Женкар

  • 8 669
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Излизам с мъж с репутация на отявлен женкар. Имам симпатии и желание да го опозная, но се опасявам да не съм поредната му бройка, не искам да му позволя да се възползва от мен, но същевременно смятам сексът за нормална част от едно общуване и опознаване. Предстои ни трета среща и знам, че ще очаква интимност. Аз самата не зная как да постъпя- как и колко да отложа този момент. На коя среща е нормално да се случи?

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Има ли правило, че на 3та среща трябва да се пуска на мъж и обезателно да му се играе по свирката (във всякакъв смисъл Smiley)?!

# 2
  • Мнения: 3 010
Той ще очаква интимност, а ти какво си, надуваема кукла, куртизанка, обслужващ персонал? А ти какво очакваш? Прави ли ти се секс? Заминава ли ти с този? Интересен ли ти е? Защо неговите очаквания са ти по-важни от твоите?
На коя среща се прави секс е отживелица и не е важно.

# 3
  • Мнения: 6 764
Възползвай се ти от него като ти е тръпка. Интимност се очаква, когато си ок с това, не според номер среща.

# 4
  • Мнения: 771
Според мен, няма значение дали е на първа, трета, пета или десета среща. Ако няма интерес към теб сериозен, няма да се прояви и да го бавиш.

Ако искаш да спиш с него, спи. Пускаме те.

Мен ме интересуват подробностите, около него. Можем да дадем по-подробен съвет, а пък, ако е някакъв свръх Дон Жуан, някоя от нас може да го разпознае.

# 5
  • Мнения: 2 147
Тез' американски сериали бъгнАха младите. Преди тях това "правило" за секс на третата среща не бях го и чувала.

Правиш, каквото искаш и усещаш, правила във взаимоотношенията няма. Това не е таблицата за умножение или Питагоровата теорема.

# 6
  • Мнения: X
Сексът на първата среща. Ако не се стигне до секс, то има ли въобще някакво привличане и тръпка? Да не сте на по 15? Аз 3 срещи няма да се занимавам - излизаш със женкар, ама не иска секс? Малко ми е странно. Май сте от прованса - не вярвай на всичко, което ти се каже, дори и да ти е подшушнато.

# 7
  • Мнения: 1 436
А ти какви очаквания имаш относно отношенията ти с този човек? Ако искаш само компания и секс от време на време, няма никакъв проблем. В този случай обаче трябва да знаеш, че си само и единствено бройка, както и че по същото време ще има и други дами в компанията на този мъж. Което лично аз не намирам за особено здравословно, най-малкото.
Проблем би имало ако хлътнеш сериозно по него. От сега ти е ясно що за стока е, да не ти се налага да преглъщаш негови бъдещи забежки.
В случай, че човекът е приятна компания и си пасваме донякъде, аз лично бих дала шанс на такива отношения, но само и единствено до границата на доброто познанство и приятелство. За по-сериозни отношения, твърдо не.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 987
Ако е женкар, номерът на срещата няма значение.

# 9
  • Мнения: 46 492
Подходи егоистично, ако ти се прави секс, прави. Дали е женкар или не, никой не може да каже дали ще излезе нещо от връзката.

По-скоро гледай да не хлътнеш и да се заразиш с нещо. Презервативи.

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 096
По-добре не се навивай, че ще очаква секс от тебе. А ако не очаква? Ако ти го поканиш у вас и той се измъкне с това, че утре е на работа?
Ако му предложиш да пиете нещо у тях и той ти откаже, оправдавайки се, че не е изчистил?

# 11
  • Мнения: 921
Много по-добре е да те зареже след третата среща, отколкото да те заблуждава с месеци или години, че си по-специална, и накрая да установиш, че се среща с други жени.

Не мисли, че ако отлагаш секса, междувременно той ще те опознае и ще те хареса сериозно. Такива не се променят.

# 12
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Ако е чак толкова голям женкар и бройкаджия, до сега вече да сте правили секс. Не се навивай и дай на човека шанс, ако ти харесва и го искаш. И аз преди години се виждах с един женкар, който още на първата среща директно си поиска. И на мен ми се забавляваше, та.. Но бях наясно какъв е и че не е нищо сериозно.

# 13
  • SF
  • Мнения: 21 096
А кой го е определил като такъв? Той сам ли се хвали или някоя бивша "бройка" е стигнала до този извод?

# 14
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Сваляше де що мърда, и колегите му го знаеха и го разправяха. Изобщо.. Close Обаче пък си го биваше. Sweat Smile

# 15
  • София
  • Мнения: 38 431
И на мен ми стана интересно - откъде идва тази безценна информация, че бил женкар?

# 16
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Не съм оптимист относно връзка с женкар ( ако наистина е такъв), но нищо не пречи да пробваш, да се опариш, или да се разочароваш. Като ти е интересен, пробвай го. Ако го желаеш, няма правило относно секса, може и на първата среща. Ако и двамата го искате, не виждам защо не. Тамън ще видиш дали става, да не си губиш времето и за по- нататък.

# 17
  • SF
  • Мнения: 21 096
Сваляше де що мърда, и колегите му го знаеха и го разправяха. Изобщо.. Close Обаче пък си го биваше. Sweat Smile

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Въпросът беше към момичето, което ще излиза на среща с женкаря. Simple Smile

А това, че сваля наред, не е задължително да го прави женкар. Може да е отчаян.
Не знам каква е дефиницията за женкар. Според мене, всеки, който си хареса друга жена, докато е във връзка, може да се обзаведе с определението "женкар". И за жени има класически определения, ако в понеделник излезе на среща с мъж, не го хареса и в петък излезе на среща с друг мъж, който може да е приятел, приятел на приятел, познат, част от обща компания, колега, ухажор, женкар, ценител...

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
О, да, наясно съм за тия неща, но този определено си беше наистина класически женкар и не само сваляше, а си и действаше. Доста обигран с две думи.. Sweat Smile

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Тези симпатии и желание да го опознаваш + секс, почти сигурно водят до влюбване, нали знаеш? Та ако си сигурна в репутацията му, си задай въпроса искаш ли да бъдеш влюбена в човек, с който е малко вероятно да имаш сериозни отношения. Цената ще я платиш ти накрая.

# 20
  • Мнения: 4
Esmee, вече ме е поканил в дома си. Говорим за човек, който демонстрира силни симпатии към мен.

А относно това откъде знам какъв е- говори се, виждала съм с какви жени е излизал. Обича забавленията и красивите жени.

Не съм толкова млада и наивна да мисля, че съм нещо по-специално и че точно аз ще го променя. Но дори и на този тип мъже ергенският начин на живот им омръзва и си намират майстора.

Elunaria, преживяла съм доста разочарования. Не мисля, че ще се влюбя (толкова лесно). Просто никак няма да ми бъде приятно след цялото това гонене, да преспи с мен 1-2-3 пъти и да не ме потърси повече.

# 21
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Не е невъзможно да се случи. Има мъже, които могат да гонят и с месеци и пак да се изнижат, когато постигнат своето. Гаранции нямаш.

# 22
  • Мнения: X
Ако си търсиш забавлението, давай! На мен не би ми пукало женкар ли е, какъв е, ако ме кефи ще му уважа поканата за у тях. Ама аз се влюбвам трудно и умея да деля секса от любовта. Ако ти не успяваш и ще се чувстваш тъпо като спре да те търси.. тогава недей.

# 23
  • Мнения: 59
Намират си майстора, но за малко. Simple Smile

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 096
Lovestories, не ни се сърди. Ние не знаем колко си голяма и зряла. Темата, която пускаш и въпросът, който задаваш, малко подвеждат. Аз мислех, че едва ли не ти е първо-второ излизане с мъж.
Ако си голяма и знаеш какво правиш, игнорирай постовете ми. Очевидно не са били подходящи.

# 25
  • Мнения: 6 577
А ти какви очаквания имаш относно отношенията ти с този човек?
Скрит текст:
Ако искаш само компания и секс от време на време, няма никакъв проблем. В този случай обаче трябва да знаеш, че си само и единствено бройка, както и че по същото време ще има и други дами в компанията на този мъж. Което лично аз не намирам за особено здравословно, най-малкото.
Проблем би имало ако хлътнеш сериозно по него. От сега ти е ясно що за стока е, да не ти се налага да преглъщаш негови бъдещи забежки.
В случай, че човекът е приятна компания и си пасваме донякъде, аз лично бих дала шанс на такива отношения, но само и единствено до границата на доброто познанство и приятелство. За по-сериозни отношения, твърдо не.

Ха, въпросът на хилядолетието. Какво очаква една жена от един мъж?

Човека, който отговори на този въпрос ще е втория Исус.

# 26
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Хората са различни, имат различни очаквания и разбирания. Няма понятия като "една жена - един мъж". Та въпросът е съвсем логичен - какво очаква и иска тя от тези отношения.

# 27
  • Мнения: 4
Не се сърдя, благодаря на всяка една от вас за споделенето мнение и съвет.

Рано е да говорим за очаквания, не го познавам достатъчно добре.
Не търся само забавление. Искам да дам шанс на нови отношения, а колко сериозни и дългосрочни ще бъдат- времето ще покаже.

Но ако сега си легна с него, ще се чувствам сякаш съм се дала прекалено лесно, и той няма да види стойност в мен. Ще съм една от всички останали. Бързо ще загуби интерес. Мисля, че точно първоначалните ми откази да изляза с него го заинтригуваха.

# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
От вчера и днес имам две покани за гости. За едното предполагам какви са желанията, за другото не съм сигурна, защото е от човек, с който се познаваме от 15 години и нагоре. И на двете отказвам и се правя на ударена, защото не знам каква е идеята - наистина ли филм и вечеря или някой ще се окаже готов да сваля гащите, а аз изобщо да не съм там за това. Ще се окажа в доста неудобна ситуация, в която не искам да съм.

В твоят случай обаче е 99.9% сигурно, че има такива намерения. ЩЕ СЕ окажеш в тази ситуация. Така че мисли дали искаш да излизаш от нея или не. Дали ти самата си готова за тази крачка или не. Пак ти казвам, той може да загуби интерес и след 5 месеца игра на гоненица. Но може и да се влюби. Ако имаше точни отговори на тези въпроси от самото начало, щеше да е много лесно  и никой нямаше да има проблеми, не мислиш ли?

# 29
  • Мнения: 2 147
Според твоето описание дотук, звучи като човек, който е заинтригуван да си гони плячката и да я хване. Писаха и по-горе, че такива мъже има много. Гонитбата им е тръпка и като си постигнат целта, губят интерес. Много е илюзорна надеждата точно ти да му станеш майстор, доста рискован залог е това. Щом не се чувстваш готова да спиш с него, недей. Ако той има по-сериозен интерес, това няма да го откаже си мисля аз. Ако няма, съответно това няма да го "спечели". Поизчакай и го прецени по-добре.

# 30
  • Мнения: X
Но ако сега си легна с него, ще се чувствам сякаш съм се дала прекалено лесно, и той няма да види стойност в мен. Ще съм една от всички останали. Бързо ще загуби интерес. Мисля, че точно първоначалните ми откази да изляза с него го заинтригуваха.

Ми, не - не мисля. Ако иска само секс, си е казал - Тази на каква ми се прави, ще я уважа и нея.

Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.

Това кой с какви е излизал, няма как да знаеш. Няма как да знаеш жена с къса поличка фешън фрийк ли е или е "лесна".  Не си позволявай да даваш оценки на непознати за теб хора заради начина, по който са решили да изглеждат.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Но ако сега си легна с него, ще се чувствам сякаш съм се дала прекалено лесно, и той няма да види стойност в мен. Ще съм една от всички останали. Бързо ще загуби интерес. Мисля, че точно първоначалните ми откази да изляза с него го заинтригуваха.
Той стойност може и никога в никоя жена да не види. Независимо дали я е заковал на 1ва среща или на 15та среща. Дали е умна или тъпа. Дали прави научни открития или работи "бръмчалка". Женкарите и кОрв@рите не търсят стойност...търсят дупки и бързи емоции. Наркоманска работа Bowtie

# 32
  • Мнения: 59
Аз съм на мнение, че колкото и дълго да му бягаш, моментът със загубата на интерес е неизбежен. Може да се заържи по-дълго при теб като трудно извоювана плячка, но рано или късно инстинктът за лов отново се обажда.

# 33
  • Мнения: 6 577
Цитат
Хората са различни, имат различни очаквания и разбирания.
Няма понятия като "една жена - един мъж".
Скрит текст:
Та въпросът е съвсем логичен - какво очаква и иска тя от тези отношения.

Да, вероятно е в нечии ограничени светове понятийната система да се окаже твърде бедна.

