Съвети за грим

  • 609
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Имам нужда от съвет относно цветовете на грима- по-точно сенките и червилото. Според вас какви цветове отиват на хора със светла кожа, лунички и тъмно руса - светло кестенява коса? Каквито и цветове да си взема все ми се струва,че не ми стоят добре защото съм твърде светла и всичките ми гримове събират прах докато не реша да ги изхвърля. Тестери не пробвам върху кожата си защото ми е неприятно и всичко пробвам на ръката  Confused
Пропуснах да кажа,че съм с кафяви очи.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 16:18 от Jaime

# 1
  • Мнения: 39
То това с грима е много индивидуално и сега все едно ще ти гледам на ръка /е не, че мога/, но ще се пробвам. За червило пробвай естествени цветове може и перлени или такива, които стоят  само като блясък. За очите пробвай нещо в кафявата гама. После сподели какъв е резултата.

# 2
  • Мнения: 1 986
 И аз си мислех за бежово-кафявата или златиста гама Thinking

# 3
  • Мнения: 2 407
Бежави, зелени- маслено, кафяви.За червило нещо прасковено.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Всичко е много индивидуално - затова трябва да се пробва.
Кафяво, но толкова нюанси има на кафявото.
Аз съм със зелени очи - и по правило  трябва много добре да ми стоят лилави, виолетови сенки...да ама не. Не ми стоят добре.
Известно е че зелени сенки не са най-удачният вариант за зелени очи, но цяло лято ходех  със зелен грим и много се харесвах.
Така, че всичко зависи от тона и нюанса.
От 5 купени цвята обикновенно само един ми стои добре. В магазина, колкото и да го гледам, не го ли нанеса на лицето , нищо немога да преценя....затова имам и толкова много козметични чанти пълни с какво ли не и все подарявам на приятелки по нещо. Wink

# 5
  • Мнения: 3 447
Не съм фенка на кафявите сенки - в повечето случаи придават уморен вид. Единствено на сини очи ми харесват, рамкират окото много хубаво. Бих ти препоръчала златисто - леко и светло златисто, не бронзово. Придава блясък и озарява погледа, и стои добре на всякакъв цвят очи  Peace

# 6
  • Мнения: 9 063
По светли тонове или неутрални - по-добре.
Тъмните цветове състаряват.

# 7
  • Мнения: 2 897
Пусни снимка,ако имаш възможност Peace
Иначе по така описаното,за очите-златисто,прасковено,бежово,някои нюанси на зеленото...
Използвай светло-бежов фдт,матирай с прахообразна пудра.Веждите можеш леко да подчертаеш с кафяв молив,щом си с тъмни очи.
За скулите може да използваш мек розово-кафяв тон.
За червилото-можеш да си позволиш и по-тъмни цветове-кайсиево-червено,карамелено-кафяво,т.е-много цвят върху устните,малко върху клепачите-получава се чудесен контраст Peace
Това ми идва на ум на примависта Peace

# 8
  • Мнения: 1 568
Имам нужда от съвет относно цветовете на грима- по-точно сенките и червилото. Според вас какви цветове отиват на хора със светла кожа, лунички и тъмно руса - светло кестенява коса? Каквито и цветове да си взема все ми се струва,че не ми стоят добре защото съм твърде светла и всичките ми гримове събират прах докато не реша да ги изхвърля. Тестери не пробвам върху кожата си защото ми е неприятно и всичко пробвам на ръката  Confused
Пропуснах да кажа,че съм с кафяви очи.



пусни една снимка!

# 9
  • Мнения: 208
Нямам снимка в момента. Благодаря ви за отговорите   bouquet. Мисля да пробвам златистите  и прасковени нюанси  Simple Smile Досега не съм си взимала такива и ще обиколя магазините тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт