Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 226

  • 43 843
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 41 541
Здравейте!



Онче,благодаря за новите снимки и инфо! Flowers RoseДвете снимки на Топрак и Мая са от РД на братчето им Дениз Али през м.декември в Истанбул.Онур нали се ожени за мениджърката си Гьозде Йълмаз и има син от нея.Сега той отново  пусна снимките за да ги поздрави за техния РД.

Към новата снимка на ТМТ има и надпис:
Какъв живот!
Какво красиво,красиво пътуване! Nature Sparkles

Скрит текст:







От промо-снимките за 62 еп. на ''Разузнаване''.Аз не  гледам сериала,но да има снимки и с Мурат! Blue Heart









Хубав следобед! Flowers Four Leaf CloverTwo Hearts

# 541
  • Мнения: 5 559
Добър ден в събота! Blush
Злати, благодаря за уточненията! Hug

Новина за Симай Барлас. Води преговори за участие в сериала Kara Orman на O3 Medya. Само не ми допада актьора, когото засега разглеждат за главна мъжка роля- Халит Озгюр Сари. Гледала съм го в "Братя и сестри" и не го харесах. След това някаква корекция на носа ли си направи, не знам, но още повече не ми харесва. Grinning Дано изберат друг.

 

В Туитър започнаха разследване Sunglasses, има някои предположения, че може да вземат Екин Мерт Даймаз, което, поне според мен е много по-добър вариант. Ако търсят такъв типаж- мургав, висок, да може да гледа и нежно, и страшно Grinning, Екин е по-добър и като външен вид, и като актьор. Ще видим, ще се прежаля и първия въриант да гледам. Само ми се иска нашето момиче да има успех, много ми хареса в "Азиз".

И като казах Азиз- Злати, права си, напоследък все Туба публикувах, ама така стана. Ето сега ще публикувам Мурат. Да вземе да започне и той друг проект. Grinning

Пак от Туитър- колаж с двете роли на Мурат,  в "Азиз" и в "Организация". Blush

# 542
  • Мнения: 41 541
Привет слеодобедно!



Онче,благодаря за инфото за Симай. Flowers Rose ''Братя и сестри'' не съм го гледала,aктьорът -също.Но Екин Мерт съм гледала в два сериала и го харесвам.Колкото до пускането на снимки няма значение.Някога повече Туба,някога повече Мурат! Simple Smile









нова от офиц. стр.на сериала


нова зад кадър




Приятен следобед!

# 543
  • Мнения: 5 559
Привет! Hug

Симайчето е на почивка в Египет. Нека си отпочине хубаво, работа я чака. Blush








Да си спомним малко за Азиз, снимка зад кадър. Blush



И още една снимка зад кадър- на Мурат с Денис Байсал. Blush

# 544
  • Мнения: 41 541
Здравейте,момичета!



Онче,благодаря за снимките. Hug

Ново от ИГ на Туба
сутрин'

Скрит текст:

За изминалата седмица Туба отново е на 1 място,а на 2-ро Джем Йиит,въпреки че ВОИ го дават от
месец.За останалите Серенай-сега пуснаха ''Шахмаран'',снима се в момента и в сериала с Къванч; Джан се снима в ''ЕлТурко'' в Унгария; а Демет- в ''Казвам се Фара'' с Енгин.
Според най-голямата в света база данни IMDb #TubaBüyüküstün
Tuba Büyüküstün тази седмица е на 1-ва позиция сред турските актьори.
И 2,578-мо място сред повече от 11 милиона имена по света














Приятен следобед и лека седмица!

# 545
  • Мнения: 5 559
Здравейте! Blush

Новият филм на Мурат Йълдъръм "Земята минус две / Nefes yer eksi iki" ще има премиера  на 17 февруари.



Зад кадър на "Организация".



Симай в Египет.

# 546
  • Мнения: 41 541
Здравейте,момичета!



Онче,благодаря за снимките и инфото. HugОчаквам трейлър за филма!

.....Информация от TT #TubaBüyüküstün...
Туба Бююкюстюн е поканена на модното шоу на Valentino в сряда, 25 януари от 21:30 ч. парижко време.
Обявен за фенове, които искат да я видят.


Тоалетите ще бъдат в лилаво













https://youtu.be/8rl0sq32ZsQ

Приятен ден!

# 547
  • Мнения: 5 559
Привет! Hug

Туба на парижкото модно шоу на Валентино.

 

# 548
  • Мнения: 41 541
Здравейте! HugTwo Hearts



Онче,вече си пуснала новите снимки с Туба от снощното ревю на Валентино!
Аз го гледах онлайн,но не цялото,че беше късничко.Нали имаме часова разлика с Париж!



