Как се справяте с праха по мебелите?

  • 3 566
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Не мога да се справя по друг начин освен по този начин -  clean

# 16
  • Мнения: 745
Абе бърсане на прах му е цаката. Но съм много доволна от едни кърпички напоени с някакъв препарат ( не знам как се казват, а сега съм на работа и немога да видя) По 20 в пакетче и цената е около 2 лв. Имам ги в два вида - за мебели и за техника - много съм доволна от тях.

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ползвам препарати с антистатик.Това е.В момента съм с 'Медикс'-с пчелен восък. Peace
Добър ли е ?
Да,аз съм доволна Peace.Спестява ми поне две-три бърсания.Но и идеята с кърпичките е добра,така няма да переш парцали,а направо хвърляш.

# 18
  • Мнения: 6 164
Препаратите не помагат особено, единствено е редовното обиране! Confused

Абе бърсане на прах му е цаката. Но съм много доволна от едни кърпички напоени с някакъв препарат ( не знам как се казват, а сега съм на работа и немога да видя) По 20 в пакетче и цената е около 2 лв. Имам ги в два вида - за мебели и за техника - много съм доволна от тях.

Аз ползвам мокрите кърпи на Крис! Joy

# 19
  • Мнения: 3 268
Абе бърсане на прах му е цаката. Но съм много доволна от едни кърпички напоени с някакъв препарат ( не знам как се казват, а сега съм на работа и немога да видя) По 20 в пакетче и цената е около 2 лв. Имам ги в два вида - за мебели и за техника - много съм доволна от тях.
Казвай бързо къде ги продават тези кърпички

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Абе бърсане на прах му е цаката. Но съм много доволна от едни кърпички напоени с някакъв препарат ( не знам как се казват, а сега съм на работа и немога да видя) По 20 в пакетче и цената е около 2 лв. Имам ги в два вида - за мебели и за техника - много съм доволна от тях.
Кърпичките са Arri Xaca и аз ги ползвам и миришат на чисто. Иначе съм махнала де що имаше килими и мокети по земята и като,че ли проблемът понамаля. Стирка всеки ден и няма толкова много прахоляк.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
При майка ми има тъмни мебели - цвят махагон, и една прашинка да падне веднага личи. Сега в моето си жилище ще сложа светли мебели, та поне да не се вижда толкова много праха. Иначе си го бърша с Пронто  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 362
Бърша го,няма друг начин.

# 23
  • Мнения: 8 917
Ползвам препарат с антистатик - върши работа Peace

# 24
  • Мнения: 5 577
Ами ... свикнах. Особено сега, с тия одеала дето спим.

# 25
  • Мнения: 745
Кърпичките са Arri Xaca, купувам си ги от Метро има ги и в Бурлекс, Пикадили и СВА - 20 бр за около 2 лв - какво му плащаш Joy Joy

# 26
  • Мнения: 824
даааааааааааааааааааа arri xaca  Peace супер са има ги и в супермаркетите(поне при нас Grinning) ,но пак си обирам прах всеки ден  clean

# 27
  • Мнения: 1 186
Аз бърша праха вкъщи с мокри кърпички Peaceи съм доволна до толкова че се примирих вече с този прах-то всеки ден има #Cussing out
Иначе продават специални мокри кърпички за прах по мебелите-пробвай ако искаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт