Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Електронни четци - Тема 26

• 2 176
  • 49
  •   1
Отговори

Анкета

Каква марка четец използвате?

Опции:

* Гласуването приключва: нд, 30 окт 2022, 19:18
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
Проблемът е, че много малко книги се предлагат в електронен вариант в България и то ако се предлагат, са някакви не особено качествени. Не разбирам защо всички нови книги, които се издават не ги предлагат и в електронен формат?

# 46
Проблемът е, че много малко книги се предлагат в електронен вариант в България и то ако се предлагат, са някакви не особено качествени. Не разбирам защо всички нови книги, които се издават не ги предлагат и в електронен формат?

Това, за съжаление, е много вярно. И аз съм се чудела. Иначе има много интересни издания на български книги и чуждестранни преводи  от различни езици, не само английски. Бих купила.

# 47
И аз откакто си имам Киндълчето съм готова да си платя и с един клик да се сдобия с електронна книга, но просто няма избор. А и напоследък също така повечето български издателски къщи са станали част от "джънк" културата така да се каже и издават хора и инфлуенсъри, които биха привлекли вниманието на масата нечетящи хора. Ами след като таргет са станали алитератите и децата, сляпо подражаващи на инфлуенсъри, много ясно, че няма да пускат електронни книги за четящата публика. Затова в бъдеще съм решила да си купувам само от антиквари книжни издания и да не финансирам издателските къщи.

# 48
Ами… от озоне ми казаха, че няма да ме огрее. Аз съм с кобо либра. Ако някой има линк с обяснение ще се радвам, ако не - след месец ми идва новият покетбук и там ще пробвам.

Озон са като Бард - електронните им книги се закупуват от мобилното им приложение за Андроид и iOS. И с Покетбук да се опитваш, пак ще постигнеш същия ефект. Следващият път опитай с Колибри, Хеликон или Библио. Директно от четеца да закупиш дадена книга от български език май е невъзможно. Ще ти трябват регистрация в сайта на Adobe, програмата Adobe Digital Edition на компютъра и после да влезеш с потребителското си име и паролата от Adobe на четеца, за да можеш да отвориш книгата. Писала съм стъпките, които трябва да се следват в този случай, нямам против да ги повторя.

# 49
Здравейте,искам да си купя вече четец,но не знам какъв.Насочила съм се към Pocketbook touch lux 5 или touch hd3.Кой да взема?

Общи условия

Активация на акаунт