# 34
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Нещо си се объркал, James42.

# 35
  • Мнения: 2 147
Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.
Flushed Добре, че не разсъждават така всички мъже, че щях да си ходя непорочна и на тези години. Close

# 36
  • Мнения: 793
Щом е женкар, няма точно с липса на секс да го привлечеш... Иначе на сериозна връзка не се надявай с такъв. Виж, от останалото ще си доволна, щом има репутация. Ако се опасяваш, че ще си използвана, по-добре си свери часовника дали и теб те устройва да го използваш. Ако си от влюбчивите, го оставяй да си играе с играчи от неговата лига.

# 37
  • Мнения: 3 326
Не разбрах от къде знаеш,че ще очаква интимност. Говорили сте си, писали сте си някакви закачки? Ами, ако те изненада и се окаже, че не очаква? Всъщност ти какво искаш да се случи? Той да те иска, а ти да се правиш на недостъпна, за да не си като другите?

# 38
  • София
  • Мнения: 12 602
След като е женкар, вероятността е каквото и да правиш, резултатът да е еднакъв. Дали ще преспи с теб повече пъти или само веднъж, вероятно зависи повече от това как ще мине първия път, отколкото колко време те е гонил. Понякога след дълъг лов, едно преспиване е достатъчно да загуби интерес. Но пък ако се целиш в нещо повече от секс срещи, по-добре си дай повече време да те опознае. Така има по-голям шанс да те хареса като човек. Вярвам осъзнаваш обаче, че едва ли ще ти е верен, дори да реши да има връзка с теб.

# 39
  • Мнения: X
Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.
Flushed Добре, че не разсъждават така всички мъже, че щях да си ходя непорочна и на тези години. Close

Нищо не си разбрала. Ама има време - ще се научиш да четеш с разбиране. Лека вечер

# 40
  • Мнения: 3 010
Аз например може и да не съм права, но ако мъжът като цяло не те намира за интересна личност, не му е приятно и готино да комуникира с теб и т.н., това няма да се промени, щото още един месец примерно ще сте се развозвали по кафета и ресторанти преди секса.

# 41
  • Мнения: 379
Qgodka да не смени името и човека да се върна от Бали 🤣🤣🤣🤔🤔🤔 или напоследък само женкари и монахини имаме 😁

# 42
  • София
  • Мнения: 152
Qgodka да не смени името и човека да се върна от Бали 🤣🤣🤣🤔🤔🤔 или напоследък само женкари и монахини имаме 😁
+1
 Kisses, и аз, още от началото на темата, си помислих, че това е qgodka (преродена под нов ник-нейм) GrinningSunglasses

# 43
  • Мнения: 4
ZiggyZiggs, точно защото не всичко е така както изглежда реших да му дам шанс. Но не искам да ме надиграе.
Прочела съм го. Сваляч от класа, говори ми това, което знае, че искам да чуя.

beba2 , щом ме кани у тях се предполага, че в един момент ще се стигне до секс. Големи хора сме. И закачки има.

# 44
  • Мнения: 2 147
Пак ли пързалка... Laughing Хем не мога да чета с разбиране, хем и направо си забучих кукичката в устата... Тцтцтц, срамувам се много.

# 45
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Т.е. знаеш, че ти говори това, което искаш да чуеш, но все пак си решила да дадеш шанс. Хем боли, хем сърби? Simple Smile

Когато влизаш в отношения с играч, той ще те надиграе рано или късно.

# 46
  • Мнения: X
Но не искам да ме надиграе.
Прочела съм го. Сваляч от класа, говори ми това, което знае, че искам да чуя.

Ти го надиграй. Покани го у вас и го остави навън на студа да чака, а ти си сипи винце и си пусни некое романтично филмче да гледаш. Мотай го колкото можеш, че се гласиш за него и като започне да става агресивен вербално, просто изключи телефона.

# 47
  • Мнения: 3 326
ZiggyZiggs, точно защото не всичко е така както изглежда реших да му дам шанс. Но не искам да ме надиграе.
Прочела съм го. Сваляч от класа, говори ми това, което знае, че искам да чуя.

beba2 , щом ме кани у тях се предполага, че в един момент ще се стигне до секс. Големи хора сме. И закачки има.
И ти отиваш..Което означава, че едва ли ще бродирате. Значи си ОК със ситуацията. Какво му се чудиш тогава? Ако не искаш, излезте наеън на вечеря

# 48
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Ако не искаш, не ходи у тях в край на сметка или му кажи доректно, че не искаш да правите секс още и виж какво ще ти каже и как ше реагира. Нали сте големи хора? Какво игрички тогава?

# 49
  • София
  • Мнения: 35 062
Значи, авторката пада доброволно агнец да си потвърди съмненията?

# 50
  • Мнения: 2 135
Такива теми ми звучат по следния начин, не искам някой да се обиди - Седят едно стадо овце и едната от тях казва "Един вълк ме кани на среща, знам че е изял бая преди мен, но мисля че мога да го направя вегитарианец". 

# 51
  • Мнения: 261
Направи го коато ти се приска , макар че май ти искаш по вече.
А и може да попиташ в близкото основно училище - там ще ти кажат че сте закъснели и пропуснали напразно 2 срещи

# 52
  • Мнения: 6 538
Много зависи ти какво искаш и очакваш. Изясни си това първо. Второто е да не се водиш по глупави стереотипи на коя среща се правело. Това зависи изцяло от двамата и усещанията и желанията им. И няма значение за последващото развитие на отношенията спред мен. Но ако си мислиш, че хората се променят, не се, поне не и в същността си. Ако си е женкар, такъв ще си е докато се намират жени да му пускат или поне ще се пробва. Ама ако влезеш с очакване само за забавление, няма лошо, заблявай се докато тине приятно.

# 53
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Връзка със женкар няма да ти донесе нищо добро.
Дори и да стигнете до сериозни отношения,той ще продължи да ходи и с други жени.Ти ще страдаш.
А може и да ти лепне нещо...
Абе да не са се свършили нормалните мъже?

# 54
  • СИ
  • Мнения: 4 406

... Абе да не са се свършили нормалните мъже? ...


Какво означава нормални мъже? Да не е нещо, като нормални жени? Трудно се намират. Поне така чувам.

# 55
  • Мнения: 354
Нормално е на трета среща. Но щом в женкар изчакай до десета среща.
Здравейте! Излизам с мъж с репутация на отявлен женкар. Имам симпатии и желание да го опозная, но се опасявам да не съм поредната му бройка, не искам да му позволя да се възползва от мен, но същевременно смятам сексът за нормална част от едно общуване и опознаване. Предстои ни трета среща и знам, че ще очаква интимност. Аз самата не зная как да постъпя- как и колко да отложа този момент. На коя среща е нормално да се случи?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 356
Да не се влюбиш, че в женкар си е беля (освен ако си екстремно неревнива, де). И понеже това не се контролира, отстрани най-разумно изглежда "беж", ама ти не си отстрани.

# 57
  • Мнения: 12 725
Аз всъщност не те разбирам. Иска ти се да се "пробвате", защо да не го направиш? Ако е от взаимен интерес, и виждам, че е точно такъв случаят. Надиграване? Моля ти се, нали каза, че не си на 16, да си даваш ... цветето. Сексът е забавление, не предаване на крепост.

А сега, ако искаш да сте влюбени и прочие, за това трябва време и опознаване. Най-вероятно няма да се случи, ако наистина е женкар. Та ако ще се чувстваш прецакана, че си преспала с него, пък после не се е стигнало до Менделсон Бартолди - не се занимавай и карай нататък.

# 58
  • София
  • Мнения: 38 431
След определена възраст определено трябва да се отървем от разбирането за секса като валута срещу сигурна връзка.

# 59
  • Мнения: 354
След колко навършени години? Thinking
След определена възраст определено трябва да се отървем от разбирането за секса като валута срещу сигурна връзка.

# 60
  • Мнения: 561
Здравейте! Излизам с мъж с репутация на отявлен женкар. Имам симпатии и желание да го опозная, но се опасявам да не съм поредната му бройка, не искам да му позволя да се възползва от мен, но същевременно смятам сексът за нормална част от едно общуване и опознаване. Предстои ни трета среща и знам, че ще очаква интимност. Аз самата не зная как да постъпя- как и колко да отложа този момент. На коя среща е нормално да се случи?

Излязла си на първа среща с мъж с тази репутация, карай докрай тогава.

# 61
  • Мнения: 596
Голямо гонене. Излезли сте 2 пъти и те поканил за 3-ти път в тях. SmileАко не искаш да те надиграе му предложи да се видите някъде навън.  Не е задължително да приемаш всичко , което той предлага. Ти също може да предлагаш. Ако иска да е с теб ще се съобрази с теб.

# 62
  • Мнения: X
Че то и навън може се прави секс.

# 63
  • София
  • Мнения: 35 062
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

# 64
  • Мнения: 7 387
На такъв изобщо не бих му се вързала,  камо ли да спя с него. Нямаш ли достатъчно достойнство и цена? За какво ти е? Свършиха ли мъжете, които биха искали и оценили само теб?

# 65
  • Мнения: 8 860
Покана вкъщи в 90% от случаите значи секс, разбира се. Но ти звучиш  все едно ще направиш някаква страхотна саможертва, ако спиш с него, а няма да се забавляваш. Много интересно, че предварително търсиш гаранция за разивите на секса във връзка - това е доста наивно.

Има мъже, които са полигамни и щом твоят възлюбен е такъв, не си прави илюзии, че точно ти ще си "майсторът", който ще го кротне. Обикновено губят енергия към 70-те и пак не е много сигурно.

# 66
  • Мнения: 354
Щом ти е симпатичен лягай. 21 век е. Няма за пред кого да пазиш морал.

# 67
  • Мнения: X
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?

# 68
  • Мнения: 7 387
Щом ти е симпатичен лягай. 21 век е. Няма за пред кого да пазиш морал.

В никакъв случай не трябва да го прави.
Поредната бройка ли да стане?
Дивидентите за нея къде са ?
Само емоционални загуби...

# 69
  • Мнения: 8 937
Колко теми за този женкар ще има? Нали миналата седмица пак коментарахме? Или иска да спи с него, или не. Ако е женкар, няма голямо значение колко ще му се дърпа.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 062
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?
Опитах, не става, споделям.

# 71
  • София
  • Мнения: 152
Колко теми за този женкар ще има? Нали миналата седмица пак коментарахме? Или иска да спи с него, или не. Ако е женкар, няма голямо значение колко ще му се дърпа.
Тя, че иска - иска (да спи с него), обаче си въобразява, че ще се превърне в неговите очи във first lady, а това няма как да стане, особено с мъж, който си сменя жените като носни кърпи.

# 72
  • Мнения: 8 937
Ясно ми е, ама не разбирам колко пъти трябва да напишем, че няма да стане, за да схване.

# 73
  • София
  • Мнения: 12 602
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?
Опитах, не става, споделям.

И аз опитах, става. Смени мъжО Satisfied

# 74
  • София
  • Мнения: 35 062
Търси сламка, вие не ѝ я давате.

Завиждат ти, рожбе. Кат те види какъв си планински кристал и ще падне покосен от любов по теб.

# 75
  • Мнения: 12 725
Даже и да не е женкар, моментът на достигане до секс не е някаква кулминация, а просто километричен камък.

# 76
  • Мнения: 8 937
Аз се чудех защо един беше се проснал на паветата около Александър Невски, а то е бил нашият Казанова, но покосен... Joy

# 77
  • Мнения: X
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?
Опитах, не става, споделям.

Кое не става. Онуй не става или сексът на открито не става? Обърках се. Аз ставам ли?

# 78
  • София
  • Мнения: 35 062
Ти ставаш, води ме на топло.

# 79
  • Мнения: X
Ти ставаш, води ме на топло.

На топло си - в сърцето и мислите ми.

# 80
  • София
  • Мнения: 35 062
Heart
Разтопи ме.

Авторке, глей показно, кат се обичат хората.

# 81
  • Мнения: X
Тя, авторката, не иска любов, а издръжка. Не стана ли ясно? Мирише на прованс от 2000км.

# 82
  • Мнения: 7 932
от две срещи твърди, че излизат...след секса, ще ѝ се привижда пръстен сигурно.. Grinning

# 83
  • Мнения: 379
Авторке два съвета от мен че секса си личи че ще го има :
1 Да те отведе на Бали ( сега е модерно)
2 Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

# 84
  • Мнения: X
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.

# 85
  • Мнения: 7 387
Е, щом е женкар и жените му се лепят, се подразбира, че е добър и в леглото.

# 86
  • Мнения: 6 538
А, не е хич даже задължително да е добър в леглото. Те може да му се лепят на сладките приказки и симпатичната визия, ама само за един път и повече да не повтарят. А и постоянното преследване на нови и нови жени, говори все за някакви дефицити и желанието да се компенсират по някакъв начин. Няма как да знаем, де. Авторката да пробва и да каже.
А това за размера си има значение, естествено. Само мъжете с недостатъчен такъв мислят, че няма.

