Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?

  • 30 514
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 059
Тоя цвят е по-капризен от най -капризните.

# 61
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Никъде не съм написала , че не харесвам капризните цветове.
В момента съм с много тънмо кестенява коса с изразен ливаво син отенък.
Определено не е лесен цвят,.Шилавия нюанс изисква  доста грижи, иначе се отмива и червенее , нещо което лично аз не харесвам.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 16:10 от sl

# 62
  • София
  • Мнения: 23 072
Тоя цвят е по-капризен от най -капризните.
Баш.
Ако някой ми обясни как да изглежда косата ми по този начин, без да е боядисана, много ще съм му благодарна!

На доста от показаните снимки повечето жени не са толкова естествени, колкото се изкарват. Някакъв тренд ли стана да ходиш натурален в главата, не знам, но половината жени ми се струват, че са го направили колкото да са на гребена на вълната и надали са се задържали дълго в този си вид.

# 63
  • Мнения: 29 268
Не се заяждам, но какво означава "невчесани" .

Не мога да разбера един странен феномен.
Защо на някой му е важно да критикува друг.
За да бъде човек щастлив е важно да е в мир в себе си .
Когато се изживява като съдник на другите,  на човек обикновено му е необходимо да се увери в собствената си гледна точка.
Soul Free.Защо реши че мисля , че този цвят е без обработка.Мисълта ми беше, че когато се изморя да се правя на брюнетка (защото тъмния цвят  започва  вече няма да е оптималния вариант)   ,
"ще се постаря да докарам цвета", а не  че ще го оставя "сам да се докара"   Wink .
Винаги ме е развеселявала тенденцията, да се подценява опонента.

С кое те подценявам?
Цветът е труден за постигане и поддържане. Не е като да е естествено сива коса, каквато се обсъжда в темата.

# 64
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С това, че не съм наясно, че не е естествен цвят.
Тонка, сега ако някой ми покаже къде съм написала , че това е естествен цвят, цена няма да има.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 15:56 от sl

# 65
  • Мнения: 29 268
С това, че не съм наясно, че не е естествен цвят.

А темата е....?

# 66
  • Мнения: 14 797
Невчесани е точно невчесани. Сравни как на снимките 'преди' хвърчат наелектризирани косъмчета, косата е клепнала и кичурите са всеки с лична посока, а на снимките 'след' косата е чудесно загладена и с обем (да не се бърка с чалгарско обемчи). Това заглаждане на косъма и да ти го направят в салона, след първото измиване и пренощуване вече го няма.
Тези снимки, дето ги гледате - няма нещо на тях, което да не иска почти ежедневна поддръжка. С едното миене и сушене нито дългата коса седи права като стъкло или с романтична букла в края, нито карето седи на едно място, нито най-късото пикси застава в желаната форма. Поддържала съм всички дължини от пети номер до педя под раменете, косата ми е естествено съвсем леко начупена, в никакъв случай непокорна и твърде жива, и определено вкъщи със сешоар, наведена глава и кръгла четка не става.

# 67
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С това, че не съм наясно, че не е естествен цвят.

А темата е....?
Темата е насочена към хейт на  жени , за които боядисаната коса не е приоритет.
Не обсъждам чужди лични избори, които не навлизат в моето пространство.,
Дадох моя прочит на "сребристо сива коса" .
Никъде не съм написала, нито, че е естествен цвят, нито ,  че не изисква време и умения да се постигне.

На който му харесва ок, на който не му харесва пак съм ок.

Няма лошо.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 16:10 от sl

# 68
  • Мнения: 29 268
Темата е "Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?" и всеки изказва мнение. Това, че на теб не ти допадат част от постовете, е друг въпрос...!

Винаги ме е развеселявала тенденцията, да се подценява опонента.

Винаги ме е развеселявало фръцването, когато нещо не му допада на човек...

# 69
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радвам се , че съм те развеселила.
 Simple Smile
Чие менение в темата изкритикувах?
Всеки има Право на мнение.
Уважавам чуждото мнение
, стига да не ми натрапват своето Wink .
Между другото наясно ли си с козметиката за сребрист ефект .?
Тонери, пигменти,  оцветяващи шампоани ,   балсами , маски и дори подхранващи терапии с леко нюансиране ?
Или всичко това се слага под знаменател "боядисване" .

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 10:28 от sl

# 70
  • София
  • Мнения: 35 059
До три нюанса не се брои Joy

# 71
  • Мнения: X
Харесвам естествено сребърните коси. Любими визии са ми:



Но според мен и при двете този резултат е постигнат с боя, наподобяваща бели коси.
Независимо от това е страхотен, бих пробвала нещо такова с напредването на възрастта.

# 72
  • Мнения: 6 166
Не харесвам. Изглежда че нямаш пари да се поддържаш в добър вид.

# 73
  • Мнения: 7 245
Че нали темата е затова, дискутираме и всеки си казва мнението. Как ли пък не да кажа, че ми харесва небоядисаната побеляла коса, за да не прекърша хатъра на някого. Няма да е зле да си контролираме подскачането.

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Наистина няма да е зле да се контролира.
Особено когато се подскача без да се чете.

Общи условия

Активация на акаунт