Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 9

  • 54 537
  • 689
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Аз бих направила П40, В30, М30. Иначе калориите ми се виждат добре, стига да са оптимални и да не се надвишават. Ако за две седмици нямаш никакъв минус, може да ги бутнеш на 1500

# 466
  • Мнения: 491
Не малко протеина дори е х2 на кг.Калориите много ме притесняват.Другото е ,че въглехидрата е повече от протеина.

# 467
  • Мнения: 9 669
Калориите ти се виждат много или малко? Каква физическа активност е заложена?

# 468
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Не малко протеина дори е х2 на кг.Калориите много ме притесняват.Другото е ,че въглехидрата е повече от протеина.
Обърни стойностите на В и П. Дали са много или малко калориите, тялото ще ти каже. Ако не реагира и няма промяна, вероятно ще трябва рестрикция. Аз примерно съм 50-52кг и на 1600калории  винаги почвам да свалям. Принципно се храня с 1800-2000калории. Организмът ми е свикнал на толкова и затова винаги като ги намаля, той реагира с понижаване на теглото. Но така работи моето тяло, а дали това ще е твоята формула, ще разбереш само като пробваш известно време

# 469
  • Мнения: 19 289
Работи ли фитнеспал при вас?
От два дена се опитвам да вкарам рецепта и не успявам.

# 470
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Работи ли фитнеспал при вас?
От два дена се опитвам да вкарам рецепта и не успявам.
Току що пробвах и вкарах рецепта за палачинки

# 471
  • Мнения: 19 289
При мен продължава да не се получава нито от тел., нито от компютъра.
Натискам enter new recipe, add ingredients една по една. В момента, в който натисна save recipe, всички съставки се изтриват и ми дава съобщение, че трябва да вкарам поне две съставки.

# 472
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
При мен продължава да не се получава нито от тел., нито от компютъра.
Натискам enter new recipe, add ingredients една по една. В момента, в който натисна save recipe, всички съставки се изтриват и ми дава съобщение, че трябва да вкарам поне две съставки.
Странно, при мен са същите стъпки, но като дам запазване и се получава

# 473
  • Мнения: 19 289
Мерси, Ани!
Явно е нещо бъгнато в профила ми. Ще пробвам освен след няколко дена пак.

# 474
  • Мнения: 1 708
Привет!
Доскоро ползвах мобилното приложение на myfitnesspal, но откакто Дъждец писа, че и през компютър е въвеждала, реших и аз да ползвам тази версия. Оказа се, че ми е по-удобно в определени ситуации да въвеждам там.
Обаче вижте какво се получава - моите настройки са 1580 калории, В/М/П - 138/53/138 и така си бяха допреди седмица, когато изведнъж се промениха. Помислих, че нещо съм правила, защото пипах настройките, но си ги оставих със същите стойности.
Вчера започвайки седмицата пак бяха така и днес влизайки в сайта пак са се променили.
На какво се дължи?

Моите настройки
Скрит текст:

Променените показатели
Скрит текст:

# 475
  • София
  • Мнения: 113
Скрит текст:
Привет!
Доскоро ползвах мобилното приложение на myfitnesspal, но откакто Дъждец писа, че и през компютър е въвеждала, реших и аз да ползвам тази версия. Оказа се, че ми е по-удобно в определени ситуации да въвеждам там.
Обаче вижте какво се получава - моите настройки са 1580 калории, В/М/П - 138/53/138 и така си бяха допреди седмица, когато изведнъж се промениха. Помислих, че нещо съм правила, защото пипах настройките, но си ги оставих със същите стойности.
Вчера започвайки седмицата пак бяха така и днес влизайки в сайта пак са се променили.
На какво се дължи?

Моите настройки
Скрит текст:

Променените показатели
Скрит текст:
[/spoiler]

Логнали сте някаква физическа дейност- съответно приложението е преизчислило калориите ви.
На втората снимка със звездичка от долу е записано You've earned 25 extra calories from exercise today

# 476
  • Мнения: 1 708
Благодаря, desid!
Огледах и разбрах как се получава Simple Smile Заблудила съм се, че ползвайки едновременно сайта и мобилното приложение е причина за това. Преди не ми е правило впечатление, но сега имам изготвени тренировъчна програма и хранителен режим, и реших да проследя храната.

В такъв случай да спра ли следенето на физическата активност? Все пак се предполага, че инструкторът е изчислил всичко, след като е изготвил за мен това съотношение между калории, В/М/П.
Ще изпълнявам тренировките, а с myfitnesspal да следя храната.

# 477
  • София
  • Мнения: 113
Не бих могла да те посъветвам.
Най - добре би било инструктора да даде насоки.

Аз лично следя само храната си с myfitnesspal, не логвам активности.

# 478
  • Мнения: 2 479
Момичета, кои са любимите ви ястия, които са обемни, но нискокалорични?
И какво съдържат?

Наскоро попаднах на една жена, германка е, има малко видеоклипове, но ми е много автентична и истинска и ме грабна, нещо което рядко ми се случва. Има само два клипа "какво ям през деня", но споделя че е свалила 40 кг за 4 години, защото е започнала да се храни както обича да яде, което води до постоянство и последователност. Стилът й на хранене много се доближава до моя - яде до обяд плодове, на обяд и на вечеря се храни с обмени и големи порции, съдържащи по малко калории, от колкото вида им предполага. През останалото време ако е хладна хапва скир, плодове, зеленчуци и други подобни на тях.
После открих още един немец, който предлага как може да се хапват любими храни, като основното количество на "вредната" храна е намалено, за сметка на зеленчуци и протеини. Има много интересни идеи. Опитах ден два така и видях, че ми пасва доста.
Та сега си търся някакви храни, които да се превърнат в навик и да са лесни, бързи и в малко калории.
За обяд си направих сьомгова пастърва с едамаме, млад зелен фасул, броколи и 30 грама фитнес хляб. Общите калории за 350, а беше доста голяма и засищаща порция.

# 479
  • Мнения: 3 293
Източник на протеин + срамно големи количества нискокалорични зеленчуци обикновено е формулата за тези обемни ястия. И от там нататък вече ги правиш по вкус и вид какъвто ти харесва.
Така се храних когато започнах да отслабвам, защото имах нужда от големи количества храна.

Общи условия

Активация на акаунт