# 87
  • Мнения: 379
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Да ти кажа на това дето авторката пише и това е много като отговор и то е с цел смях ,а не е образователен, на нивото на което е и проблема 😁. Не вярвам че е нужно човек тук да пише друго освен глупости . И Qgodke ако си ти ,моля те кажи още се надявам 😁 А относно за секса при мен точно тук едва ли е мястото за снимки и уроци ( шегувам се ) 😁 и малките неща все някога ще са на мода ,света се променя 🤣🤣

# 88
  • Варна
  • Мнения: 36
Лично мнение- по-добре мъжът да си поиска отколкото да не си поиска въобще.Като гледам как се изхюмнечиха мъжете,гледат тях да ги изчукат вместо да правят секс с жена.А на кой път ще правят секс -авторката да не е детската градина да и разказват приказки за лека нощ.

# 89
  • Мнения: 8 860
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата

# 90
  • Мнения: 391
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...

# 91
  • Мнения: 53
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁

# 92
  • Мнения: 1 327
Има ли развитие? Както се казва разговорно: Е*аха ли се? 😂
Не знам какво е това неистово желание за опознаване. Човека е женкар, жребец, ще те накара да пищиш и дереш, а ти зорлем искаш да го опитомиш и накрая какво...ще мие чинии и ще ти пере гащите. 😰

# 93
  • Мнения: 261
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?

И аз потвърждавам че е студ навън - колкото бе разгорещена на мацката и залепна кожата на " Д "  .То мерака граници няма - НО стЪдът е друга работа

# 94
  • София
  • Мнения: 6 197
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти

# 95
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Използвана е, ако я подвежда с неща, които иска да чуе, с идеята да спи с нея един-два пъти и да изчезне.

# 96
  • Мнения: 6 538
Мисля, че на всяка жена й е известно, че мъжете могат да кажат всичко, за да ти влязат в гащите. Даже, колкото по-сладко приказва, толкова е по-голяма вероятността да иска само това.

# 97
  • Мнения: 2 369
Голямо гонене. Излезли сте 2 пъти и те поканил за 3-ти път в тях. SmileАко не искаш да те надиграе му предложи да се видите някъде навън.  Не е задължително да приемаш всичко , което той предлага.
Може да няма сертификат човека. Пък и да има, може да каже "нямам" че да си спести ресторанта - я ми ела на гости, че нямам сертификат. Ето една иновация от мен за свалячите.

Инак и аз мисля, че и 3, и 5, и 10 пъти да я води на ресторант първо, ако няма намерения за обвързване това едва ли ще се промени. Най-много да се откаже по средата. Какво да го разиграва човека... ако иска - да си ляга с него, няма какво да увърта. Току-виж някоя с по-малко задръжки от нея я прередила.

# 98
  • Мнения: 3 326
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?

# 99
  • Мнения: X
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?
Не, щот' авторката смята, че ще е употребена и няма да успее да опитоми мачото.

# 100
  • Филибето
  • Мнения: 1 031
Тя е трябвало да каже, че няма сертификат. Да иде у тях , да му извърти един хубав секс и да се покрие. Сега вече няма шанс за фаталност. Да е мислила когато трябва. Grinning

# 101
  • Мнения: 8 937
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.

# 102
  • Мнения: 3 326
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?
Не, щот' авторката смята, че ще е употребена и няма да успее да опитоми мачото.
Да не се е отказала от срещата? В никакъв случай не бива да го прави. Ние що сме с билети за първия ред на балкона тогава?

# 103
  • Мнения: 12 725
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.
Факт!

# 104
  • Мнения: 2 135
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?

# 105
  • Мнения: 379
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ти ме уби ......🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 106
  • Мнения: 12 725
Хехехе, човек, оправи ми настроението!!! Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 327
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?
Ти остави мъжкаря, ами жребеца?... 😱

# 108
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.
Ми то и от преброяването личи, че скоростно намаляваме 🤨 Eдно време си е било тамън когато са се спогаждали родителите им и младоженците са се виждали направо на сватбата, и няма проблеми с такива нерешителности.

# 109
  • Мнения: 2 135
Цитат
Ти остави мъжкаря, ами жребеца?... 😱
Такъв дето праска кобили. Холандки, германки...
То ако ги подкарате така - овчаря, дърваря... За всички от сърце.

# 110
  • Мнения: 53
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти
Дочувам как всички покрай мен мислят така 🤣🤣🤣

# 111
  • Мнения: 391
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти




Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..

# 112
  • Мнения: X
Бе, секс е имало, то е ясно. За туй авторката я няма. Един оргазъм спасява животи. Сигурно е отишла да помага на бедните деца в Африка, започнала да гледа на света с розови очила.

# 113
  • София
  • Мнения: 6 197
Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..
И на какъв етап се разбира, че иска нещо по-сериозно с теб? А ти с него? Или жените автоматично искат нещо по-сериозно с всеки мъж, с когото излязат на 2-3 срещи.
Ако след секса ти решиш, че не искаш нещо сериозно дали мъжа се приема за наебан и използван?
Много ги превъзнасяте тия мъже, все едно само те имат думата как ще се развива връзката...дано не е така в реалностите ви.
Много наивно, но ако 99 е набора разбирам.

# 114
  • Мнения: X
Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..

Оффф, дете... караш лелите и чичковците да бъдат вулгарни. Колкото и сериозен да е някой, ако имаш само една пупка да предложиш - ще те точно такова и ще ти каже същото.

# 115
  • Мнения: 391
всеки има право да си каже собственото мнение по въпроса Simple Smile някой хора не мислят така

# 116
  • Мнения: X
Да де, ама ти понеже си още малка, и не си разбрала много много кво се случва в живота. Ако правиш секс само за да направиш кефа на някой мъж, хич не се захващай. Твоят кеф къде е, ти какво получаваш от цялото нещо? 2 съобщения за лека нощ?

# 117
  • Мнения: 6 577
Такива теми ми звучат по следния начин, не искам някой да се обиди - Седят едно стадо овце и едната от тях казва "Един вълк ме кани на среща, знам че е изял бая преди мен, но мисля че мога да го направя вегитарианец". 

Бе-е-е, то тука е момента да се попита вълците ли изяждат повече овце или овчарите?

# 118
  • София
  • Мнения: 35 062
Малка е, ще почне и тя да яде.

# 119
  • Мнения: 1 327
Ела, Вълчо, изяж ме! 😂😂

# 120
  • Мнения: 6 577
Малка е, ще почне и тя да яде.

Това е ясно, въпросът е какво?

# 121
  • Мнения: X
Малка е, ще почне и тя да яде.

Това е ясно, въпросът е какво?

Veganuary е. Много ясно, че ще е краставичок, а не наденица балканска.

# 122
  • София
  • Мнения: 35 062
Какво, какво…. ще възпита небцето Relaxed

# 123
  • Мнения: 6 577
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.

# 124
  • София
  • Мнения: 35 062
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.
Това е стартер меню.

# 125
  • Мнения: X
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.
Това е стартер меню.

За теб сме чували, че си много еееееееДлива.

# 126
  • София
  • Мнения: 35 062
Добре, че не си веган.

# 127
  • Мнения: 391
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

# 128
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Бъркаш. Интимният свят на една двойка, е част от основите на връзката им. И много можеш да научиш за някой, докато правиш секс с него.

# 129
  • Мнения: 354
Като са млади хората е лесно. Млади, красиви, влюбват се... Секса е хубав.
Като застареят... трябва да се проверят и опознаят по обстойно...стават ли в леглото, изглеждат ли плашещо като се съблекат....Joy

това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

# 130
  • SF
  • Мнения: 21 096
Дмитри, да, но нямат търпението да се проверяват. Желанието за интимности е по-силно от желанието за проучване.
И ако сбъркат и не са се проучили, какво от това, какво толкова ще стане. Вече дори и с родители не се съобразяват, няма кого да питат дали да закъснеят, да отидат на купон с преспиване...
С възрастта и вкусовете се променят. Това, което на 20 ти е плашещо, на 40 изглежда привлекателно и буди пориви.
Аз сега не мога да видя красотата на мъжкото тяло в 20-годишно момче по "оня" въздействащ начин. Оценявам го точно толкова, колкото и 20-годишното хубаво момиче. Хубав външен вид, който не ме трогва изобщо с цел да пожелая да си разменим телефоните.

# 131
  • Мнения: 15 459
Думата "женкар" е много относителна. Има много истории как един мъж, женкар, след като срещне ЖЕНАТА, си сяда на д-то и си гледа чудесно семейството. Има и истории как мъже, които не са женкари, след някоя и друга година семеен живот късат синджира и са, като отвързани, тичайки по всяка фуста. Така че няма никакво значение каква му е славата на този човек. В този случай е важно ТИ какво искаш. Харесваш ли го? Да! Приятно ли ти е с него? Да! Искаш ли да го "тестваш"? Да! Ами действай тогава. И все пак, за да се предпазиш от залитане, преди да си го опознала, не влагай в тази връзка повече, отколкото влага той. Т.е. действай - излизай с него, спи с него,  каквото там решиш, но приеми връзката, като нещо леко и мимолетно. Пък, ако се развие в нещо сериозн - добре. Ако не - всеки по пътя си. Отмяташ го в списъка и идва следващия. В крайна сметка ще сте изкарали един лек, необвързващ флирт - нищо кой знае колко страшно няма да е станало.

п.п. Не съм чела темата - отговарям само на първия пост. Ако е имало доуточняващи постове, не съм ги видяла.

# 132
  • Мнения: 6 538
Ама авторката май изчезна и пак няма да разберем какво е станало Thinking

# 133
  • София
  • Мнения: 6 197
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.
Прави те, в тези неща опита има основно значение.
Не успя да ми отговориш на въпросите, които ти зададох, нали Wink

Много е важен секса в една двойка, и ако неглижираш непълноценния сексуален живот само и само да си във връзка това ще даде отражение доста скоро.

# 134
  • София
  • Мнения: 38 431
Всеки има някакви комплекси относно тялото си и секса. Ако дълго отлагате да се видите голи, между вас неусетно се натрупва едно напрежение, което не се знае накъде може да избие. Например на раздяла.

# 135
  • SF
  • Мнения: 21 096
Затова се говори за една магия и нещото, което прави "щрак" и елементите пасват. Ако я няма магията, отлагаме дълго всичко - и изслушването, и разходките, и вечерите, и интимностите. Ако я има и витае във въздуха, годините нямат значение.
Сега моя близка очаква късно бебе от татко, който е 12 години по-млад от нея. Тя не е манекенка. Момчето е голям сладур. Около 20 см е по-висок и строен от нея. Вероятно много е харесал това, което е видял под завивките.

# 136
  • Мнения: 6 538
Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.

# 137
  • София
  • Мнения: 38 431
Ооо, има ги някои млади морални, та преморални. Дъщеря ми има някаква илюзия, че ще си хване гадже, ще се ожени за него и така завинаги. Оставям я сама да си промени вижданията.

# 138
  • Мнения: 561
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

Това което тепърва ти предстои да установиш е че ничие мислене няма да промениш. Една жена със слаб ангел ще си намери всички оправдания за поведението си. Всеки върви със собствените си свойства и единствено му остава да бъде оценяван на тяхна база. В зависимост от свойствата си привлича съответния контингент.

Аз например често съм бил преценяван като коцкар понеже физиката ми го предполагала. Съответно доволно често са ми влизали в орбита жени с вдигната опашка. Не е като да не съм поддавал, та имам наблюдението, че последното което правят в леглото ми е да проверяват дали ставам за дългосрочна връзка. Което си беше добре защото и аз не мислех за тях в дългосрочен план, не ми импонираха свойствата им.

# 139
  • Мнения: 354
Брей как яко ги насърчавате да лягат рано рано. И не само във форума.
То по принцип е в мой интерес. Но не го одобрявам от сърце.
Преди време бях попаднал на студентка на 21 и още девствена, една миличка, нежна..  И вика: "Ох трябва да се преборя с много мои предразсъдъци... " Един вид трябвало да се пребори със себе си и да се научи да си ляга по бързо и да не го мисли толкова.
И я гледам и се чудя какво да я правя.
От една страна искам да я хрусна.
От друга страна ми се иска да я изгоня и да й кажа: луда ли си, нормална ли си, как ще си легнеш с някой дето едва познаваш, намери си гадже на твоите години, влюби се и си легни с него чак след няколко седмици, месеца, като се убедиш, че те обича и уважава.
Прее.ахте го този свят и морал и всичко. Поне младите не подучвайте на глупости.

Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.

# 140
  • София
  • Мнения: 38 431
Да се запердят, замонашат и много да внимават! Никакъв сех, то е вредно за тялото и душата! Амим! Ще прикадя с тамян против лоши мисли!

# 141
  • Мнения: 2 135
Аз например често съм бил преценяван като коцкар понеже физиката ми го предполагала. ...Което си беше добре защото и аз не мислех за тях в дългосрочен план, не ми импонираха свойствата им.
Два въпроса.  Първи - "Коцкар" курвар ли е или женкар? И втори - Свойствата на жените нещо като агрегатни състояния ли са?

# 142
  • София
  • Мнения: 12 602
Дмитри, а ако беше на 31 и още девствена? А на 41? Дали тогава от сладка, нямаше да е минала на тъжна, и после жалка? За пореден път, всичко е баланс. Нито е гот да свеждаш секса до мръсно прегрешение, което можеш само с белия принц да се прежалиш да правиш, нито е нужно да тестваш всеки х*й, дето ти влезе в орбита, преди да си научила името на собственика, към когото е прикачен. За мен печелившата формула винаги е била да имаш стабилни критерии за мъжа, и оттам насетне, като го хванеш, да го скъсаш. Ама като гледам как на жените точно критериите се атакуват като високи, а сексуалността бързо се именува с 5-буквени думи, после защо се давали на най-големите гамени. Сбъркани са ценностите, да, ама не в посоката, в която повечето хора си мислят.

# 143
  • Мнения: 561

Два въпроса.  Първи - "Коцкар" курвар ли е или женкар? И втори - Свойствата на жените нещо като агрегатни състояния ли са?
1. Каквото и да напиша, ти ще го прочетеш както си искаш Simple Smile
2. Металург ли си? Като разстелиш желязо-въглеродната диаграма става ли ти ясно кое подлежи на закаляване ,кое не подлежи, и кое е чугун?

# 144
  • София
  • Мнения: 38 431
М, да. Все още съществуват мъже, за които най-сгодната женица е тотално заблудената от вековни легенди, че сексът е лошо нещо, трябва да се даде с мъка само на един и той да бъде завинаги и да го търпи такъв, какъвто е. Защото никой никога няма да я поиска повече.

# 145
  • SF
  • Мнения: 21 096
Те съществуват всякакви мъже и жени, за които "най-сгодно" означават куп абсурдни неща - да може да готви, да знае кога да млъкне, бащата да е кмет, връзкар... Нямаме работа с такива хора, пък те нека си съществуват.

# 146
  • Мнения: 354
Според мен поне до 23-24 хората трябва да са идеалисти по отношение на любовта, да се влюбват, да са искрени.
После след 25 то е ясно. Има време ще се отдадат и на ку.велък, широкоскроеност, разкрепостеност и каквото се нарича там. Няма да им избяга.
Но още тийнове да ми говорят за приятели с привилегии, колко било готино това и подобни неща. Мани.

# 147
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
А защо някой от идеалист и романтик, би се превърнал в... другата крайност? Това е много рядко явление.

# 148
  • Мнения: 561
М, да. Все още съществуват мъже, за които най-сгодната женица е тотално заблудената от вековни легенди, че сексът е лошо нещо, трябва да се даде с мъка само на един и той да бъде завинаги и да го търпи такъв, какъвто е. Защото никой никога няма да я поиска повече.

Звучиш като бунтар който одумва дрес кода в компания в която не са го взели на работа. Кой мъж ще се събере с жена за която сексът е табу? Глупости са това. Всеки мъж си преценява коя става за семейство обаче, колкото мъже толкова преценки.

# 149
  • Мнения: 1 021
Ако е женкар - заведи го в мола да ти купи скъп парфюм и после кажи, че резко те е заболела главата и повече не си вдигай телефона. Кажи му "В Русия съм". Мъжът е ловец, може да гони плячката си и 20 срещи поред, докато не я хапне и после да се изниже като пръдня из гащи. ИзпреварИ го ти.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 14:44 от mariamp28

# 150
  • София
  • Мнения: 6 197
М, да. Все още съществуват мъже, за които най-сгодната женица е тотално заблудената от вековни легенди, че сексът е лошо нещо, трябва да се даде с мъка само на един и той да бъде завинаги и да го търпи такъв, какъвто е. Защото никой никога няма да я поиска повече.

Звучиш като бунтар който одумва дрес кода в компания в която не са го взели на работа. Кой мъж ще се събере с жена за която сексът е табу? Глупости са това. Всеки мъж си преценява коя става за семейство обаче, колкото мъже толкова преценки.
Така е, има един тип мъже, които смятат за неуместно да имат жена, която смята секса за удоволствие, то е средство за създаване на деца и награда към мъжа, прави се на тъмно и никога не се говори за него...те и любовници си има де, които пък харесват секса.Wink

# 151
  • Мнения: 7 387
А не може ли един мъж  да намери жена, която да съчетава всичко.? Какви са тия разделения, една за семейство и деца, друга за удоволствие.?

# 152
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Това са мъжете, които смятат жените за к*рви, ако получават оргазми и знаят как да доставят удоволствие в леглото и на двете страни. Не може майката на децата му да е к*рва.

# 153
  • София
  • Мнения: 6 197
А не може ли един мъж  да намери жена, която да съчетава всичко.? Какви са тия разделения, една за семейство и деца, друга за удоволствие.?
А кой казва, че не може ? Написала съм повече от ясно един тип мъже, не всички.

# 154
  • София
  • Мнения: 12 602
Според мен поне до 23-24 хората трябва да са идеалисти по отношение на любовта, да се влюбват, да са искрени.
После след 25 то е ясно. Има време ще се отдадат и на ку.велък, широкоскроеност, разкрепостеност и каквото се нарича там. Няма да им избяга.
Но още тийнове да ми говорят за приятели с привилегии, колко било готино това и подобни неща. Мани.

Обикновено такава промяна се случва на такива, които някой рязко е извадил от идеализма, като им е вкарал една голяма доза... реалност Joy

И пак, не е или или. Тийновете говорят за неща, които не разбират, както винаги е било. Зор да са като големите, но не са там, не на акъл, не и на тяло. Ние не сме били по-различни, просто имахме по-малко средства да се вихрим, смартфони още нямаше, нито инстаграм, нито такъв избор на дрехи и козметика. Но ние също ръсехме глупости, и на нас секс ни беше яко в главите, в 7-ми клас имах приятелки и съученички, които вече си правеха активно.

