новия апарат, иска име и парола. Мислех че ще се прехвърли логнат? Грешни надежди, или?

На стария сме логнати във фейса. Не се помни паролата, нито мейла за регистрация, а като зададем телефанен номер, излиза стар профил вързан към този номер.

Идеи как да се влезе в същия акаунт на новото у-во?

А, и не е запомнена паролата в гугъл профила, и това проверявах...

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Има ли вече начин да се виждат всички, които са гледали сторито, което съм качила (вкл. и тези, които не са ми приятели)? Я отделно приложение, я някоя друга добавка..?

# 433
  • Мнения: 54 402
Не може да си логната винаги, при ново устройство, Тет. Дори при деинсталиране и последващо инсталиране на приложението, на един и същ телефон, пак ти иска парола.
Опитай се да си я спомниш.
Друга опция нямаш, щом с този номер е бил свързан стар профил.

# 434
  • Мнения: 68 643
На майка е. Абсурд да си спомни.
Мислех че като се прехвърля с кабел, ще "отиде" на новото у-во отворено, логнато, както е на старото. Но явно не ставало така...

Общи условия

Активация на акаунт