Чакам с нетърпение вече да усетя малкото човече! - Термин Юли 2022 - 2

  • 23 533
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Относно косопада, не съм забелязала промени поне за момента. Може би да се дължи на фалта че ползвам един определен шампоан за подсилване, който доколкото успях да разбера е точно подходящ при хормонални промени.

Fillme, иначе аз съм с термин 05.07, в момента 14та седмица. Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 639
Потвърждавам, и аз си ги направих всичките платено. Единствено ако си по ЗК ще са ти безплатни.

@filme моят термин е 03.07.2022

Риан, тоя доктор те е заблудил. Няма изследване дето да не може да се заплати на частно. И ти гарантирам, защото тези всичките (без цито, че имам раничка и да не я дразним) вече си ги пуснах през последните 3 седмици.

# 17
  • Мнения: 60
Filme и мен си ме пропуснала с термин 24.07 Blush В понеделник съм на скрининг в 12гс. При цитонамазка АГ видя по-голяма раничка, но каза, че не е притеснителна. Иначе корема ми личи от рано, безсънието ме почна от рано.

# 18
  • Мнения: 2 161
Вече и аз се записвам при вас. Първата ми бременност беше през 2013г - момче. Март месец тази година имам мисед аборт в 9 гс. Сега съм в 7гс, чух сърцето вече.

Не съм те пропуснала. Просто не си написала. Сега те включих.

Вписала съм абсолютно всички, които са посочили дата на термин.

# 19
  • Мнения: 40
Момичета, заради антибиотика съм с гъбички. Вчера почнах Гино Певарил след консултация с АГ. Та някоя от вас ползвала ли е, имала ли е подобен проблем с предишни бременности ( тези на които нр им е първа). Като за след първи ден е по добре , но продължава да има дискомфорт.

# 20
  • Мнения: 373
И аз да си кажа на 11-ти ще се записвам на ЖК. Тогава ще съм 14г.с (по календар) иначе от ФМ ще съм 14+5 г.с.
Нямам идея дали е късно, ама така или иначе от прегледите на частно при АГ си имам пускани изследвания.
Пол не видяхме, а и не питах, сега нямам търпение дали АГ няма да види нещо 👀 😁😁😁

# 21
  • София
  • Мнения: 3 715
За гъбички миналия път ползвах Гиназол , много е добро. Но все пак се консултирай с АГ ако не наложи още нещо да приемаш. Дано ти мине от това, което си ползвала.
fillme, мерси 🤗

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Момичета, заради антибиотика съм с гъбички. Вчера почнах Гино Певарил след консултация с АГ. Та някоя от вас ползвала ли е, имала ли е подобен проблем с предишни бременности ( тези на които нр им е първа). Като за след първи ден е по добре , но продължава да има дискомфорт.
Dobchi има един гел, който научих с предната си бременност, той е безопасен за бременни дори да попадне в устатати няма да има страничен ефект.Може да е полезен за много мами с проблеми .Една собственичка на аптека ме просветли преди 16г за него ,т.к дъщеря и го ползваше докато е бременна постоянно. После след време имах проблем с гъби и говорих с АГ си и той ми обясни, че ако ползвам този гел ще мине за 14 дни вместо с Глобули за 7 дни.Аз и в момента го ползвам и изследванията са ми ок ,а имах преди това неразположение.Не искам да звучи като реклама просто споделям безопасна алтернатива, а вие винаги може да попитате АГ .Bioclin multi gin Activ gel.
Малко щипе за секунди, но после идва облекчение .Аз го ползвам и преди басейни като превенция. Надявам се да съм била полезна с малко опит и инфо и успех с лечението Blush

# 23
  • Мнения: 1 259
Аз се записах в 13+1 на ж.к. Направиха ми картон  с данни за бременността, ръст, кг.  От инвитро клиниката ме изпратиха с изследвания в 12+5, така че имах всичко готово от кръвните. Единственото,което не ми взеха е цито и микробиология/ последните са ми от октомври преди трансфера,т.е 2.5 месеца/ и т.к. слагам циклогест сега щяха да се компрометират резултатите, така че живот и здраве на следващата консултация. От години ходя само на частно, за съжаление не виждам адекватност в услугите,които АГ специалистите предлагат по ЗК и съм си патила с такива "професионалисти" + висене и чакане за направления при личната и после пак, не мерси Simple Smile

Нямам опит с предишни бременности, но преди 2 години и нещо бях влязла в един порочен кръг с гъбички заради дълъг прием на антибиотици, много неща пробвах, но само Гинопеварил ми помогна тогава.

# 24
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
Аз съм голям фен на Биоклин гела, но НИКОГА не бих го ползвала при бременност. Той е с83% екстракт от алое, а то е противопоказно и свързвано с аборти.
На мен ми изписаха макмирор за 6 дни за к.тропикалис, но само я открихме на МБ, нямам оплаквания.

