DC Fandom - мястото в Бг мама за филми и сериали от Вселената на Ди Си

  • 19 423
  • 249
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 611
https://variety.com/2022/tv/news/naomi-canceled-cw-1235265512/ Наомито и тя е в Коша след 1 сезон

# 76
  • София
  • Мнения: 27 157
Дам, тъпо. Таман развиха историята и взе да става интересно и айде в кофата. Идиоти.

Супермен и Лоис, епизод 11 беше зле. Общо взето забозиха сериала още във втория му сезон. Лошо. Или просто лош избор за този обратен свят. Дразнещо, слабо, нелогично. Абе нищо общо със страхотния първи сезон.


Флаш, епизод 13, УАУ, 😮

Не го очаквах това. Жалко, жалкооооо, ама WTF епизодите продължават.
Скрит текст:
RIP, Фрост! Хел Фрост! Не мога да повярвам. Сега дано не пенсионират и Кейтлин.
Следващия епизод ще е погребението.
Е, поне се справиха с един от най-опасните и на практика непобедими злодеи от всички сезони.
И сега-накъде? Явно ще се въртят нещата около Айрис и нейното мистериозното времево заболяване.

# 77
  • Мнения: 611
имам чувството че CW умишлено си съсипват сериалите за да могат по лесно да ги махнат дано не направят същото със Супермен и Лойс

# 78
  • Мнения: 831
Просто са в процес на продажба на телевизията. Вероятно бюджета е орязан. Може и много от хората работили зад успешните сериали да са избягали.Лош момент просто. Жалко.

# 79
  • Мнения: 611
Иначе Супермен и Лойс е подновен за 3 ти сезон

# 80
  • София
  • Мнения: 27 157
The Flash 8.14
Funeral for a Friend

Пореден интересен епизод. От 1 месец и нещо насам мои харесва сезона. Да не забравим и как тръгна с Армагедона, така че въпреки слабата средна част съм доволен.
Интересно сега дали Кейтлин ще
Скрит текст:
върне по някакъв начин Фрост. Аз лично се съмнявам, защото те такова изпращане и направиха, че някак си ще олекнат ако я върнат отново. Но има вариант да върнат някаква фрийк нейна версия. Или Кейтлин да се побърка ако не успее да е я върне и да напусне. Абее като цяло не съм оптимист и не вярвам това да се случи, уф

# 81
  • София
  • Мнения: 27 157
Приключих с премиерния (и за съжаление единствен) сезон на Naomi
https://www.imdb.com/title/tt13624900/

Доста оплют от 'феновете' но на мен ми хареса как се разви. Определено е правен с мисъл за два, три сезона, но уви, канселираха го. Последните 3, 4 епизода ми харесаха доста.



Flash
епизоди 14 и 15

Опасявах се, че след елиминирането на 'Мъртвата буря' сезона ще тръгне надолу, но няма такова нещо.
Започна ударно с петте Армагедон епизода и все така държи ниво с изключение на няколко епизода само.

Мхм, интересен туист с Фрост. Кейтлин иска да я връща? :о Обаче доколкото разбрах иска да я върне в чуждо/ново тяло. Дали това не е подсказка, че ще махнат, Кейтлин? В смисъл ще я убият за драма или актрисата, Даниел Панабакер ще напуска.
Дори Нора Уест-Алън не ме издразни в епизод 15. Айрис отдавна я мяхнах от дразнещата листа този сезон специално. Май само Алегра ме дразни.

# 82
  • София
  • Мнения: 27 157
Флаш
епизод 16
 
пореден добър епизод с доста гаден край, уф.
Май отиваме на Кейтлин срещу отбор Флаш, не мога да повярвам, ама такива вибрации усещам... Леле.
 