# 155
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Ревнивите мъже, Pako1, обикновено те са тези, които разсъждават така. За тях всичко е застрашаващо отношенията, включително и това, че жената обича секса.

# 156
  • Мнения: 6 538
Всякакви ненормалници има. Като нямаш още опит е нормално да се подведеш, но така придобиваш опит и стсва все по-трудно и по-трудно някой да те подведе. Пък после сигурно стигаш до момента да искаш някой да иска да те подведе Joy ама ще видим, не съм толкоз дърта още.

# 157
  • Мнения: 1 327
Дмитрий, реален ли си? Романтик, критик, лирик или кретен?.... Не, сериозно, харесват ми разсъжденията ти, но едва ли бих учила синът си на любов. Практик. Такива трябва да са днешните момчета, а ако някоя, като авторката "не пуска", на нейно място ще застъпят по три дашни. Както казваше бащата на един познат: Колко си глупав, сине, 100гр. лигаво месо ти ръководи живота и ти харчи парите... 😂

# 158
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Мите, кълве ли гимназистката?

# 159
  • Мнения: 1 745
В първия момент, като прочетох темата, ми заприлича на нов пост от авторката, която си смени ника и питаше за любимия  си 40 годишен, с къща в Миконос и Бояна. 😉

# 160
  • София
  • Мнения: 152
В първия момент, като прочетох темата, ми заприлича на нов пост от авторката, която си смени ника и питаше за любимия  си 40 годишен, с къща в Миконос и Бояна. 😉
Ами да, много е вероятно да е тя (с предишен ник-нейм "qgodka") Grinning

# 161
  • София
  • Мнения: 35 062
Ягодката да го е схрускала

# 162
  • София
  • Мнения: 152
Сигурно сега го "хруска", затова не пише.
Или той - нея и после - към следващата. Wink
Женкар! Joy

# 163
  • Мнения: 7 932
ягодка мери тоалети за сексретарския трон..не я мислете нея..

# 164
  • София
  • Мнения: 35 062
С тате депутат ехей..

Митя е прав. Стига лелеяха по лоши- батковци, такива ще ги рине с лопата.
Да се влюби (взаимно), да изпита ония трепети, срам, свян, да откриват заедно нови неща, своята сексуалност…
Толкова е прекрасно всичко това, за едно въргаляне да го пропилееш….

# 165
  • Мнения: 6 577
Брей как яко ги насърчавате да лягат рано рано. И не само във форума.
Скрит текст:
То по принцип е в мой интерес. Но не го одобрявам от сърце.
Преди време бях попаднал на студентка на 21 и още девствена, една миличка, нежна..  И вика: "Ох трябва да се преборя с много мои предразсъдъци... " Един вид трябвало да се пребори със себе си и да се научи да си ляга по бързо и да не го мисли толкова.
И я гледам и се чудя какво да я правя.
От една страна искам да я хрусна.
От друга страна ми се иска да я изгоня и да й кажа: луда ли си, нормална ли си, как ще си легнеш с някой дето едва познаваш, намери си гадже на твоите години, влюби се и си легни с него чак след няколко седмици, месеца, като се убедиш, че те обича и уважава.
Прее.ахте го този свят и морал и всичко. Поне младите не подучвайте на глупости.

Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.


Да бе, то от толкова насърчаване народа намаля повече отколкото в началото на 20 век след 3 войни и 2 национални катастрофи.

# 166
  • Мнения: 5
Сега това, че е женкар и на коя среща да правите секс не разбрах каква е връзката? Знаеш, че не си допадате, не искаш секс, и ще е нещо необвързващо или се надяваш да го промениш и питаш другите, има ли надежда?

# 167
  • SF
  • Мнения: 21 096
Надежда има, но не и гаранция.

И какво значи женкар?!! Мъжете обичат да се хвалят с големите си подвизи и популярност сред жените. Не пропускат мимоходом в разговор да вмъкнат колко готини жени са минали през леглото им. Тази емблема "женкар" те сами си я лепват на челото.
А дали е така.... по-скоро не! Simple Smile
Спокойно! Излизай си, забавлявай се, не е женкар. Дори и да не продължи дълго аферата, пак не е женкар. Удобно извинение за провала, но измислено.

# 168
  • Мнения: 1 021
Ох, тези дето много се хвалят с подвизите си, я са с малки ч*рки, я не им става... Историята познава и такива случаи.

# 169
  • Мнения: 7 387
Женкар, по- скоро се свързва с несериозен и повърхностен човек, търсещ само забавление, чук и бег....а това далеч не означава, че е надарен и  добър в леглото.
Опитът не е за подценяване, ама си треба и физика след изпита по химия.

# 170
  • Мнения: 2 375
А каква е разликата кой кого е*е. Ако ти се иска какъв е проблема?🙄

# 171
  • SF
  • Мнения: 21 096
Момичето споделя, че има интерес към този мъж. Вероятно и някакви емоции са се появили. Как така каква е разликата?! - Хигиена в общуването и хигиена въобще. Наистина ли трябва да сме като животните - хич да не ни пука кой с кого, освен с нас? Не вярвам, че това е по-разпространеното поведение и мислене сред човечеството.

# 172
  • Мнения: 6 577
А каква е разликата кой кого е*е. Ако ти се иска какъв е проблема?🙄

Как е възможно да не знаеш?
Нашия национален герой Ицето Стоичков го каза още след мача Барселона - Валенсия 95-та година:
"Едно е да вкарваш, друго е да ти вкарват."

# 173
  • Мнения: 2 375
Едно времешните ни гаджета ни казваха на момичетата "като еб*м ние, еб*те вие, като еб*т вас,  еб*т нас". Та така.😅

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 22:33 от _silence_

# 174
  • Мнения: 7
И женкарите рано или късно си намират майстора и дори понякога се превръщат в много сериозни мъже, държащи на половинката си. Аз бих изчакала със секса. Покажи му, че не си лесна бройка ако е свикнал на такива.

# 175
  • Мнения: 261
И женкарите рано или късно си намират майстора и дори понякога се превръщат в много сериозни мъже, държащи на половинката си. Аз бих изчакала със секса. Покажи му, че не си лесна бройка ако е свикнал на такива.
УбаУ , ама кото иска а я сърби абе карай направо

Общи условия

Активация на акаунт