Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 600 262
  • 7 155
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Мнения: 847
Такива светли празници наближават .
Това е съдба котенцето вие избрало за негово семейство

# 3 376
  • Мнения: 11 541
В очакване на елхата Wink

На такова ангелче му бих простила всичко. Heart Eyes

# 3 377
  • Мнения: 7 856
Само че изражението на красавеца изобщо не е ангелско, кой знае какво замисля в момента 🤣.

# 3 378
  • Мнения: 11 541
Нашата елха дори не е украсена още, но Лио вече има проблем с нея. 😁

# 3 379
  • Мнения: 7 856
Е, очаквай припаднала елха в близко време 🤣. И не слагайте стъклени играчки, че няма да оживеят. Също така трябва лампичките да са на батерии или с адаптер, а не на 220 волта.

# 3 380
  • Мнения: 11 541
Изглежда тази вечер ще се дебнем кой ще си легне пръв. Smiling Imp

# 3 381
  • Мнения: 4 949
Нашата елха дори не е украсена още, но Лио вече има проблем с нея. 😁


Ох, в къщи ще е същото. Не предчувствие, сигурна съм!
Но ако задържа ентусиазма си до 20-то число, ще е кеф..И за мен, и  за Див.Да посрещнем Коледа празнично и за двама ни игриво;)))

# 3 382
  • Мнения: 1 103
Друго си е да си пазиш яденето, някой да не ти го вземе случайно 🤣

# 3 383
  • Мнения: 5 117
Дядко Кардю спинка сладко-сладко

# 3 384
  • Мнения: 2 086
Идвам да се пльосна при белия мецанчо на пода, ще си похъркваме двамата сладко-сладко😘🥰

# 3 385
  • Мнения: 14 070
И аз едва се разделих с фъстъчка сутринта. Така сладко спеше върху мен, свита на кравайче... По цяла нощ ми спи на шията, а като се извъртях на една страна се опита да ми легне на главата. И си помислих - ей на това му викат - да ти се качат на главата. Joy Снощи я къпах, издържа геройски, нито мяука, нито драска, само два пъти се опита да избяга. Но от сешоара се уплаши и даже ме ухапа. После я завих с одеялце и я сложих върху мен. Наложи се да стана и я оставих сънена на леглото. Връщам се, а тя се нагласила в скута на мъжа ми, който гледаше мач в хола (отопляваме хола и спалнята с един климатик и вратата е постоянно отворена) и заспала. Хич не обича да стои сама. Много е сладичка. Така да не ми се стои в работата, искам да се прибера и да я гушкам. Каквато е чистичка и мека сега. Heart Eyes

# 3 386
  • Мнения: X
А у нас сега сме така и гледам много да не мърдам. 🥰🫠

# 3 387
  • Мнения: 2 086
Малък сладък пръдльо, и като един бъдещ мъж, знае къде да се намеси на топличко. Азалия, много завиждам, и хич не е благородно😘

# 3 388
  • Мнения: X
И знаеш ли кое е най-сладкото -  точно като човешко бебе издава някакви типично бебешки мъцащи звуци, от които лекинко се разтапяш, защото е толкова сладко и като го гледаш как спи, се превръщаш в пух просто. Толкова е здравословно за душата, че не е истина!

# 3 389
  • Мнения: 2 086
Разбирам те напълно🥰

Общи условия

Активация на акаунт