 
Супермен и Лоис
епизод 12
 
Радвам се, че Лана най-накрая разбра голямата тайна, но Сара все още не знае, надявам се в скоро време и тя да разбере и да няма драми с Джордан. А Джонатан го искам с Натали.
Али все така ме дразни на макс. Най-смешния злодей досега за двата сезона.
Това е сериозния проблем за мен този сеозн.

# 83
# 84
  • Мнения: 611
Още Дейвид Рамзи

# 85
  • София
  • Мнения: 27 157
The Flash
8.17


Ох, не. Алегра в главната роля, а Кейтлин май, май ще напуска. Това не се издържа просто.
Ако така я мислят дано сезон 9 да е последния. Бес Сиско отдавна не е същото вече, а сега ако и Кейтлин се махне да ги закриват направо. Тази новата ''светкавица'' жената-учен дано да е за малко само, защото ще е много криндж и ще развалят всичко хубаво, коеот сториха в сезона.
Но достатъчна е само Алегра да ти убие всичко хубаво.
-
4.0


Superman and Lois
2.13


Много слаб епизод. Жалко, че този втори сезон се разви така. Превръща си се бавно, но славно в сапунка.
Надявам се, че съвсем скоро ще намерят решение за Супермен и ще му върнат силите, защото директно да се закриват иначе. Синът му е интересен само като поддържаща роля, не и главна, камо ли да бъде новия Супермен.
А онази смешна бабка е толкова нелепа, че няма накъде. Кой я измисли тази сърдита счетоводителка да бъде осоновен злодей, че и редовно да наплясква Супермен???
Ди Си, Ди Си... Едно хубаво нещо да започнат и бързат да го развалят с неадекватни идеи и сценарий.
-
4.0

# 86
  • Мнения: 611
https://comicbook.com/dc/news/the-flash-ezra-miller-reportedly-n … iFbSnGwMU_LPVrnxQ The Flash: Ezra Miller Reportedly Not Part of WB's Future DC Plans After 2023 Movie

# 87
  • София
  • Мнения: 27 157
И във филма не трябва да участва. Трябва да го извадят, че иначе ще отнесе много лоши ревюта и оценки.
Такива сбърканяци нямат място под прожекторите...

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 27 157
The Flash 8.18
The Man in the Yellow Tie
https://www.imdb.com/title/tt16274490/

==> Има спойлери - не четете ако не сте гледали! <==


Иха, много добър епизод. Един от най-добрите този сезон.
Какъв шок беше да видим Еобард Тоун и оригиналния изигран от Мат Летчър, УАУ! Той обаче е с амнезия и не си спомня за нищо отпреди 1 година. Последно го видяхме в Легендите, където беше страж сложен от силите на скоростта в един важен исторически момент, който не трябваше да се променя. Дали пък после след като даде живота си едн вид не беше върнат и даден втори шанс пак от тези сили? Не знам, може би ще се разбере, но той сега е добър и влюбен и дори Бари Алън му стисна ръката. WTF?! 😮 Но да, явно така ще се развият нещата.
Отново Том Кавана ще е злодея, само дето сега не е Харисън Уелс, а корумпирания Уелс от злия Еобард Тоун. Та имаме двама Еобардовци. Изобщо обърквацията е пълна, ама това са DC... Правят си каквото си поискат, в повечето пъти без логика и обяснения.
И как така изведнъж Дион стана толковз зъл и иска да убие Бари? Че даже и ще зареди отново лошия Тоун с негативна енергия?
Какво става с Айрис? Би трябвало да се върне за последните 2 епизода.
Другия много важен момент от сериала беше, че Джон Дигъл се отказа от това да бъде 'Зеления фенер'
Значи ли това, че от Уорнър се отказват от този плануван още преди пандемията сериал?
Обаче знаем, че Дигъл ще се появи в последния епизод на сезон 2 на Супермен и Лоис, а го гласят и за злия в сезон 3?! Това откъде? По дяволите, оставете човека да се радва на семейството си, хаха.

Общи условия

Активация на акаунт