На море в Китен - 2022/2023 г.

  • 59 030
  • 722
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 447
Това едва ли ще спре летуващите, няма майтап, ние сме много търпелива нация. Аз до сега не съм пострадвала от чревен вирус, и децата да чукна на дърво са се разминавали.

# 376
  • Мнения: 68 642
И ние, но винаги пием само бутилирана вода по морето, и все казвам на синко да затваря добре устата в морето Simple Smile

# 377
  • Мнения: 447
Да, гледам ако в къщи сме с едни хигиенни навици, там на морето ги увеличавам по 100. Не че съм маниачка, но по-добре да се презастраховам Simple Smile

# 378
  • Мнения: 1 012
Тази тръбва стана като нарочената за к*рва сестра. Цяла редица от факти се изнесоха, обаче хората държат да вярват, че сред най-големия калабалък от плажуващи се изливат л*йна и помия, щото някъде другаде по родното море било така и щото държавните органи си затварят очите.
Ако до блок-масата в ресторанта на хотела видиш тоалетна чиния, то няма нужда от факти против необходимостта да бъде премахната от там. Същото важи и за тръбата на този плаж.
От сайта на РЗИ Бургас: 04.07.2022 г. Резултат от анализ за Ешерихия коли 234 MPN/100 cm3
Тоалетните чинии в магазините за санитарен фаянс имат толкова отношение към замърсяването с ешерихия коли, колкото и обсъжданата тръба, но нали е модерно да се ръси негативизъм.
Сигурно концесионерите са много глупави и ако от тръбата нямаше нужда, не биха направили всичко възможно да я махнат.

За тези, чиито очи и нос са вперени по-високо от равнището на тръбата: Вчера на официалната ФБ страница на гр. Китен са публикувани панорамни снимки от съединяването на крайбрежната алея. Изглежда, че ще е готова за активния сезон.
Курортът имаше нужда от такава алея за разходки.

# 379
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Здравейте. Предложете апартамент, подходящ за 3+1, максимално близо до южния плаж. Не искам ол инклузив, може да има закуска и вечеря, но не е задължително.

# 380
  • Мнения: 3
Хотел Сигма или хотел Елмар? Интересуваме ме настаняване със закуска и вечеря?

# 381
  • Мнения: 447
Хотел Сигма или хотел Елмар? Интересуваме ме настаняване със закуска и вечеря?
Елмар ✌️

# 382
  • Русе
  • Мнения: 677
Айде заровиха тръбата на Атлиман.

# 383
  • Мнения: 413
Едно бързо питане за хотел Нева,нещо май не е за ходене ,но да питам все пак,жената го е харесала и чела че има само положителни итзиви,но като прочетох в гугъл се хванх за главата,та някой ходил с преки впечатления?

# 384
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Едно бързо питане за хотел Нева,нещо май не е за ходене ,но да питам все пак,жената го е харесала и чела че има само положителни итзиви,но като прочетох в гугъл се хванх за главата,та някой ходил с преки впечатления?
Питай пусналата темата , Русалка. Беше ходила преди няколко години, беше пуснала и снимки..за мен е зачеркнат хотел. Толкова ли приемливи цени дават ? За мен има много по- нормални хотели в Китен. Не бих рискувала точно с Нева.

# 385
  • Мнения: 890
Нева не беше ли двузвездния УАИ с фафли след обяд... Laughing

# 386
  • Мнения: 667
За хотел Нева-ние сме били в реновираната част и там беше ОК. Има място за игра за децата, има басейн, който се поддържа и до тук с хубавото. Храната е под всякаква критика. Възможно най-евтините продукти. Аз изкарах на салати и плодове. Другото поне според мен не става. Има разнообрази от готвено и салати, но пак казвам -много ниско качество на храната. Единия ден опитах сирене и кашкавал и повече не посмях. За закуска предлагат палачинки(за който трябва да чакаш), мекици, банички, мюсли, плодове, салами и тем подобни. За обяд предлагат 2-3 вида супи(пак не стават), за вечеря останалото от обяд, а в някои дни има и скара. Тя става. От години се пише, че базата и местоположението им е добро, но кухнята не става. Имат и междинни закуски, но за тях не мога да кажа-не сме ги опитвали. Ако има опция без изхранване си заслужава. Иначе гаранция, че ще имате стомашни проблеми.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 21:46 от anichka_21

# 387
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да, бяхме в Нева в реновираната част, не е кой знае каква стаята. Шезлонгите крей басейна бяха мнооого малко, а храната в ресторанта не става, хем никакво разнообразие, хем и нищо особено на вкус. Аз не бих отишла отново. По-добре хотел Ариана, но в реновирани стаи.

# 388
  • Мнения: 447
На много хубаво място са тия Нева, и огромно пространство са заели, имаше до колкото помня и някакво игрище в страни, волейболно ли май. Базата е страхотна, само да има кой да я стопанисва правилно. Бяхме там преди няколко години, не бяхме отседнали там, наши близки бяха и ние им отидохме "на гости". Помня, че басейна беше ок, имаше в страни от него масички за сядане, което също беше приятно, външния бар не помня да е работил, или не съм го ползвала не знам. Нашите близки при които отидохме бяха с доста лошо впечатление от към стаите си, бяха хем в новата част, но казаха, че са малки и доста теснички за трима. Храната също не им хареса, оплакваха се и от хигиената, понеже много стаи и камериерките не насмогвали.
Сега гледам цените им са УАУ, може да са си повишили качеството.
А някой знае ли дали собствениците на Нева са купили и един друг хотел в близост, мисля че Дъбрава ли беше, нещо такова, беше на самия ъгъл към плажа, малко по-надолу от Нева.

# 389
  • Мнения: 667
Да, купили са и Дъбака. Но там е още по-зле. Не съм влизала, но хората отсядали там ползват базата на Нева(басейн, шезлонги, ресторант) и казваха, че е ужасно. Сега дали има промяна не знам.
Ние сме отсядали в реновираната част от 4 етажната сграда и мога да кажа, че нямах забележки към стаята и хигиената. Всичко вътре беше чисто ново. Мебелите миришеха на ново. Банята беше прясно фугирана. Персонала почистваше всеки ден и то съвестно. Но затревената част покрай оградата не се поддържаше добре. Имаше скъсана ратанова люлка, която беше предпоставка за нараняване(за целия престой не видях някой да я е премахнал или ремонтирал/подменил). Има достатъчно места за сядане покрай басейна и добре поддържана цветна градина. Но кухнята е много зле. Един човек бил там не ми е казал нещо различно за ресторанта. Не мога да си обясня защо не решат този проблем. От години им пишат ревюта, но ...

Общи условия

Активация на акаунт