Кауфланд - тема 53

  • 41 007
  • 805
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 35 109
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?
При пазаруване на над 50 лв.получаваш подарък торба за многократна употреба в периода от 17.01 до 23.01, но не важи за всички магазини.

# 197
  • София
  • Мнения: 22 728
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?

Явно Кауфланд периодично прави такива   подаръци. М. 11.21г. 2 такива чанти ми подариха.

# 198
  • Мнения: 35 109
Аз много ги харесвам тези чанти

# 199
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Като е подарък я взехме, но предпочитам текстилните им. Много са удобни и са адски здрави.

Каква е тази суха сметана? Чувам за първи път.
Не ти и трябва. Като цяло са в категорията дето не трябва да се взимат, а при нашия режим - със сигурност.
Брата ги харесва и купува, но е защото си пие кафето само със сметана, а на работното му място всички ползват и никой не купува 🤣

# 200
  • Мнения: 39 306
К. има в нашия град от около месец и половина, а аз съм била точно 2 пъти. Питам, за да съм информирана и да знам кое не става.

# 201
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Да похваля тази вода за уста, не люти мирише добре

# 202
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
На мен ми е слабичка, но съм свикнала на Листерин който си е доста хард.

# 203
  • Мнения: 1 009
Някой дали има тази турбо четка за прахосмукачка, че моята четка се развали и й се чудя на тази.



Аз съм купувала от Кауфланд такава или подобна турбочетка, но беше много шумна и не издържах много и я подмених. Не знам на какво се дължеше, може би, на това, че е турбо.

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
При пазаруване на над 50 лв.получаваш подарък торба за многократна употреба в периода от 17.01 до 23.01, но не важи за всички магазини.
Това пише ли го някъде в сайта им? Аз не намерих.

# 205
  • Мнения: 594
Това за торбите е на първа страница на брошурата за магазините, за които важи.

# 206
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някъде го прочетох и аз, но не е било на брошура. От 2 седмици не са ни носили. Или е било на сайта, или във фейсбук Thinking

# 207
  • Мнения: 2 373
Излезе брошурата за следващата седмица. Новото е към края - само следващата седмица продажба на миналогодишни цени. Който му трябва да се реди в понеделник. Таз година нови цени. Трябва да се компенсират разходите за залежалите стоки клас родно, но не изгодно дето им задръстват рафтовете.

# 208
  • Мнения: 27 486
Добре стават палачинките в тигана за палачинки Брио от последното зареждане. Е, съвсем без мазнина не съм пробвала...но и не слагам много. Обаче около 1/3 от дръжката се нагрява...а там даже има вдлъбнатини, които мисля, че са предвидени за пръстите...😬 Подчертавам, че тиганът е по-широк от зоната, която се нагрява с няколко см, а дръжката е още по-навън...Използвам степен 3-4 от мисля 8, т. е. не най-силните степени на нагряване. Чудя се дали да го връщам...или да го ползвам с предпазливост...
Някой беше показал тиган Брио от друга серия, по-плътен и тежък. Неговата дръжка нагрява ли се така?🤔

# 209

Общи условия

Активация на акаунт