Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 359
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
В ДМ на редовна цена са 10 и нещо тези маски,в Лили са 16лв редовна цена.

# 106
  • Мнения: 1 923
То в лили всичко е по-скъпо от навсякъде. Тази въпросна маска, дето стана хит и повод за истерия, я гледам от миналата година , сигурно ноември месец или по-рано в магазините мира и все си я знам на редовната цена от 10 лева. Иначе сега има на Лореал подобна , но аз тази серия не харесвам на Лореал жълтата. Имала съм крем от серията и...не видях някаква хубава видно полза за косата ми, та не бих пробвала и тази им терапия за отмиване. Другия месец може и аз да се излъжа да взема на глис някоя. Хвалите тази за боядисана коса. Моята не е боядисана. От другите видове някой нещо да сподели? Заредила съм се с продукти за коса към момента, дори имам и за подаряване...

# 107
  • Мнения: 2 570
И аз все я виждам по 10 лв тази маска, сега се усещам, че.аз в Лили не ходя, защото никога не ми е по път.

# 108
  • Мнения: 890
Аз пък не съм доволна от маската - моята е за суха коса. Косата ми е тънка, но не рядка, суха по дължина и омазняваще се в корена. Първия път, когато я ползвах реших, че не съм я измила както трябва - косата ми стоеше на клечки. Днес отново се получи така, въпреки  че много внимавах как я измивам. Е, наложи се да вляза втори път в банята и отново да си измия косата, след като вече я бях изсушила. Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 1 923
Може ли да покажеш шишето?

# 110
# 111
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
А за тази с кератин и черни перли да имате отзиви?

# 112
  • Мнения: 9 478
Днес получих поръчка мейкъпбг и ми бяха сложили мостра на този крем:


Много ми допадна, аз обожавам аромат на кокос и този мирише много приятно. Кожата стои мека и кадифена, без да оставя филм отгоре. Бих си  го купила в пълен размер.

Някой има ли отзив за това желе на Лореал? До сега не съм ползвала такъв тип продукт, доколкото знам са по-леки от кремовете и са подходящи за лятото?


Наскоро си взех измивния гел от тази серия и ми хареса, та затова бих пробвала и нещо друго.

# 113
  • Мнения: 3 953

Хайде и аз намазах нещо

# 114
  • Мнения: 3 209
И аз с прясно мнение от маската. Oil Nutritive е моята.
Косата ми е с тънък косъм, боядисана и доста оредяла след прекаран Ковид. Сложих по-малко от посочените 20 мл (малко под раменете ми е дължината на косата). Усетих сякаш малко повече плътност след изсъхване и със сигурност малко повече мекота и блясък. Хубава е маската, но не бих я окачествила като уау поне на този етап. С уточнението, че това е първо ползване и мнение. Тепърва ще се опознаваме.
Ъпдейтвам. На ден втори от използване на маската, след ставане от сън косата ми беше сплескана до безобразие, буквално залепнала за скалпа 🙄 Сякаш маската ми е утежнила косата.... Може би просто не съм взела правилната за моята коса...Понеже ми е много суха, прецених, че Oil Nutritive е подходяща; май съм сбъркала...

# 115
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Колко струва в Лили таи маска,в Дм беше към 10-11 лв.

# 116
  • Мнения: 12 301
По-скъпа е в Лили, нещо от сорта на 15лв, но в момента е намалена на 9 и нещо.

# 117
  • Мнения: 3 209
Колко струва в Лили таи маска,в Дм беше към 10-11 лв.
Намалена е в момента от 16 на 9 и нещо.

# 118
  • Мнения: 1 348
9.70лв е и в Ремедиум намалена.
Аз имам жълтата, нанасям около 15-20мл веднъж седмично само. Доволна съм, косата е мека и подхранена. Имам дълга и гъста коса, използвам само сешоар.

Днес взех и розовото за блясък, въпреки че не съм с боядисана коса. Ще дам тези дни отзиви и за нея.

# 119
  • София
  • Мнения: 2 057
С тази маска на Gliss си трябват експерименти, докато установи човек как точно ще му пасне. Аз я ползвах като последн продукт при миенето на косата след шампоан и лек балсам. Внимателно с дозирането, хубаво разнасяне и хубаво измиване си трябва и пак може да утежни. Моята коса понася такива продукти, но и аз я познавам добре и съм наясно кое как ще подейства. Не е нещо невиждано, но за дрогериен продукт е чудна!

Общи условия

Активация на акаунт