Лекар хирург вътрешни болести

  • 627
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Здравейте,не можах да намеря актуална информация и такава тема за това отварям нова тема. Ако админът реши че не е за тук извинете ме.
Препоръчайте ми добър лекар хирург вътрешни болести. От Пловдив съм,но ако трябва и в друг град ще отида. Откриха ми на ЯМР дивертикул. Имам проблеми със храненето и за това ми трябва консултация. И понеже може да се наложи да се оперира ми трябва да е лекар хирург вътрешни болести. Всяка информация ще ми е полезна. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 180
Хирургията е една специалност, вътрешните болести друга. Вътрешните болести са кардиология, пулмология и т.н. Не съм чувала за хирург вътрешни болести. Някой с две специалности ли? А какво казва гастроентерологът?

# 2
  • Мнения: 60
Коремен хирург ти трябва.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 014
Втора Хирургия в Александровска болница.

# 4
  • Мнения: 4 180
Все пак, какъв дивертикул? На дебело черво? Първо гастроентеролог.

# 5
  • Мнения: 288
Все пак, какъв дивертикул? На дебело черво? Първо гастроентеролог.
Дивертикул на дуоденома. Доколкото разбирам на дванадесетопръстника. Доколкото разбрах от описанието на ЯМРто е от към коремната кухина. Гастроентерологът казва че трябва да се направи гастроскопия и колоноскопия. Консултацията със него не ме удовлетвори. Започна да ме плаши,че симптомите ми са като на рак или тумор и не можело без тези изследвания. Аз го попитах ако въпросния рак или тумор е от към коремната кухина ще се видят ли на гастро и колоно. Той каза - не,но на ехограф може. Аз го попитах не е ли редно да започнем от ехограф тогава и че съм оперирана и най вероятно имам сраствания и не е ли рисковано да се прави колоно. Той ми се извъртя че колоноскопията не предизвиквала сраствания. С една дума искам и друго мнение,но си мисля че специалист по вътрешни болести ще ми свърши по добра работа.

# 6
  • Мнения: 4 180
Виж тогава друг гастроентеролог какво ще каже. Второ мнение.

# 7
  • Мнения: 288
Виж тогава друг гастроентеролог какво ще каже. Второ мнение.
Благодаря!  Минах през няколко гастроентеролози,едни и същи мантри повтарят!Трябват ми препоръки за добър лекар вътрешни болести,ако е и хирург още по добре!

# 8
  • Мнения: 4 180
Хирургия е отделна специалност от вътрешни болести. Не знам за някой дето има и двете. Както има да речему, инженер химик и инженер двигатели вътрешно горене. Няма как химика да ти поправи колата. Я бех дотук.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 014
Вътрешни болести = интернист = кардиолог

# 10
  • Мнения: 288
Хирургия е отделна специалност от вътрешни болести. Не знам за някой дето има и двете. Както има да речему, инженер химик и инженер двигатели вътрешно горене. Няма как химика да ти поправи колата. Я бех дотук.


Има лекари които имат по няколко специалности. Помолих ако някой знае добър лекар вътрешни болести,нека да напише. Не ми помагате като ми пишете критики дали съм написала правилно специалността на лекаря! Благодаря предварително!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 014
Вътрешни болести = интернист = кардиолг. Няма друг специалист вътрешни болести.

# 12
  • Мнения: 288
Вътрешни болести = интернист = кардиолг. Няма друг специалист вътрешни болести.


Благодаря Ви! Намерих един лека който е коремен хирург и е специалист по всички органи в корема. Сега остана да намеря мнения за него. Ако някой има мнение за д-р Петко Димов във Бургасмед,моля Ви споделете! Благодаря предварително!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 014
Вътрешни болести = интернист = кардиолг. Няма друг специалист вътрешни болести.


Благодаря Ви! Намерих един лека който е коремен хирург и е специалист по всички органи в корема. Сега остана да намеря мнения за него. Ако някой има мнение за д-р Петко Димов във Бургасмед,моля Ви споделете! Благодаря предварително!
Ако ви трябва коремен хирург - др.Иван Димитров , но работи в София.

Общи условия

Активация на акаунт