Learning tower мнения

  • 501
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Здравейте, може ли мнения за този продукт https://mechoandklecho.com/shop/montesori-kula/

Бебето е на 11м почти, долу горе седи права, подходяща ли е за толкова рано или да изчакам? Кусури има ли? Здрава и стабилна ли е, най-важното?

Просто все иска да гледа като съм в кухнята и крещи докато не я взема на ръце да гледа, но и ми тежи и с 1 ръка не мога да правя почти нищо.

# 1
  • MI
  • Мнения: 11 803
Според мен още ви е рано. Ние ползваме, детето само трябва да може да се качва и слиза, защото иначе като нищо ще пробва да слезе докато не го гледаш за секунда и може да падне. Изчакай да стане по-стабилно детето. Иначе нашата е различна, но съм много доволна, детето доволно, майката по-спокойна, разбира се без надзор не оставям.

# 2
  • Мнения: X
Според мен ще е рано за детето, но пък не виждам какво пречи да я имате налична и да се използва когато му дойде времето Simple Smile аз направих за моя син от стълбичка и столче от Икея и се използва вече над година всеки ден постоянно. Сега вече предпочита да си премества друга малка стълбичка и така помага в кухнята, но и Кулата все още му е любима. Аз лично не бих инвестирала чак толкова средства в кула, която все пак няма да се използва повече от 2, макс 3 години.

# 3
  • Мнения: 2 352
И аз бях се замислила да купувам, обаче поради малкото пространство вкъщи се отказах. Ползваме стол, даже вече си го мести сама и се качва сама. Така или иначе не е добре да се оставя детето без надзор.
Предполагам имате столче за хранене, защо не пробваш на първо време да оставиш детето в него да те гледа.

# 4
  • MI
  • Мнения: 11 803
И втора употреба е вариант. По принцип са здрави, дървени, трудно би се повредила имайки предвид колко се ползва. Като гледам цените им в България са доста високи, та е добър вариант да се търси ползвана.
Със сигурност е много по-безопасен вариант от столове, табуретки, стълби и подобни. Моята веднъж падна от стълбичка от тези супер стабилните и тогава купихме. С пъти по-спокойна съм сега. Столчето за хранене би помогнало още малко, докато проходи. После абсурд да стои там и да не може да пипа и следи изкъсо. Grinning

# 5
  • Мнения: 191
Благодаря ви за отговорите. То ясно че без надзор няма да стои, но май ще изчакам още малко 😀 склонна съм и на по-бюджетни варианти, но искам да знам еч няма да се счупи нкяоя дъска и да падне детето 🙈

Като не можеше да седи права я слагах в столчето за хранене обачеее тя вече не иска седнала 😂

# 6
  • MI
  • Мнения: 11 803
Кристина, цената на посочената от теб кула е толкова висока защото е трансформируема. Може да я ползваш и за масичка и т.н., но не се знае дали и детето ти ще е съгласно с твоите идеи. Grinning Ако търси просто качествена кула, без картинки и т.н., нещо такова ще ти е напълно достатъчно:

Цената ще е едни 100 лв. надолу, или поне тук е така, в Амазон едните са има-няма 100 евро, другите 150, че и нагоре.
Друг вариант е ако имаш познат дърводелец да ти я направи, елементарно е като изработка, само трябва да купиш качествени материали.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 402
Ние чак сега му направихме кула. На 1г4м, отдавна е стабилен, проходи преди да навърши 10м, т.е. вече 6м, качва и слиза стълби без проблем, но исках да стане напълно стабилен и да съм спокойна като я ползва (отново задължително с надзор). Ние лично сами си я направихме, според нашите размери на мебелите, нашите и на малкия нужди и цветове. Излезе около 40-50лв.
Чак сега започва да разбира какво е готвенето, иска да гледа, опитва да мие ръце, лице, зъби. Преди това не виждах смисъл да я има, само щеше да заема място или да я ползва за катерушка, а не това й е предназначението и не искахме с това да я свързва.

# 8
  • Мнения: 191
Много ви благодаря на всички 💐💐💐

Общи условия

Активация на акаунт