Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема №26

  • 34 806
  • 880
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 909
Сложих сол,не можах да събера 1л, а 800мл някъде+леко преливане,лампичката веднага изгасна 🥳

# 586
  • Мнения: 182
Здравейте!
От скоро сме притежатели на съдомиялна Бош за вграждане. Прави ми впечатление, че след като приключи програмата има много капчици вода по стените. Кондензира. Нормално ли е?

# 587
  • Мнения: 544
Вижте си упътването.
Ето от нашата Бош

# 588
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Като слагате филтрите на аспиратора, само тях ли пускате или и с дриги неща и на коя програма? Мерси

# 589
  • Мнения: 10 384
Като слагате филтрите на аспиратора, само тях ли пускате или и с дриги неща и на коя програма? Мерси
Сами ги пускам... Първо пръскам хубаво и кисна с обезмаслител. И после на най-високата температура..

# 590
  • София
  • Мнения: 8 561
Аз го мия с решетките на фурната, обикновено като пускам пиролиза. Също накисвам филтъра предварително и махам колкото мога мазнини.

# 591
  • Русе
  • Мнения: 2 153
С какъв обезмаслител? Има  един доста агресивен, с който ги чистя по принцип, но се опасявам да не повреди нещо уреда, че ми е новичък, а не съм пускала филтри до сега. имам и Меглио.

# 592
  • София
  • Мнения: 8 561
На мен най-силният ми е Меглио, по-агресивен нямам Simple Smile

# 593
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Казва се forte plus , на sano. Не мога да прикача снимка, дава ми грешка.

# 594
  • Мнения: 11 611
Преди да ги поставиш в съдомиялната, ги изплакни от обезмаслителя.

# 595
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Казва се forte plus , на sano. Не мога да прикача снимка, дава ми грешка.
Ох, недей със Сано, че той си е чиста сода каустик.

# 596
  • Мнения: 182
Вижте си упътването.
Ето от нашата Бош


Благодаря!

# 597
  • Мнения: 60
Такааа, аз пак се включвам да докладвам за моя проблем с белите петна. Май ще се окаже, че има разлив на сол отнякъде. Ясно е, че ще се свързвам с техник. Преди две измивания напълни отделението за сол, настройките са на 3/за Варна и днес светна индикатора, че няма сол Flushed. Или има разлив или сензора нещо е прецакан.

# 598
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Проверете капака дали е завъртян добре . И аз имах същият проблем , оказа се , че не съм завъртяла добре капачката

# 599
  • Мнения: 60
Проверете капака дали е завъртян добре . И аз имах същият проблем , оказа се , че не съм завъртяла добре капачката
Завъртян е добре. Няколко пъти е пробвах, измих я, за да няма сол, която да пречи на затягане. Почистих и резбата на дупката, ефект никакъв Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт