Закъснение

  • 318
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Здравейте .
Здравейте. Аз от няколко месеца имам лек проблем. Всеки месец ми закъснява. Раждала съм 2 пъти нормално. Последно преди 2,5г. Закъснява ми  От 4 до 10дни. Странно е за мен,тъй като винаги цикъла ми е бил точен. По време не всеки цикъл имам съсиреци . Понякога по големи,понякога малки. Кълбо от нерви съм всеки път.. не съм бременна. Дали да не пусна някви хормонални изследвания? А какви да са ? Никога не съм пускала до сега. Ходих 2 пъти на лекар. Освен някаква миома която била незначителна. Последния път ми каза,след като имах оплаквания ниско в корема СЛЕД цикъл. Каза че вижда матката като че да ми идва и че не се е изчистила. Не знам какво означава.. някой насока за нещо ? Иначе пускай преди няколко месеца цитонамазка и за гъбички и инфекции няма нищо. Не знам какво може да е.. гади ми се. Лошо ми е. Не знам какво ми става.

# 1
  • Мнения: 1 553
Отидете при по-добър гинеколог. Миома по принцип може да ви обърка цикъла и да е причина за оплакванията, които описвате, но зависи от много неща. Затова, друг гинеколог, докато попаднете на някой, който си разбира от работата и ви насочи къде да търсите причината.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Не знам миомите да са незначителни, ноооо щом лекаря казва Simple Smile
Намерете си читав лекар, който да не пренебрегва миомата, защото тя също има роля да не ви идва навреме и вземете мерки.

Общи условия

Активация на акаунт