Туба е прекрасна.Не съм срещала др.турска актриса да е участвала в такива световни ревюта!Може и да греша.
Днес излизат много статии за нея в турската преса!


https://www.renklikesifler.com/magazin/pariste-tuba-buyukustun-r … ran-birakti/6593/


https://www.dizidoktoru.com/ozel-haber/tuba-buyukustun-zarafetiy … kesti-h30978.html

и друга с превод
https://www.habersever.com/tuba-buyukustun-pariste-buyuledi/
Туба Бююкюстюн, която спечели широка популярност с последната си роля в сериала Olive Tree, получи покани от международни платформи.
Туба Бююкюстюн присъства на модното шоу на Valentino в Парси вчера.
Туба с пелерина.
Туба Бююкюстюн, която живее в Париж със своите близначки, носеше рокля с пелерина с дълбока талия в цвят кафе на модното шоу. Бююкюстюн отново впечатли със стегната фигура и перфектно тяло.
Известната актриса отдавна не се занимава с работа по телевизията. Büyüküstün, която започна актьорската си кариера с Rose Patterns, намери своето място на екрана с телевизионния сериал Looking for My Manager.


Tuba добави репост от Inan към Instagram #TubaBüyüküstün
Великолепна Tuba Büyüküstün в моя стил за maisonvalentino Le Club Couture през пролетно-летния сезон 23
Туба отговори: Да тръгваме? @Инан Кирдемир








Приятен ден!

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 11:03 от Zlatina3

# 549
  • Мнения: 5 559
Много хубави снимки. Blush
 А тук Туба е на някаква вечеря- в Туитър  пише на  Lebo парфюм.



И Мурат- не знам дали е в кадър или зад кадър. Blush



Малко инфо за героинята на Симай Барлас в новия и проект "Тъмна гора"- Караджа.
„Караджа е младо и красиво момиче . Борейки се с бедността и финансовите затруднения, докато се опитва да изгради красив живот, Караджа се забърква в големи проблеми, след като убива мъжа, който искаше да я малтретира сексуално.“
Снимките на сериала се очаква да започнат през февруари.

# 550
  • Мнения: 41 541
Здравейте следобедно!





Онче,благодаря за снимките и инфото за Симай!Избраха ли партньора й?

Относно снимката,която си пуснала - Туба е с  Farouk Chekoufi -моден редактор и стилист на знаменитости VOGUE, HARPER'S BAZAAR, L'OFFICIEL, BURO247, MARIE CLAIRE, InStyle, GQ, MADAME FIGARO, NUMÉRO, ELLE, GRAZIA
по-голяма снимка на която се вижда изписано името му...


Туба с Cedrik Haddad - моден експерт и стилист....


от снощи...
Туба е била поканена на откриващата вечеря на @maisonleboparfums
1. Благодаря ти, скъпи Марк .. За искрената съвместна вечеря ...
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456244931%2Fd64d49489a83a4c360














Хубав остаък от деня! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 551
  • Мнения: 5 559
Злати, не съм чула за партньор в "Тъмна гора", но имаме изненада за Симай Барлас. Grinning
Не знам дали се е отказала от "Тъмна гора", но изненада феновете и се появи в трейлъра в 4 серия на "Омер". Аз го гледам, харесва ми. Радвам се много за Симай. Не знам дали е влязла в основния каст или е за няколко серии всъщност. Но ако е решила да избере "Омер"- добре е постъпила, сериалът е качествен и рейтингът му е хубав. По- добре в такъв проект, даже да не е главна роля, отколкото в нещо неясно и с неясен партньор, особено ако е единия ,за който чухме. Grinning
Каквото и да е решила, желая и успех! Hug

Ето я в новата и роля.








Момичета, пиша за Симай, защото беше чудесна екранна партньорка на Мурат в Азиз. Проект, з който още съжалявам, че не бе продължен...



# 552
  • Мнения: 41 541
Здравейте,момичета!



Онче,благодаря за инфото за Симай. Flowers Hibiscus Аз не гледам ''Йомер''! Пиши си...няма как да не пишем и за партньорките на Мурат.За Туба има и др.теми и там пишем за партньорите й! За Мурат също имаше  други теми - за ЛиН и отделна за Мурат,но пишещите спряха да пишат!



Вчера излезе  това в турската преса...да видим ....

Скрит текст:











нова на Дамла Сьонмез


от вчера
Хубава кореспонденция между Дамла и Мурат, породена от носталгичното настроение на Дамла.
"виж това tbt"


Преди феновете на Дамла да имат време да трепнат, веднага последва отговорът на Мурат:
"Липсва ми"






Приятен ден!

# 553
  • Мнения: 5 559
Здрасти Blush

Днес  Туба е опровергала информацията, че ще се снима в реклама заедно със супермодела и съпруга на бившия президент на Франция Карла Бруни Саркози.
Аз лично не се вълнувам от реклами, чакам снимките на чудесния "Маслиново дърво". Blush

Доколкото разбрах, тук честити рождения ден на приятелка. Blush



Днес Симайчето се среща със зрителите на "Омер". Grinning

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 22:00 от oncee

# 554
  • Мнения: 41 541
Добър ден,момичета!



Онче,докато чакаме лятото за да започнат снимките на 2 сезон на ''ДА/МД'',ние си искаме да гледаме Туба и в друго! Simple Smile



Туба постави в Instastore
репост от живота на интровертите
Откъс от "Запознайте се с Джо Блек"
Но любовта е страст, мания! Тези, без които не можете! Казвам, загуби главата си, намери някой, когото можеш да обичаш до полуда и да те обичам по същия начин!

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456244937%2Fc8fcb727 … pl_wall_-63875573













Спокоен зимен ден!

Общи условия

Активация на акаунт