Сънят след отбиване

  • 1 249
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Започнаха ли да спят бебетата ви по цяла нощ след отбиване на 1г.9м. сме

# 1
  • Мнения: 2 352
Дъщеря ми беше на 1г и 3м, когато я отбих напълно. Имаше голямо подобрение в съня, будеше се долу горе на всеки час да суче. След това има нощи, през които изобщо не се събужда, има такива които се събужда да пие вода и пак заспива. При растежа на зъбки проплакваше в съня си, събуждаше се често, но за мен е нормално като изпитва дискомфорт да се буди.
За мен беше правилно решение да спрем с кърменето и подобри съня ни.

# 2
  • Мнения: 1 015
И аз отбих сина ми на година и 10 месеца. Сънят се подобри. Преди де будеше 3-4 пъти на нощ и сутрин беше залепен за гърдата. Сега повечето нощи не се буди или по веднъж за гушкане.

# 3
  • Мнения: 1 572
Аз отбих на година и 2месеца със страшна мъка и протести от страна на дъщеря ми, а тя ядеше доволно и си пишеше АМ още по-доволно.
За мен не беше вариант и не исках да кърмя дълго (две години кърмене не можех да си представя и в най-големия си кошмар), но предните ми опити за отбиване претърпяваха абсолютен крах точно заради нощния сън.
След пълното отбиване тя сама разбра, че мляко и гърда няма и след фазата на люшкане и гушкане около една-две седмица се успокои и сънят се подобри значително.
Да, будеше се, но нямаше нищо общо с режима ѝ на два часа да иска сукане.
Много сила, постоянство и никаква отстъпчивост пожелавам, а сама знам колко е трудно.

Последна редакция: пн, 17 яну 2022, 14:04 от Threemafan

# 4
  • Мнения: 828
Отбих на 11м
Преди се будеше на всеки 40-60мин за сучене.. а сега непробудно до сутринта. Заспива към 21ч, буди се към 6:30 за АМ и после си доспива до към 8-8:30ч

Общи условия

Активация на акаунт