Момичета, заради антибиотика съм с гъбички. Вчера почнах Гино Певарил след консултация с АГ. Та някоя от вас ползвала ли е, имала ли е подобен проблем с предишни бременности ( тези на които нр им е първа). Като за след първи ден е по добре , но продължава да има дискомфорт.
Dobchi има един гел, който научих с предната си бременност, той е безопасен за бременни дори да попадне в устатати няма да има страничен ефект.Може да е полезен за много мами с проблеми .Една собственичка на аптека ме просветли преди 16г за него ,т.к дъщеря и го ползваше докато е бременна постоянно. После след време имах проблем с гъби и говорих с АГ си и той ми обясни, че ако ползвам този гел ще мине за 14 дни вместо с Глобули за 7 дни.Аз и в момента го ползвам и изследванията са ми ок ,а имах преди това неразположение.Не искам да звучи като реклама просто споделям безопасна алтернатива, а вие винаги може да попитате АГ .Bioclin multi gin Activ gel.
Малко щипе за секунди, но после идва облекчение .Аз го ползвам и преди басейни като превенция. Надявам се да съм била полезна с малко опит и инфо и успех с лечението Blush

# 25
  • Мнения: 2 585
На мен за кандида в следствие на антибиотик ми изписаха Клотримазол глобули /бях още 5 г.с./. Беше ме страх да ги слагам, но пък ми казаха, че гъбичката е не по-малко опасна. Предписаха ми ги за 7 дни, аз от страх ги слагах само 4. Следващата микробиология ми беше чиста.
В темата за бързи въпрос за бременноста във форума обсъждахме вчера точно гъбичките, ако някой иска да погледне.

# 26
  • Мнения: 77
Аз съм 13г.с. и другата седмица съм при личния за направление за записване по ЗК. Не смятам, че съм закъсняла със записването. Тъй като се следя на частно и във вторник съм на БХС + кръвни, но съм все още в търсене на подходящ специалист за ЖК. Доктора ми ме препраща към 1 АГ болница София и др Гогова, но все още проучвам за добра болница и специалист, тъй като съм доста скептично настроена.

Относно косопада- септември бях с Ковид и около месец, два след него започна ужаса с косопада. В момента може би, от хормоните, но положението е катастрофално. Нито хапчета, нито бабено рецепти, нито шампоани не помагат. Така, че съм се премирила и се надявам, все пак да ми остане някаква косица.

# 27
  • Мнения: 328
Здравейте, честита нова темичка!
Аз имам въпрос към момичетата от София, дали има такива, които сте били на ФМ при д-р Павлова в МЦ Марковс. И ако да, ако може да споделите как протича прегледа, в коя седмица бяхте, коментира ли пол и след това диск само със снимки ли ви дадоха, или имаше и видео? Ще съм ви много благодарна 🥰

# 28
  • Мнения: 1 454
Здравейте момичета, ще се радвам и аз да се включа при вас. Аз влизам в 12та седмица утре. Термин 29.07. 2022.
Малко и за мен. Процедура ИКСИ. Живея в Англия, смятам че повечето от вас знаят колко е трудно тук от гледна точка на вниманието което получаваме от лекарите. За тях почти всичко е божа работа. Затова и имам нужда понякога от мнение, успокоение и просто разговор с някой който може да ме разбере.
Аз съм с доста голям хематом, от деня в който си направих теста кървя. Но вече нещата да по добре. Няма да изпадам в подробности. Следващата седмица очаквам и първия скрининг. Моля се всичко да е наред. Както и на всички останали желая успех, леко бременеене и прекрасни летни бебчета. Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverHug

Последна редакция: нд, 09 яну 2022, 12:14 от Magic1720

# 29
  • Мнения: 399
Аз бях на фетална при д-р Павлова в МЦ Марковс в 12+3 и съм много доволна. Естествено и там го има обичайното забавяне в часа, поне при мен беше около 30-40 минути. Самата лекарка е много подробна, докато разглежда плода обяснява какво вижда, какво означава това и пр. Преди да даде предположение за пола ме попита два пъти дали искам да коментира и при положителен отговор от мен каза на 90% какъв е и защо. Накрая ми даде диск със снимки, без видео за съжаление, но и от хубавите снимки сме много доволни с таткото. Преди да започне прегледа ми каза, че ако се наложи може да използва вагиналния ехограф, но бебчето си беше застанало мирно така че не се наложи и ме гледа през коремния. 😀 Самият прегледа продължи около 30-40 минути, след това ме прати в Майчин дом да дам кръв за БХС и ми даде нейният номер, за да й пратя резултата като излезне. Живот и здраве, твърдо съм решила следващите ФМ да ги правя отново при нея. 
Здравейте, честита нова темичка!
Аз имам въпрос към момичетата от София, дали има такива, които сте били на ФМ при д-р Павлова в МЦ Марковс. И ако да, ако може да споделите как протича прегледа, в коя седмица бяхте, коментира ли пол и след това диск само със снимки ли ви дадоха, или имаше и видео? Ще съм ви много благодарна 🥰

Общи условия

Активация на акаунт