Отговори
# 60
  • Мнения: 1 059
Има интересни участници, които при по-добри треньори ми е много интересно как биха прогресирали с правилните насоки. Примерно момичето с укелелето беше нагледен пример как някой с приятен и интригуващ глас може да се загроби с неправилен начин на изпълнение. Друг е въпросът дали точно Дара ще й помогне да намери правилната насока на развитие.

И само на мен ли ми става смешно колко жалвания по фейсбук има за участници, които са отпаднали? Най-вече за такива с прилично изпълнение на ниво училищен концерт. Странно ми е колко хора не могат да направят елементарна разлика между истински добър глас и изпълнение, което е що годе добре, но само откъм следване на ноти. Това, че някой не пее фалшиво и не грачи, не означава задължително, че пее добре.

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Дълбоко се съмнявам точно Дара и Галена да са способни на някакво коучване. Мъжете може би, те са стари кучета. Но като цяло тези двете са колкото да се фръцкат там, реалната работа я вършат хора зад кадър, реални подбиращи песни, занимаващи се с репетициите.  Дара и Галена са там две лица за имидж.

# 62
  • София
  • Мнения: 7 854
Аз пък си мисля, че тия треньори въобще те се занимават с изпълнителите и това го правят вокални педагози. Така, че едва ли ще очаквам Дара, Любо, Галена или Иван да направят нещо за тях.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 049
Да, не се занимават.
Ходят само като снимат за пред камерите.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България - сезон 9
 епизод 5 (01.10.2022)

# 65
  • Мнения: 2 104
На мен не ми е познато творчеството на Галена, защото не съм почиталелка. Като човек ми е симпатична и много положителна.
Обаче наскоро попаднах на неин клип по гащи и сутиен, еротично опипваща са. Но това, което ме потресе е пеенето - едно немощно мяучене с изхабен кръчмарски глас. Боже и тази жена оценява младите таланти, които в повечето случаи пеят в пъти по-добре от нея.
Гледам, че и много я предпочитат за треньор, направо ми е непонятно.

# 66
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
Галена е много привлекателна жена и привлича огромна част от мъжката аудитория.Затова е там.За треньор не я знам колко става,както и незнам какви ги говори.Да другите знам че са адски досадни.Няма как да гледам шоу от досадници.

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
Галена си има ракета-носител, която се казва Галин, плюс привлече вниманието с едно "лично" клипче, уж случайно изтекло в медиите. На пеене хич не я харесвам. Колкото и да не си падам по чалгата, тя не може да се сравни с колежките си, които сега са като класиците на нашенската чалга. Нейното и на Дара участието е чисто имиджово.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 911
Аз си помислих като започна да плаче, че бащата на децата е починал. А то какво било...
Забравила съм я тази "звезда" от стар академи.
да, сега се сетих, като видях снимката от късния ми тийн период..,:grinning: много снимки, корици и накрая какво беквокал?
https://lifestyle.bg/bulgarian/mariela-ot-star-academy-chaka-parvoto-si-dete.html

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Но това, което ме потресе е пеенето - едно немощно мяучене с изхабен кръчмарски глас. Боже и тази жена оценява младите таланти, които в повечето случаи пеят в пъти по-добре от нея.
Снощи тя се изказа точно по този начин за една от кандидатките.

# 70
  • Мнения: X
На мен ми се гледа изцяло ново жури, добре подбрано. Ама никой не ме пита Grinning Галена и Дара нямат никакъв капацитет да са там според мен, а Любо и Лечев малко ми пооръзнаха вече честно казано.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 854
На мен не ми е познато творчеството на Галена, защото не съм почиталелка. Като човек ми е симпатична и много положителна.
Обаче наскоро попаднах на неин клип по гащи и сутиен, еротично опипваща са. Но това, което ме потресе е пеенето - едно немощно мяучене с изхабен кръчмарски глас. ...
Ами типично за всички съвременни поп изпълнители (включително и някои западни). Днес повечето изпълнители продават телата си, но не и музикалните си способности.
Галена е много привлекателна жена и привлича огромна част от мъжката аудитория. Затова е там. За треньор не я знам колко става,както и незнам какви ги говори....
Ами аз вече писах тук, че те едва ли са треньори и действително са там само за участие като такива. Цялата работа я вършат после вокалните педагози, ако въобще някой се занимава със състезателите.

# 72
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
А,аз това че нашите треньори не вършат никаква работа го писах още преди няколко сезона.Няма как да вършат работа защото са евтини.А че са евтини няма съмнение.Ако бяха скъпи щяха да са забавни и знаещи и в епизодите щеше да е отделено време с работният им процес и да им чуем напътствията.

# 73
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми се струва, че пловдивчанинът Огнян е някакъв връзкар. Гласът му трепереше през цялото време и хич не пя добре.

Галена не издържа, тя трябваше да се опита да засенчи двойничката на Глория.

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 21:21 от Andariel

# 74
  • Мнения: 5 659
Учителката на Галена не можа ли с по-къса рокля да се появи?
Изглеждаше много нелепо...

Общи условия

Активация на акаунт