Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?

  • 30 400
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 039
Тук въпроса не е за кого е важен външния вид,а какво всеки от нас мисли по въпроса.
Не харесвам мърляви и занемарени хора ,това е неуважение към самите тях и околните.Който иска да си остарява натурално, аз предпочитам поддържани възрастни жени и мъже.Като тук говорим за поддръжка ,не за разни прекаленсти.

# 406
  • Мнения: 14 668
Но! На Х не би му дремало, че У не харесва изборите му, освен ако самият Х не се чувства несигурен и бъркащ. За което обаче не е виновен У.
Нарциса, да се връщаме ли към азбучната истина, че не всеки, който защитава правата на гейовете и н*грите, е чернокож гей, а съвсем спокойно може да си е привилегирован, хетеро бял, че и с поддържана коса?
Къде намеси тук несигурност и бъркане?
Азбучната истина често прелива във вица
- Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педе*аси, сър. . .

Замени проблема с произволен друг и групата крещящи с произволна друга, защитаваща правата. Смисълът остава същият. Е, жените невинаги са педе*аси сексуално.
Та затова ги намесих. Особено заради болднатото.

# 407
  • Мнения: 10 967
Ох бе, Нарцисо, и ако случайно се окажа по-стара и по-хубава от теб, какво?
Някои хора просто се интересуваме правата да не се израждат в ксенофобски вицове, това е всичко.

# 408
  • Мнения: 14 668
Ами прекрасно, бъди си стара и хубава. Но такава ли си?
Ксенофобски много ме позабавлява със светско-интелектуалската си претенция Grinning

# 409
  • Мнения: 10 967
Ами прекрасно, бъди си стара и хубава. Но такава ли си?
Да. Радвам се и че съм те позабавлявала, доброто настроение е кът в тия времена. Що се отнася до другите хора, достатъчно ми е да са чисти и да нямат неприятна миризма. Толкова по отношение на поддръжката в чуждата баня и будоар.

# 410
  • Варна
  • Мнения: 389
Един актьор) актриса на 40, който в реалността може да има побеляла коса, в киното може да изиграе от младеж на 30 до старец на 99.
Рокси, не напразно има и кастинги и подбори. Може би не всеки може да изиграе всичко.

Но аз всъщност за друго те цитирах. Ако знаеш каква е разликата в усещането ми като се обръщам към теб знаейки как изглеждаш и бих те познала и на улицата ако те видя, в сравнение със строенето на пясъчни кули от други тук 100% анонимни профили.
-------------------------------------------------------------

Аз нямам претенции на 46 да изглеждам на 36, и между другото косата ми е светло кестенява, а не бяла.
Съфорумките от 40-50 нагоре с претенции за поддържана лъскава фасада и младост и с анонимен  профил моля за снимка, другото са празни приказки

----------------------------------------------------

Нарцис,
Аз мога да отговарям само за моята "неукултуреност", но не и за чуждата.
Нямам си на представа защо създателите на филма "Под прикритие"  не са избрали актриса близка до възрастта на Захари Бахаров  да се превъплъти в майката на героят му.
Май се намекна, че не споменавам на място Аня Пенчева. Точно на място си е, има възрастова разлика подходяща за майка на Бахаров.
Но защо точно Цветана Манева, а не Аня Пенчева, Искра Радева или друга!?
Подозирам, че все пак разбират нещо от кино продуцентите на филма.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 20:52 от VassiLea

# 411
  • Мнения: 14 668
Параход, а какъв беше проблемът, ако се окажеш по-стара и по-хубава от мен?
Василеа:
- какъв е желаният хонорар
- активно ли играе
- разбира ли се с този режисьор
- публиката харесва ли я
- може ли да играе изобщо
За тези се сещам на първо време. Малко като да питаш защо за празника на града еди къде си канят Ирина Флорин, а не Лили Иванова. Лили дере кожи с хонорар, а Ирина даже не знам пее ли активно в момента.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 19:36 от Нарцùса

# 412
  • Мнения: 10 967
А какъв беше проблемът, ако се окажеш по-стара и по-хубава от мен?
Щеше да си мислиш, че защитавам своята лична позиция, разбира се Simple Smile

VasilLea,
всъщност не е точно така, че всеки актьор може да изиграе персонаж от 30 до 99. Да, понякога ролята изисква превъплъщаване в различни възрасти на героя и тогава се налага, с грим или cgi да се постигне този ефект. Ако обаче възрастта е приблизително една и съща в целия наратив, обичайното (има изключения, които са точно това - изключения), е актьорът да е на близка възраст до героя. Има хиляди страници изписани за това как всъщност почти няма главни роли за жени между 40-45 и 60 години - или си млада мацка, или баба. Тенденциите в последните пет години от #metoo насам разширяват обхвата на теми и женски персонажи, както има и повече жени режисьори и сценаристки, но става бавно.
Това не е нещо, запазено само за Холивуд. И в Европа е така, и тук е така, макар да си имаме някои национални специфики. В театъра, където не се гони пълен реализъм на изображението и се минава по-евтинджос, има по-голяма вариативност (а и все пак разполагаш основно с щатния актьорски състав, не е бездънна кацата), но в киното, където всяка бръчица се вижда - е те така.

# 413
  • Мнения: 4 096
Да се прилагат снимки от поддържаните съфорумки, за какво? За да се подтиснат неподдържаните, или? Simple Smile)

# 414
  • SF
  • Мнения: 20 771
Тук въпроса не е за кого е важен външния вид,а какво всеки от нас мисли по въпроса.
Не харесвам мърляви и занемарени хора ,това е неуважение към самите тях и околните.Който иска да си остарява натурално, аз предпочитам поддържани възрастни жени и мъже.Като тук говорим за поддръжка ,не за разни прекаленсти.

Точно така! И като ми кажат "външният вид не е важен..."
Важен е! Говори (ми) много за човека.
И нямам предвид дали е дългокрак или с чупливи игриви коси, а дали това, което включва сутрешният и вечерният тоалет, се изпълнява редовно.
Цветана Манева има доста драматичен вид. Може малко да се пипне. Чак такъв натюр за нейните години и популярност не отива.

# 415
  • Мнения: 14 668
А какъв беше проблемът, ако се окажеш по-стара и по-хубава от мен?
Щеше да си мислиш, че защитавам своята лична позиция, разбира се Simple Smile
В тема, в която коментираме неподдържаните грозни лели и баби? Доооообре. И аз поддържам личната си позиция на естествено прекрасна 35годишна.

# 416
  • Мнения: 10 967
Ами поддържай си я, кой ти пречи? Все пак във форумите се и лъже някой път.

Лили Иванова на "празници на града" от десетилетия не пее, само на самостоятелни концерти.

# 417
  • Мнения: 14 668
А тази снимка щях да я коментирам. Според мен е свършена чудесна работа върху след-визията. За сметка на това преди-визията е точно мърлява. И то мърлява с 4 месеца давност.

# 418
  • Варна
  • Мнения: 389

VasilLea,
всъщност не е точно така, че всеки актьор може да изиграе персонаж от 30 до 99. Да, понякога ролята изи......................
Всъщност и аз мисля като теб и ми е същата нагласата, не знам защо обръщението е към мен.....

# 419
  • Мнения: 10 967
Объркала съм се с цитата на Рокстар от началото на поста ти, извинения.

Общи условия

Активация на акаунт