Детски магазини в гр. Русе

  • 52 204
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Майчета, има ли детски онлайн магазин в Русе? Търся седалка за кола за момиченце от 15-36 кг, пластмасово, с дръжки....Цените в интернет магазините са в рамките на 20-40 лв, а тези които откривам в магазините на града са доста по-скъпи - минават 50-60. Изключвам седалките в Кауфланд, които са стереопорени, без дръжки и струват към 10 лв. Абсолютна безмислица. Същия ефект ще се постигне с 2 малки възглавнички или едно нагънато одеалце..... Иска ми се да е нещо по -добро като качество. Гледам в онлайн магазини примерно такава седалка Nania -Topo Plus за 21-22 лв, но ми стана интересно има ли такъв магазин и в Русе. Благодаря предварително за споделената информация.

# 61
  • Мнения: 1 203
Здравейте, мами,
моля да бъда извинена, ако темата е коментирана, но нямам време да чета Embarassed
Бихте ли споделили къде в Русе мога да разгледам колички на Бертони, в кой магазин?
Благодаря,
Елиан

# 62
  • Русе
  • Мнения: 1 769
Здрасти!
Ами то в Русе предлагат предимно Бертони, Кенгуру и Чиполино.  Rolling Eyes Сещам се за магазин Пиф на Борисова. Преди имаше и до Университета, но вече не.
Темата е добра, но малко позамряла. Дано да се раздвижи, защото е полезно да има такава информация.  Peace

# 63
  • Мнения: 4 864
здравей, аз живея на Борисова и около нас има много детски магазини с колички бертони. Можеш да отидеш в ПИФ. И в двата магазина- срещу Тирола и този до Втора поликлиника. Провери в Штъркела и в Габи. Мисля, че има избор.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 659
Отворили са нов детски магазин Вълшебство  в блок ДАВ 2

# 65
  • Русе
  • Мнения: 1 769
Да, днес купих на малката ботуши от там.  Peace

# 66
  • Мнения: 106
Като цяло обаче малко скъпичък ми се стори, въпреки 5 %-ното намаление  Rolling Eyes
Например едно гумено конче http://vegatoys.com/view/5636.html струваше 25 лв. И не само това ...
Все пак не мога да не похваля едни джинси които купих за малката - ластични, с полар вътре, страшно топли, удобни и красиви - 18 лв. и нещо.

Помощ ...
Търся магазини Щастливото бебе  Embarassed
Когато не ми трябват ги виждам на всяка крачка. Сега когато харесах нещо в магазина до Олимп и искам да издиря нашия размер из другите магазини, освен него за друг не се сещам  smile3511

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 13:58 от -Рея–

# 67
  • Мнения: 1 070
-Рея–, трябва ли ти още информация къде в града има магазини "Щастливото бебе"?

# 68
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте, опитвам се да открия магазини за дървени играчки в Русе, в които има голямо разнообразие от такива - дървени пъзели, контруктори, кукли...
И ето малко инфо от мен:  Simple Smile
Детски магазин за дрешки от който аз пазарувам най -евтино в града е Престиж - срещу бившата Макаронена  (в новия търг. комплекс). Анцунзи (тънки като за Детска градина) за 3-4 годишно дете има по 12-14-16 лв., а единичните бройки дори, от които няма номерации ги намаляват на 10 лв. Блузки с дълъг ръкав - по 5-6 лв. ... Ако ви е на път - посетете го за да добиете представа какво има и на какви цени, но аз лично съм доволна. Преди самия магазин е склада им, така че той се пада в дъното на комплекса.

# 69
  • Мнения: 1 070
Elida, това в новата сграда срещу макаронената, нали?

Магазин за дървени играчки има на ул. П. Каравелов, надраскала съм го с розово. Друг за дървени играчки не се сещам.

# 70
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Благодаря много за бързия отговор - още утре отивам на място.   bouquet  Така като гледам на картата се пада до онзи магазин за сребърна и златна бижутерия Радиана Ювелир - на ъгъла. Ще го открия.  Wink
Да, точно за новата сграда срещу Макаронената съм дала инфо - "Мария Луиза" мисля е комплекса, но да не ви подведа за името .. Thinking Там е - няма как да го сбъркате. Има много магазинчета отдолу на русенски производители- за бельо (на Бано), за пижамки (на Браз)...може и там да има интересни неща и на добри цени.

# 71
  • Мнения: 4 864
Магазините на Мария Луиза са много хубави!! Това лято си търсех нещо такова:



Намерих го на цена от 4 лв и 7 лв ако е с бикини. Много доволно!!! Не стяга, много е приятно. Мисълта ми е,че стоката е добра, а цените още по-добри Simple Smile Има много хубави дрехи за деца ( по мое виждане, още нямам деца).

# 72
  • Мнения: 429
Дървени играчки бях виждала в Слъчно. Не бяха много, но имаше това, онова. Но сега не знам какво стана с този магазин, тъй като последно имаше едни големи реклами за намаления, та си помислих, че ще го затварят явно тогава.

# 73
  • Мнения: 4 864
Магазин "Слънчо" се измести срещу сладкарница "Неделя"

# 74
  • Мнения: 106
-Рея–, трябва ли ти още информация къде в града има магазини "Щастливото бебе"?
Издирих няколко магазинчета и обрах комплектите бельо които исках в размерите, в които ни трябваха   Laughing
Никога не е излишна обаче още информация  Hug

Общи условия

Активация на акаунт