"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 33 090
  • 647
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 745
О, не съм видяла, че така са писали за Вера и Тудор! Ама те може нарочно да го казват, за да може после да ни е по-гадно като я гръмнат или да имат предвид, че до смъртта ще са заедно. Един вид няма да се разделят , но това не гарантира, че тя ще живее.

Значи в оригинала Бебе обича Магда и би я спасил , но Вера не?

# 556
  • Мнения: 1 419
О, не съм видяла, че така са писали за Вера и Тудор! Ама те може нарочно да го казват, за да може после да ни е по-гадно като я гръмнат или да имат предвид, че до смъртта ще са заедно. Един вид няма да се разделят , но това не гарантира, че тя ще живее.

Значи в оригинала Бебе обича Магда и би я спасил , но Вера не?
Изпуснала съм в началото за Вера, щото нали аз си го мисля и викам ще разберат, извинявай, че те обърках🙈 Връзката им доста напредва в сезон 1, затова мисля, че е вярно. В оригинала Мелек се оказа щерка на Касапина, затова ще и прости си мисля! То и Денис е потвърдил в едно интервю, че няма кой знае какви разлики за сезон 2.

# 557
  • Мнения: 4 445
Ако искате да знаете историята на Вера в оригинала, отворете, иначе НЕ!
Скрит текст:
Тя е биологична дъщеря на Касапина. Майка й се опитва да избяга от него, събира се с друг мъж, но Касапина ги намира и убива. Първо мисли, че момиченцето е дъщеря на другия и затова я зарязва на улицата, където тя среща Давид. После след като разбира, че му е биологична дъщеря, я прибира да се грижи за нея. Тя по-натам разбира истината и е потресена, разбира се.

# 558
  • Мнения: 5 745
Надявам се тук да не му е истинска дъщеря, не искам да има нищо общо с този човек. Но дори да му е не е нейна вина, просто ще се чувства по-зле.
Какво е патвърдил Тудор, че няма разлики със сезон 2 в оригинала ли? Тоест ще убият Вера 😭, аз не искам да гледам.

# 559
  • Мнения: 4 445
Те трудно ще избягат от този развой на нещата, защото това доста трябва да промени последната 1/4 от сериала.

# 560
  • Мнения: 1 419
Надявам се тук да не му е истинска дъщеря, не искам да има нищо общо с този човек. Но дори да му е не е нейна вина, просто ще се чувства по-зле.
Какво е патвърдил Тудор, че няма разлики със сезон 2 в оригинала ли? Тоест ще убият Вера 😭, аз не искам да гледам.
https://tvnovellas.blogspot.com/2023/02/blog-post_2.html?m=1
Как ги правите тези спойлър текстове?🤔

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 00:48 от ThankYou

# 561
  • Мнения: 5 745
Знаех си, че Касапинът е карал хората да бият деца и да ги карат да просят, а после уж ги спасява... мръсник. Колко хитро, защо да взема голям оформен човек, който може да го предаде и никога няма да му има напълно доверие, когато може сам да си създаде такъв. И накрая убива единствения, който знае това, за да не може да се разкрие.

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 22:41 от T.Valcheva

# 562
  • Мнения: 1 419
Толкова ме кефи актьора в ролята на Бебе🙂 Много добре пресъздава ролята си!

# 563
  • Мнения: 4 445
Не знам, може би съм позабравила турския сериал, обаче мисля че там шефът на Сарп не беше толкова тъп. Тук целият му екип е по-адекватен от него. Joy

# 564
  • Мнения: 1 419
Не знам, може би съм позабравила турския сериал, обаче мисля че там шефът на Сарп не беше толкова тъп. Тук целият му екип е по-адекватен от него. Joy
Сякаш единствените в час са Пеликана и Юлика😂

# 565
  • Мнения: 5 745
Турския не съм гледала , но беше абсурдно как Костойо започва да обвинява момичето в конспирация и дори не се замисля....и защо изобщо споделя с екипа си тези неща!?  Ако трябва да ги изхвърли всичките без обяснения и да наеме нови, да ги ограничи, да ги постави в различни ситуации, а той повярва, че след като един обвинява другия то непременно първия е къртицата? Защо... нали все пак един от тях наистина Е, тогава е 50/50, че може да казва истината, а не да топи колегата, защото той е къртицата. Не мога да повярвам, че убиха момчето заради некадърност.
А Бебе как само умело манипулира и вменява вина "ти нямаш грях, ама аз заради кого убих!?". Ами заради себе си, бре Бебе, заради себе си.

О Вера е ревнувала затова се държа така студено, и дори не се замисли че моята любов, може да е човекът , на когото той докладва, ако е полицай?? Тя сякаш съвсем забрави тези си съмнения. И защо майка му първия път е мълчала, а сега започна да говори на секундата без да чуе кой е от другата страна?
Но им прощавам, че защото бяха сладки и много хубави целувки. ❤

# 566
  • Мнения: 1 419
Турския не съм гледала , но беше абсурдно как Костойо започва да обвинява момичето в конспирация и дори не се замисля....и защо изобщо споделя с екипа си тези неща!?  Ако трябва да ги изхвърли всичките без обяснения и да наеме нови, да ги ограничи, да ги постави в различни ситуации, а той повярва, че след като един обвинява другия то непременно първия е къртицата? Защо... нали все пак един от тях наистина Е, тогава е 50/50, че може да казва истината, а не да топи колегата, защото той е къртицата. Не мога да повярвам, че убиха момчето заради некадърност.
А Бебе как само умело манипулира и вменяма вина "ти нямаш грях, ама аз заради кого убих!?". Ами заради себе си, бре Бебе, заради себе си.

О Вера е ревнувала затова се държа така студено, и дори не се замисли че моята любов, може да е човекът , на когото той докладва, ако е полицай?? Тя сякаш съвсем забрави тези си съмнения. И защо майка му първия път е мълчала, а сега започна да говори на секундата без да чуе кой е от другата страна?
Но им прощавам, че защото бяха сладки и много хубави целувки. ❤
Определено и аз гледам сцените им със сърца в очите❤ Но и аз да бях в такъв момент нямаше да се замисля за това!

# 567
  • Мнения: 27 464
Като ви чета Тудор и Вера преживяват любов.
В оригинала не беше толкова силна. Нямаше и нежни сцени.
Мелек е щерка на кебапчията затова трепери над нея.
В румънската версия ще е така. Защо не са заснели един сезон с повече епизоди и да няма втори.
Като знам и съм гледала каста в турския не са ми толкова завладяващи румънците. Не че не играят добре, но..
Затова спрях и да гледам. Не ме залепи за екрана.

# 568
  • Мнения: 5 745
Отделите, които се борят с престъпността не трябва ли да бъдат с досие всички хора и психолози да работят с тях. Ако шефа подозира, че.има къртица да сподели на неговия шеф и на по-горно ниво да разследват. Бебе има човек за всичко, добър в различна сфера. И защо не е сложил под прикритие някой страшен, черен с брада, а това момче, което изобщо не прилича на престъпник. Защо е наел айти да търси кой е публикувал статиите, а не кара биячите си или Вера. Защото е умен. А Костойо буквално се оправя сам самичък, хитър ход да сложи и той къртица, но с това разследване направо... нямам думи. То така ще избият целия отдел и няма да стигнат до истинската.

Вера и Тудор са неповторими и са много много красиви, доста по-красиви от турските, които са играли ролите им.

# 569
  • Мнения: 4 445
Аз си предпочитам турските Сарп и Мелек като визия, особено Мелек беше страшна красавица!
А комисар Юсуф там помня, че ми вдъхваше респект, а тук ми е пълна смешка.

Общи условия

Активация на акаунт