Кой остава в жилището?

  • 3 940
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 031
Ако няма брак, но има адресна регистрация, може да остане с малолетни деца до края на отоплителния сезон, плащайки наем. Толкова може законово. После трябва да се изнесе и да си смени регистрацията.
"Ползата" от адресната регистрация в този случай е за свекървата. До смяна на адреса може да си търси наема, стига да реши да играе мръсно. Може и още неща да сътвори при добър съветник. Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 12 602
Ами значи няма повече време за губене. 10 години е стояла и е търпяла, ако трябва и още 10 ще стои и ще драпа да издрапа. Не е като да има друг вариант. Освен да намери друга детска стая, с друго мамино синче, на което да роди, с надеждата на тея години свеката да е по-близо до гушкането на букета и да няма други наследници.

То  да си търсиш добре-платена работа не става от днес за утре. А и как ще и се зарадват  ЧР с ясленче...
Едва ли има и добро образование - родила е първото на 17 г. Най много до средно да е добутала после.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 338
Авторката обаче въпреки средното образование и раждането на 18г. си скъсва задника да работи на две места. Толкоз по въпроса!

# 63
  • Мнения: 354
Защо брат му има дял в жилището, а мъжа ти няма?

# 64
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Възрастен човек да говори/пише за себе си в 3 л. ед.ч. не е много ОК според психолозите, не знам дали знаеш... Проблем е с две думи...

# 65
  • Мнения: X
Абе, жилището най-добре за мен и да се приключва интригата.

# 66
  • Мнения: 14 802
Авторката обаче въпреки средното образование и раждането на 18г. си скъсва задника да работи на две места. Толкоз по въпроса!
Работиш на две места, но нямаш възможност за квартира?!
Чини ми се, че още ергенски стаи ще ползуваш и още свекърви от 'много мили' ще се превръщат внезапно в 'зли по природа'. Само не съм сигурна дали ще те изтърпят още 10 години, този път с две деца.

# 67
  • София
  • Мнения: 35 062
Ако ставаше така с апартаментите, хората нямаше да се заробват с ипотека….

# 68
  • Мнения: X
А защо иска да се намести в жилището на свекървата, а не в на собствената си майка?

# 69
  • Мнения: 35 951
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт