Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Зацапване

• 196
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте! Няколко месеца след цикъл имам кафяво зацапване, ако мога да го нарека така. Прилича на засъхнала кафява кръв, която виждам по бельото си 2 3 дни след цикъл и е за ден, два. На какво може да се дължи? Благодаря

# 1
Здравейте и аз съм така от както родих секцо преди да ми дойде цикъла имам такова кафяво зацапване вече почти 2 години и незнам на какво се дължи това мисля си че е нормално и аз  ще следя темата за други мнения.. Simple Smile
Цитат на: maraya_tomanovalink=topic=1402668.msg44133818#msg44133818 date=1642106761
Здравейте! Няколко месеца след цикъл имам кафяво зацапване, ако мога да го нарека така. Прилича на засъхнала кафява кръв, която виждам по бельото си 2 3 дни след цикъл и е за ден, два. На какво може да се дължи? Благодаря

# 2
И аз имам такова зацапване , няколко дни след цикъл. По календар съвпада с дните на овулацията, като понякога дори изпитвам болка ниско долу, сякаш ще ми идва. Този месец си изкарах акъла, защото вместо кафяво зацапване прокървих точно в последния ден на овулацията. Направих проучване в гугъл и се оказа, че е от високи нива на естроген. Преди това много силно ме заболя стомаха ниско долу и кръста отзад, точно като по време на цикъл. Слава богу отшумя още същата вечер и до няколко дни се изчисти. Още от тийн години го имам това кафяво зацапване и съм му свикнала, макар да ми причинява дискомфорт особено с прорязващите болки в началото на овулацията, но решение не съм открила.

Общи условия

Активация на акаунт