Филм на 2021-та

  • 3 665
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 175
Пете, номинираш ли Спайди или ти остава само Дюн?

Акаша,
да, всеки може да си промени мнението и да пусне нов пост с допълнения или изцяло нова класация.

# 16
  • Мнения: 36 482
Да, номинирам го. Не съм впечатлена, но тъй като нямам много какво да номинирам, нека остане.
Нито един от другите филми, които гледах през годината, не ми хареса кой знае колко. За Шанг Чи не мисля, че е за малинка, но и не беше нещо много интересно.

# 17
  • Мнения: 251
отзиви за "Домът на Гучи" ?

# 18
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Добавям

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
Don't look up
Dune
Last night in Soho

За сега тези, ако до края на месеца нещо друго ми хареса ще допълня.

# 20
  • Мнения: 17
Spider-Man: No Way Home
Luca

# 21
  • Мнения: X
Dune
PIG
The Power of The Dog
Don't Look Up

Други филми, които се споменават тук, са ми в списъка To Watch, но още не съм ги гледала.

# 22
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Добавям

Dune
Nitram
Pig
Don't Look Up
The Power of The Dog


и обещавам, че повече няма да променям скоро, че прекалих. Чак ден, два преди крайния срок, ако не забравя и ако има защо.

# 23
  • Мнения: 1 997
Don't Look Up
The Power of The Dog
Dune
CODA
The Mauritanian

Land и Nobody също много ми допаднаха, но не чак да ги номинирам за филм на годината
Нитрам "трудно" го изгледах, беше ми предвидим, но разбуди доста дискусии в компанията ми.

отзиви за "Домът на Гучи" ?
За мен беше един красив филм, но излишно дълъъъъъг. На края на прожекцията компанията която го гледахме, се оказа че всички са искали да си тръгнат по-рано и заради другите не са го направили Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 742
CODA
SWAN SONG
DRIVE MY CAR
Don't Look Up

# 25
  • Мнения: 1 997
Тъкмо за него влизах да го добавя !

# 26
  • София
  • Мнения: 27 175
Удължавам срока за гласуване до 20 март, за да влезем в оскаровата седмица с тема за гласуване.
Ще имате и повече време да гледате филми.
Аз покрай олимпиадата отново изостанах с доста заглавия.

# 27
  • Мнения: X
Dune
PIG
The Power of The Dog
Don't Look Up


Добавям Kind Richard към списъка. Забавен, вдъхновяващ, затрогващ. Една ли има по-подходящ от Уил Смит да изиграе ролята на Ричард Уилямс, който има план за своите дъщери още преди раждането им. Историята е невероятна.

# 28
  • Мнения: 2 542
The Power of The Dog
Don't Look Up

И съм все още в търсене на третият.
Дюн не е моя жанр.
А и в скоби да изкажа благодарност на Дяволчето за темата и брилятният анализ Силата на кучето.
Адмирации!  Снощи го гледах, днес четох спойлерите. Брилянтно си описал всичко, което видях и усетих и аз.

# 29
  • Мнения: 1 997
Kind Richard едва ли има по-подходящ от Уил Смит да изиграе ролята на Ричард Уилямс
Hands Thumbsup
А и в скоби да изкажа благодарност на Дяволчето за темата и брилятният анализ Силата на кучето.
Адмирации!  Снощи го гледах, днес четох спойлерите. Брилянтно си описал всичко, което видях и усетих и аз.
къде къде ?!? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт