Пъзели - 36

  • 21 308
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 82
Ето нещо и от нас. Доста труден ни беше, бая ни поизмъчи тревата, но пък е много хубав! Панорамен пъзел Зебри на Heye - 1000 части.

# 136
  • Мнения: 4 028
Newport Beach, 1000 части на Schmidt

# 137
  • Мнения: 6 900
Този на Dowdle е много хубав, яд ме е, че не го взех докато го имаше Heart Eyes
А зебрите си изглеждат много трудни, то повече от половината е трева.

Аз съм на коледна вълна.
Disney Snow Globes
1000 части
Ravensburger


Миризливият пъзел е малко по-малко миризлив, но още се усеща нещо. За жалост предположенията ми се затвърджават, най-вероятно наистина е купен втора употреба от Англия, а аз за миг и не предположих, защото цената му беше като за реден веднъж. На някои места частите са малко смачкани, като цяло не са супер много за момента. Но пък за хора, загубили обоняние, може да е много добре Joy

# 138
  • Мнения: 15
Добро утро , стоя и гледам намаленията и не мога повярвам ,че от всичко в любими имам само 2 намалени пъзела 😂 , май ще се пропусна този път с поръчка ( всъщност още съм 50/50 🙈)
Highspeed наредих твоя Гибсън,прекрасен е и талкова лесно вървеше 🥰🥰🥰


Имам един фалкон който чака да бъде пробван, не съм се срещала с тях ,но ще си организираме среща с него тези дни, ако не още довечера Grinning
 и се чудя на мастърите как са парчета, цветове, сглобки , хвърлила съм око на един цветен цветен 🤗

# 139
  • Мнения: 206
Бухтичка, може ли малко подробности относно процеса на "….и още около час потене да го прехвърлим и стречоваме...."
Увивате наредения пъзел с домакинско фолио или с друго? Ако е удобно и  снимка...
Аз израствам в реденето на пъзели заедно с детето Flushed .До сега редим, разваляме и в кутиите, но искам да запазя един за известно време нареден- без да го рамкирам и закачам някъде...Този-( в скрит текст , че нещо не мога да намаля картинката):
Скрит текст:

# 140
  • Мнения: 6 900
mylen4e, снимка няма да мога, не искам да го местя, евентуално следващата част бих могла да снимам.
А иначе някой тук спомена бирен картон, отидох веднага и купих, твърдо и дебело е, тоест стабилно. Пъзела го редя на килимче и няма как да остане там, трябваше да се премести. Лошото е, че върху килимче се мести трудно и честно казано доста се препотихме, надявам се да има и по-лесен начин и просто да не съм го открила. От единия край започвам да подпъхвам картона под пъзела. Само дето постоянно се запречва някоя част и става суупер бавно. На два пъти успях да хвана добре пъзела и да го повдигна целия от едната страна, тогава най-лесно се подпъхва. Но с хлабава сглобка просто си е мъка. Накрая като остана съвсем малко мъжът ми помагаше от едната страна като повдигаше запречващите се части с домакинска шпатула Joy
После го минахме с фолио, за да не падне и да не се загуби някоя част. Не домакинско, защото щеше да замине доста, от големите ролки, които използват и куриерите.

# 141
  • Мнения: 4 369
Бухтичка, аз в група от ФБ бях споделила прехвърляне (евентуално и лепене) върху бирен картон.
Трябва да имаш 2парчета бирен картон. Слагаш едното върху готовия пъзел, прехвърляш крайщата на килимчето върху картона, защипваш с щипки от тези канцеларските по нагъсто и обръщаш. Като е опънато килимчето става мн. лесно и нищо не се размества. Ако искаш да лепиш, намазваш второто парче картон и го слагаш върху пъзела, натискаш с един парцал хубаво и е готов, залепен пъзела. Ако не искаш да го лепиш, прехвърляш върху втория картон по същия начин с щипките.
Дано съм обяснила разбираемо 😊

# 142
  • Варна
  • Мнения: 36 600
И аз така ги лепя, но върху мукава и ползвам щипки за пране 😋

Моята поръчка е в офиса на Еконт, днес ще си я взема.

# 143
  • Мнения: 1 406
Гуляяяяяму намаление....едва три от почти 300 продукта в кошницата ми са намалени и то не ме устройва намалението....няма да поръчвам нищо. Ни пъзел, ни книга, ни играчка.
Дет' съ вика "мирси за икономията".

# 144
  • Мнения: 6 900
mery_poppins1, много благодаря Kissing Heart Замислих се и аз дали с два картона нямам някакъв по-хитър начин, но не се сетих за щипките. Може да пробвам следващия път, дано да е стабилно наистина, защото са си доста частите, с 1000 предполагам е лесно.

# 145
  • София
  • Мнения: 8 561
Но пък за хора, загубили обоняние, може да е много добре Joy
Този може да го нарочим за Ковид пъзела и да го менкаме само между в момента боледуващи Joy

Моята поръчка е в куриер, чакам чичо Емо да ми донесе "стоката" Grinning Ама нямам смс за днес, сигурно ще е чак утре.

vartoglava, че то си Е икономия, н'съ оплаквай Stuck Out Tongue Аз пак съм 70 лв назад, сигурно до края на прИмоцията ще съм на 150 поне. И на всичко отгоре, с тези 10% корпоративна отстъпка, вече купувам и ненамалени пъзели и... дано не се усети скоро ММ, че да ме изгони от вкъщи Blush Ама, все пак, преди тези пари ги изпушвах - по-добре пъзели!

За прехвърляне, мисля си, че ако под килимчето се сложи единия бирен картон, а другият отгоре, би трябвало да може да се обърне (евнтуално със щипки) и после само да се "отлепи" килимчето. С многото части обаче не знам дали би се получило.

# 146
  • Мнения: 5 288
Сега получих пратка, пъзелите са готини, но липсва пъзел-подарък. От съпорта ми писаха, че се извиняват, и, ако искам, могат да го добавят към следващата поръчка. Стига да го имат в наличност ))).

# 147
  • Мнения: 1 460
Тази публикация е спонсорирана от:



SatisfiedSatisfiedSatisfied

Ето тези поръчах:
Скрит текст:













# 148
  • София
  • Мнения: 8 561
АХАХАХАХАХАХХА
Знаете ли какво ще направя? Ще събера броя на всички от темата, които не си получат подаръка, и ще пиша един мейл на Озон най-официално - колективна жалба Grinning Или да оставим на Мона Лиза, като по-сериозна заплаха? 

# 149
  • Мнения: 4 028
И моите дойдоха, имам и мини пъзел подарък

Общи условия

Активация на акаунт